justyna żyła nowy serwis Justyna Żyła
justyna żyła nowy serwis
instagram

Już za niespełna trzy tygodnie Justyna Żyła po raz pierwszy weźmie udział w rozrywkowym show! Była żona Piotra Żyły przyjęła propozycję "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i niedługo zacznie rywalizację o Kryształową Kulę. Mówi się, że największą jej konkurentką w programie będzie Agnieszka Radwańska.

Mówi się, że zarówno Radwańska jak i Żyła pragnęły, aby podstaw salsy czy też tanga uczył je Stefano Terrazzino. Produkcja zdecydowała, że Stefano zatańczy z Agnieszką, co nie ucieszyło Justyny.

Justyna Żyła: z kim zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"?

Kto będzie partnerował zatem Justynie Żyle? U boku gwiazdy mamy zobaczyć Tomasza Barańskiego! Choć były partner Edyty Herbuś na swoim koncie ma już jedną Kryształową Kulę, podobno wybór nie przypadł do gustu Żyle. Czy plotki o konflikcie między tancerzem i gwiazdą są prawdą? Dowiecie się tego z naszej galerii!

1/3
justyna żyła nowy serwis
instagram

Według informacji "Faktu", Justyna Żyła była rozczarowana swoim partnerem. 

- Moment, w którym gwiazdy po raz pierwszy spotykają swoich partnerów był bardzo ekscytujący dla wszystkich. Ale gdy Justyna zobaczyła, że będzie tańczyć z Tomkiem Barańskim a nie ze Stefano w ogóle się nie ucieszyła. Nie potrafiła ukryć rozczarowania. Starała się robić dobrą minę, ale była zła – zdradził informator gazety.

Te informacje gwiazda skomentowała na swoim Instagramie. Co napisała?

 

2/3

Kilka dni temu Justyna na swoim Instagramie napisała, że we wtorek poznamy jej tanecznego partnera. 

Dzisiaj nastał dzień regeneracji po intensywnym tygodniu. Już we wtorek dowiecie się, kto jest moim tanecznym partnerem. Ciekawe, co powiecie? Mogę zdradzić tylko tyle, że trafiłam na świetnego człowieka i profesjonalistę - napisała.

Fani bardzo się zdziwili wyznaniem Żyły i zaczęli komentować, że przecież od dawna wiadomo, że jej tancerzem jest Tomasz Barański, bo już przecież zaczęła na niego narzekać. 

Przecież już wszyscy wiedzą, kto jest Pani partnerem? I jakie było rozczarowanie? - pisali internauci.

Na co Justyna odpowiedziała:

Widzę, wszyscy wiedzą lepiej, niż ja. 

3/3
Justyna Żyła

Była żona skoczka wdała się w dalszą dyskusję z fanami i napisała, że jej partner nie został jeszcze oficjalnie podany.

- Ręce opadają!

- Haha, czego to nie wymyślą, żeby tylko coś napisać? - zakończyła Justyna.

Myślicie, że partnerem Justyny nie został Tomasz Barański?

Zobacz też: Justyna Żyła ma problemy na treningach do "Tańca z Gwiazdami"? Jej wyznanie zaskakuje!