Party Stories
TV-Show

Jedna z par chce zrezygnować z udziału w "Dance Dance Dance". Kogo nie zobaczymy w programie? Znamy powód!

Uwielbiany duet odejdzie z "Dance Dance Dance"? Pojawiły się niepokojące wieści. Jak się okazuje, jedna z par poważnie myśli nad opuszczeniem programu.

Widzowie "Dance Dance Dance" powinni przygotować się na kolejne zmiany? Jak się okazuje, w najbliższy piątek, w tanecznym show TVP2 może się okazać, że na parkiecie zamiast sześciu par zobaczymy jedynie pięć! Jeden z duetów chce zrezygnować z udziału w programie. Co jest powodem ich decyzji? Z produkcji doszły bardzo niepokojące wieści. 

"Dance Dance Dance": Roksana Węgiel tańczy ze swoja przyjaciółką. Dlaczego wybrała właśnie Oliwię?

Ulubiony duet widzów rezygnuje z "Dance Dance Dance"?

Widzowie, którzy nie mogli się doczekać, aż ich ulubiony program powróci na antenę TVP2, teraz muszą przygotować się na kolejną, niezbyt miłą niespodziankę. Okazuje się, że w najnowszym, trzecim odcinku "Dance Dance Dance" możemy nie zobaczyć jednej z par. Niewkluczone, że z tanecznego programu, który wzbudził wśród internautów sporo kontrowersji za sprawą surowych ocen Agustina Egurroli, które doprowadziły Roxie Węgiel do łez, będzie musiał zrezygnować jeden z najbardziej lubianych duetów. Mowa o Oldze Łasak i partnerującym jej Pawle Cieślaku. Dlaczego rozważają odejście z telewizyjnego, tanecznego show? Okazuje się, że powodem są poważne problemy zdrowotne i negatywne skutku zakażenia koronawirusem, które oboje odczuwają do dziś. 

- Zostaliśmy wysłani na testy. Okazało się niestety, że są pozytywny - mówi Olga Łasak. - Miałam bardzo wysoką gorączkę. Bardzo bolały mnie mięśnie i kości - wyznała gwiazda "Dance Dance Dance".

- U mnie Covid-19 zabrał się za płuca. Później już kaszlałem krwią - wyznał Paweł Cieślak.

- W pewnym momencie człowiek inaczej zaczyna układać sobie priorytety. Do teraz czuję powikłania i czasem mam dni, kiedy jest super, a czasami mam dni, w których jest tak źle, że to już zaczyna działać na psychikę - dodała aktorka.

Jak się okazuje, koronawirus wywołał spore szkody w ich organizmach, a dla Olgi i Pawła to zdrowie jest największym priorytetem. Jak na tą wiadomość zareagował Agustin Egurrola?

Zdrowie jest najważniejsze - podsumował  juror.

Czy ostatecznie Olga Łasak i Paweł Cieślak faktycznie postanowią zrezygnować z programu? O tym przekonamy się w najnowszym, piątkowym odcinku "Dance Dance Dance". 

Zobacz także: "Dance dance dance": Roxie Węgiel „panicznie boi się” Agustina Egurroli? Juror stał się postrachem edycji!

Niewykluczone, że fani "Dance Dance Dance" w najnowszym odcinku nie zobaczą ani solowych, ani wspólnych występów w wykonaniu Olgi Łasak i Pawła Cieślaka.

Olga i Paweł w
Mat. prasowe

Ta dwójka wiedziała, jak zrobić na scenie prawdziwe show i rozgrzać widzów do czerwoności. Czy postanowią opuścić program?

Olga i Paweł w
Mat. prasowe

Niestety okazuje się, że obydwoje wciąż odczuwają negatywne skutki zakażenia koronawirusem. 

Olga i Paweł w
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dance Dance Dance - zawieszono nagrania
Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
Nagrania do "Dance Dance Dance" zawieszone przez koronawirusa! Co dalej z programem!? 
Dance Dance Dance zawieszony. Czy program znika z anteny? Wiemy co dalej z Dance Dance Dance.

Nagrania do "Dance Dance Dance" zawieszone ze względu na pandemię koronawirusa w Polsce! Czy program zniknie z anteny podobnie jak "Taniec z Gwiazdami"? Jest zaskakująca decyzja producentów! Poznajcie szczegóły! "Dance Dance Dance" nie znika z anteny!  Ze względu na bezpieczeństwo i wytyczne ministerstwa zdrowia w związku z pandemią koronawirusa w Polsce odwołano imprezy masowe, zamknięto szkoły, kina, teatry itd itp. Również producenci największych programów telewizyjnych oraz seriali podjęli decyzję o zawieszeniu nagrań kolejnych odcinków. Taki los spotkał m.in. "Taniec z Gwiazdami", który wróci do telewizji, ale jesienią. Co z programem "Dance Dance Dance", który nie jest emitowany na żywo? Nagrania zostały zawieszone, ale show na razie nie zniknie z anteny. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym: Telewizja Polska wyemituje zrealizowane w ubiegłych tygodniach odcinki według poniższego harmonogramu: 21.03.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z czwartego odcinka  28.03.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z czwartego odcinka  04.04.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z piątego odcinka  11.04.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z piątego odcinka Dodatkowo w każdą sobotę widzowie będą mogli zobaczyć specjalne odcinki „Dance Dance Dance The Best Off” będące podsumowaniem tanecznych zmagań uczestników drugiej edycji tanecznego show TVP2. Na razie nie wiadomo, kiedy zdjęcia zostaną wznowione.    Przypomnijmy - w show walczą 4 pary. Do jakich teledysków zatańczą w przyszłym odcinku, w sobotę o 20 w TVP 2? Pamela i Mateusz - I'm So Excited (The Pointer Sisters) Rafał i Przemek - Marilyn Monroe (Pharrell Williams) Ania i Mateusz - Beat It (Michael...

Finaliści 2.edycji "Dance Dance Dance"
Facebook Dance Dance Dance TVP
Newsy
Wielki finał "Dance Dance Dance" już za nami! Widzowie wybrali najlepszy duet drugiej edycji show! 
Za nami ostatni, naprawdę wyjątkowy odcinek "Dance Dance Dance"!

Za nami ostatni, naprawdę wyjątkowy odcinek "Dance Dance Dance"! Dziś, w sobotę 25 kwietnia,  poznaliśmy zwycięzców drugiej edycji tanecznego show Telewizyjnej Dwójki. W finale, który ze względu na pandemię koronawirusa odbył się w studiu "Pytania na Śniadanie" zmierzyli się: Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz czyli duet Fit Lovers. Na planie programu zabrakło Anny Muchy i Roberta Kupisza, z którymi prowadzący łączyli się online. Kto wygrał drugą edycję "Dance Dance Dance"? Finał "Dance Dance Dance" W związku z pandemią koronawirusa finał "Dance Dance Dance" odbył się bez udziału publiczności. Pary nie zatańczyły na multimedialnej scenie, a w studiu pojawili się tylko finaliści show oraz Tamara Gonzalez Perea, Tomasz Kammel oraz Ida Nowakowska. W programie na żywo przypomniane zostały wybrane występy finalistów i to na ich podstawie widzowie w głosowaniu SMS wybrali zwycięski duet. W programie zostały wyświetlone również występu wszystkich uczestników drugiej edycji show TVP.  Miejsce trzecie i 10 tysięcy złotych, które zostały przekazane na cele charytatywne zdobyli Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Duet przeznaczył pieniądze na rzecz Mai i Zuzi, podopiecznych Fundacji Jedni Drugim. Miejsce drugie zajęli Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, którzy przekazali 10 tys. złotych na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Widzowie zdecydowali, że drugą edycję "Dance Dance Dance" wygrali Pamela i Mateusz z Fit Lovers!  Para otrzymala 100 tys. złotych, które przekazali na rzecz integracyjnego Klubu Sportowego AWF w Warszawie.  Gratulujemy!!! Zobacz także:...

Anna Mucha, Ida Nowakowska, Robert Kupisz na planie Dance Dance Dance
fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance, Dance, Dance": Czy Anna Mucha pojawi się w kolejnej edycji show?
Wiemy, czy Anna Mucha zasiądzie w jury w trzeciej edycji programu "Dance, Dance, Dance"!

To już pewne! Choć druga edycja show "Dance, Dance, Dance" dopiero się zakończyła – wygrali ją Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz , czyli duet Fit Lovers – TVP już zapowiada nastepną! Jak donosi "Party", zdjęcia do tanecznego show ruszą najszybciej pod koniec grudnia, a nowe odcinki widzowie zobaczą wiosną 2021 roku. W jury pozostaną Ida Nowakowska i Robert Kupisz . Czy obok nich zasiądzie również Anna Mucha ? Produkcja tanecznego show już podjęła decyzję w tej sprawie! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspólpracy z Anną. Jej udział wniósł do programu wiele świeżości i nowej energii. Jeśli zawodowy grafik Muchy na to pozwoli, chetnie zobaczymy ją ponownie w roli jurorki – zdradziła w rozmowie z "Party" osoba z TVP. Nie da sie ukryć, że na dobre wyniki oglądalności (każdy odcinek oglądało średnio 1,5 mln widzów) miały wpływ nie tylko imponujące taneczne umiejętności uczestników, ale tez oceny jurorów, które nieraz wywoływały gorące dyskusje. Zwłaszcza cięty język Anny Muchy ! A jak sama mucha zapatruje się na udział w trzeciej edycji "Dance, Dance, Dance"? Wspaniale jest mówić kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli, i jeszcze na tym zarabiać, a nie tylko plotkować za ich plecami. Dlatego chętnie zrobię to jeszcze raz! - kwituje swój udział w kolejnej edycji aktorka. Więcej o programie "Dance, Dance, Dance i Annie Musze" przeczytasz w nowym "Party" lub w e-wydaniu magazynu. Anna Mucha chce zasiąść w jury w kolejnej, trzeciej edycji "Dance, Dance, Dance".  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner