Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
TYLKO U NAS

Julia Wróblewska zdradza kulisy Agenta! Co sądzi o odejściu Edyty Górniak? "Podziwiam!"

Julia Wróblewska zdradza kulisy Agenta! Co sądzi o odejściu Edyty Górniak? "Podziwiam!"

Julia Wróblewska wzięła udział w jednej z edycji programu "Agent-gwiazdy". Przyznała w rozmowie z Party.pl, że ogląda również nową edycję i kibicuje uczestnikom. Aktorka zdradziła, że producenci programu uprzedzali gwiazdy, jeśli zadanie będzie ponad ich siły mogą odmówić wykonania go lub opuścić program. Skomentowała też odejście Edyty Górniak z programu! Zobaczcie, jak oceniła zachowanie piosenkarki. Nie uwierzycie, co nam powiedziała...  Czy to było ukartowane!?

 

Julia Wróblewska pojawiła się w poprzedniej edycji "Agent-Gwiazdy".

Julia Wróblewska
Instagram

Zobacz także:  Julia Wróblewska nie chce całować Rafała Szatana na planie "M jak miłość"? Mamy komentarz aktorki!

TV-Show
Mariola Gołota zdradza szczegóły dramatu Krystyny Czubówny na planie "Agenta"!
Mariola Gołota zdradza szczegóły dramatu Krystyny Czubówny na planie "Agenta"!

Ruszyła już czwarta edycja programu " Agent-Gwiazdy ". Prowadzącą niezmiennie jest Kinga Rusin. Widzowie po raz kolejny będą mieli okazję oglądać zmagania gwiazd i mogą próbować rozwiązać zagadkę: kto w tej edycji jest agentem. W 4. edycji "Agenta" znaleźli się Mariola i Andrzej Gołotowie . Para mogła wspólnie zmierzyć się z wieloma zadaniami. Żona boksera zdradziła Party.pl jakie dramatyczne chwile przeżyła w programie i dlaczego tak bardzo bała się o swojego męża! Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co stało się w 2. odcinku programu!   Uczestnicy "Agent -Gwiazdy 4" Zobacz także:   Edyta Górniak ma konflikt z jedną z uczestniczek "Agenta"? "Jest mi przykro, że powiedziała o mnie coś takiego"

x-news.pl
Newsy
Z programem "Agent - Gwiazdy" pożegnała się znana piosenkarka! Która?
Z programem "Agent - Gwiazdy" pożegnała się znana piosenkarka! Która?

Za nami kolejny odcinek programu "Agent - Gwiazdy". Tym razem na uczestników czekało bardzo ciężkie zadanie, jednak aby je wykonać musieli wybrać lidera grupy. Choć wszyscy jednogłośnie zadecydowali, że do zwycięstwa poprowadzi ich Angelika Mucha, to regulamin programu mówi jasno - z odcinka na odcinek musi odpaść jedna osoba. Kto tym razem wrócił do domu? Przeczytaj! Agent - kto odpadł? Jedenastu uczestników tym razem musiało dostać się na wulkan, gdzie czekała na nich prowadząca program Kinga Rusin . Gwiazdy wybrały lidera grupy, ponieważ poprzednio zachowywali się bardzo "chaotycznie" i nie potrafi dojść do porozumienia.  Jesteśmy grupą indywidualistów - wyznała Angelika Mucha, która szybko została wytypowana na lidera.  Zobacz także:  Górniak miała przyciągnąć widzów. Udało się? Wyniki oglądalności "Agent Gwiazdy" są jasne! Zadanie uczestników polegało na zapamiętaniu tabliczek z cyframi znajdujących się po drodze na wulkan. Gwiazdy miały do pokonania 15 kilometrów, jednak robili to w parach korzystając z różnych środków transportu. Jako pierwsi na tandemie ruszyli Andrzej Gołota z żoną Mariolą. Para napotkane cyfry miała dodawać do liczby 1111.  Andrzej zadzwoń po taksówkę - mówiła Mariola nie mając sił pedałować. Gwiazdom udało się jednak dojechać do kolejnej pary, choć Andrzej i Mariola mieli problemy z dodaniem liczb 1111 i 521 do siebie.  Ja nie wiem czy moja żona nie jest Agentem - powiedział Andrzej. Uczestnicy, aby dotrzeć do Kingi Rusin musieli skorzystać jeszcze z hulajnogi, rolek i roweru. Gwiazdy podali dobrą liczbę przez co zarobili 10 tys. złotych.  W kolejnym zadaniu uczestnicy mieli przed sobą 100 przegródek z ujemnymi...

Agent 4 - gwiazdy
x-news
TV-Show
Kto jest tytułowym Agentem? Koterski, Kołakowska, a może Gołota? Zdecyduj głosując w naszym plebiscycie
Kto jest tytułowym Agentem? Koterski, Kołakowska, a może Gołota? Zdecyduj głosując w naszym plebiscycie

Przed nami kolejny odcinek programu "Agent - Gwiazdy 4" . Z tygodnia na tydzień ubywa uczestników. Do tej pory grupa nie miała szczęścia podczas wykonywania zadań. Większość z nich zakończyła się klapą. Czy to przez działania Agenta? Macie już swoje typy? Jak myślicie, kto w tej grze jest czarnym charakterem? Zagłosujcie w naszym plebiscycie i wybierzcie osobę, która według was jest Agentem! 

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner