Magda z "Rolnik szuka żony" kusi na Instagramie
Mat. promocyjne

Rolnik szuka żony: Magda już zapomniała o Dawidzie? Pokazała romantyczne zdjęcie z tajemniczym mężczyzną

Magda z "Rolnik szuka żony" kusi na Instagramie
Mat. promocyjne

Magda z "Rolnik szuka żony" już nie tęskni za Dawidem? Była kandydatka rolnika opublikowała w sieci zdjęcie z którego wynika, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna!

Magda w relacji na InstaStories pokazała romantyczne zdjęcie tylko we dwoje. Czy uczestniczka hitu Telewizyjnej Jedynki jest zakochana? Wszystko na to wskazuje! 

Magda jest zakochana?

Magdalena wzięła udział w najnowszej, siódmej edycji "Rolnik szuka żony" i była jedną z kandydatek Dawida. Jak już wiemy, w przedostatnim odcinku Dawid podziękował Magdzie za dalszy udział w programie i poprosił ją, żeby wróciła do swojego domu. Kandydatka rolnika nie potrafiła ukryć emocji i łez wzruszenia, a część internautów zarzuciła jej wówczas hipokryzję. 

We wczorajszym odcinku jednak dałaś popis hipoktyzji. Najpierw sama chcesz odchodzić a teraz drama, że on Ciebie nie chce. Mam nadzieję, że obejrzałaś wszystkie odcinki i wyciągniesz wnioski ze swojego zachowania 😉- pisali internauci. 

Teraz wszystko wskazuje na to, że Magdalena zapomniała już o rolniku i znalazła swoje szczęście u boku innego mężczyzny! Uczestniczka programu TVP pokazała zdjęcie na którym widać, jak leży z nim na łóżku.

A po kawie czas na deser 🙊- napisała pod zdjęciem. 

Do tej pory była kandydatka Dawida nie zdradzała czy po programie znalazła swoje szczęście, ale dziś już nie ukrywa, że jej serce jest juz zajęte. Spójrzcie tylko na to zdjęcie!

Zobacz także: Rolnik szuka żony: W sieci pojawiło się zdjęcie z randki Macieja z 7. edycji! Spójrzcie na te czułe gesty

Magda z "Rolnik szuka żony" jest zakochana?

Rolnik szuka żony: Magda pokazała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną
Instagram

 

Była kandydatka Dawida pokazała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną.

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55