TV-Show

Czy kuracjuszki "Sanatorium miłości" były podrywane przez mężczyzn spoza programu?

Czy kuracjuszki "Sanatorium miłości" były podrywane przez mężczyzn spoza programu?

"Sanatorium Miłości" co tydzień gromadzi setki tysięcy osób przed ekranami telewizorów. Wszyscy zastanawiają się, czy kuracjusze połączą się w pary, a może opuszczą show pozostając singlami? Już po kilku odcinkach wiemy, że między niektórymi uczestnikami zaczęło iskrzyć. Ale, jak się okazało, o względy pań mogą również walczyć inni kuracjusze sanatorium. Ośrodek w Ustroniu nie został bowiem zamknięty na czas trwania programu.

Czy nasze bohaterki były podrywane przez innych mężczyzn? Zobaczcie nasze wideo i posłuchajcie, co Joanna wyznała reporterce Party.pl.

Czy uczestnicy mogli spotykać się z innymi kuracjuszami? 

Fani
Facebook

TV-Show
Marek z "Sanatorium miłości" komentuje zachowanie Ryszarda. Posłuchajcie, co nam zdradził!
Marek z "Sanatorium miłości" komentuje zachowanie Ryszarda. Posłuchajcie, co nam zdradził!

Ryszard z "Sanatorium miłości" od samego początku wzbudzał mieszane uczucia wśród widzów. Ryszard głośno wyraża swoje zdanie, które nie zawsze wszystkim się podoba. W jednym z odcinków pokłócił się nawet ze swoim współlokatorem,  a później został mocno skrytykowany przez pozostałych kuracjuszy. Niedawno fani "Sanatorium miłości" zmienili jednak zdanie w sprawie Ryszarda. Po tym, jak mężczyzna opowiedział przed kamerami o swoim osobistym dramacie, w sieci pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy.  Podczas prezentacji wiosennej ramówki TVP spotkaliśmy Małgosię i Marka z "Sanatorium miłości". Zapytaliśmy ich właśnie o Ryszarda. Jak oceniają zachowanie swojego kolegi z show? Posłuchajcie szczerej odpowiedzi Marka!  Ryszard z "Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych uczestników show.  Zobacz także:   Poruszające wyznanie Ryszarda i koniec związku Małgosi i Marka! Internauci: "Osaczył ją na całego"

Facebook
TV-Show
Piękne pożegnanie Cezarego Mocka i wzruszające chwile w "Sanatorium miłości"
Piękne pożegnanie Cezarego Mocka i wzruszające chwile w "Sanatorium miłości"

Kolejny odcinek "Sanatorium miłości" za nami. Szósta odsłona programu z pewnością była wyjątkowo wzruszająca dla wszystkich fanów programu. Dziś mogliśmy zobaczyć piękne wspomienie o Cezarym Mocku, który zmarł 19 lutego. Przed emisją najnowszego odcinka producenci pokazali materiał poświęcony Cezaremu. Jak już wiemy, bliscy Cezarego Mocka i producenci zdecydowali, że pozostałe odcinki "Sanatorium miłości" z jego udziałem zostaną wyemitowane.  Będzie nam wszystkim bardzo go brakowało, mimo iż do końca serii pozostanie on obecny na ekranie..- czytamy w oświadczeniu na Facebooku.  A co działo się w szóstym odcinku "Sanatorium miłości"? Nie zabrakło dobrej zabawy, śmiechu i wzruszeń.  Zobacz także:  Marta Manowska żegna Cezarego Mocka! "Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi"

East News
TV-Show
Cezary z "Sanatorium miłości" wysłał jej list miłosny. Nie uwierzycie, o którą uczestniczkę chodzi!
Cezary z "Sanatorium miłości" wysłał jej list miłosny. Nie uwierzycie, o którą uczestniczkę chodzi!

Cezary Mocek był jednym z najbardziej lubianych uczestników " Sanatorium miłości ". Zawsze wesoły i przyjazny, świetnie dogadywał się z pozostałymi kuracjuszami. Z każdej, nawet niezręcznej sytuacji potrafił wybrnąć. Wiadomość o jego śmierci poruszyła wszystkich uczestników pierwszej edycji programu, którzy w wywiadach nie potrafili ukryć łez wspominając mężczyznę. Okazuje się, że po zakończeniu show Cezary Mocek bardzo często rozmawiał z Wiesławą Kwiatek. Oboje wiele obiecywali sobie po tej znajomości, planowali nawet wspólny wyjazd. Kobieta dostała nawet miłosnego sms-a. Zobaczcie, co jej napisał Cezary! Wielka przyjaźń Cezarego i Wiesi z Sanatorium miłości Jak donosi se.pl, znajomość pary zaczęła się rozwijać po zakończeniu programu. Rozmawiali ze sobą godzinami przez telefon, niestety ze względu na dużą odległość nie mogli się często widywać. Wiesia zdradziła, że bardzo tego żałuje: Płaczę i wspominam wszystkie miłe chwile. Żałuję, ze nie rzuciłam wszystkiego i nie pojechałam do tego szpitala. Takich mężczyzn jak Cezary już nie ma na tym świecie - wyznała Wiesława Kwiatek w rozmowie z se.pl   Wiesia otrzymała nawet miłosnego sms-a od Cezarego. Mężczyzna w ten sposób pokazał, jak potrafi być romantyczny i słowami Adama Asnyka powiedział, ile dla niego znaczy Wiesia.  „Jednego serca! tak mało, tak mało; Jednego serca trzeba mi na ziemi! Coby przy moim miłością zadrżało; A byłbym cichym pomiędzy cichymi… Jednych ust trzeba! Skąd bym wieczność całą; Pił napój szczęścia ustami moimi; I oczu dwoje, gdzie bym patrzał śmiało; Widząc się świętym pomiędzy świętymi.; Jednego serca i rąk białych dwoje! Coby mi oczy zasłoniły moje; Bym zasnął słodko, marząc o aniele; Który mnie niesie w objęciach do nieba… Jednego serca! tak mało mi trzeba; A jednak widzę, że żądam za wiele! – Czy jest...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner