TV-Show

Jedna z par chce zrezygnować z udziału w "Dance Dance Dance". Kogo nie zobaczymy w programie? Znamy powód!

Uwielbiany duet odejdzie z "Dance Dance Dance"? Pojawiły się niepokojące wieści. Jak się okazuje, jedna z par poważnie myśli nad opuszczeniem programu.

Widzowie "Dance Dance Dance" powinni przygotować się na kolejne zmiany? Jak się okazuje, w najbliższy piątek, w tanecznym show TVP2 może się okazać, że na parkiecie zamiast sześciu par zobaczymy jedynie pięć! Jeden z duetów chce zrezygnować z udziału w programie. Co jest powodem ich decyzji? Z produkcji doszły bardzo niepokojące wieści. 

"Dance Dance Dance": Roksana Węgiel tańczy ze swoja przyjaciółką. Dlaczego wybrała właśnie Oliwię?

Ulubiony duet widzów rezygnuje z "Dance Dance Dance"?

Widzowie, którzy nie mogli się doczekać, aż ich ulubiony program powróci na antenę TVP2, teraz muszą przygotować się na kolejną, niezbyt miłą niespodziankę. Okazuje się, że w najnowszym, trzecim odcinku "Dance Dance Dance" możemy nie zobaczyć jednej z par. Niewkluczone, że z tanecznego programu, który wzbudził wśród internautów sporo kontrowersji za sprawą surowych ocen Agustina Egurroli, które doprowadziły Roxie Węgiel do łez, będzie musiał zrezygnować jeden z najbardziej lubianych duetów. Mowa o Oldze Łasak i partnerującym jej Pawle Cieślaku. Dlaczego rozważają odejście z telewizyjnego, tanecznego show? Okazuje się, że powodem są poważne problemy zdrowotne i negatywne skutku zakażenia koronawirusem, które oboje odczuwają do dziś. 

- Zostaliśmy wysłani na testy. Okazało się niestety, że są pozytywny - mówi Olga Łasak. - Miałam bardzo wysoką gorączkę. Bardzo bolały mnie mięśnie i kości - wyznała gwiazda "Dance Dance Dance".

- U mnie Covid-19 zabrał się za płuca. Później już kaszlałem krwią - wyznał Paweł Cieślak.

- W pewnym momencie człowiek inaczej zaczyna układać sobie priorytety. Do teraz czuję powikłania i czasem mam dni, kiedy jest super, a czasami mam dni, w których jest tak źle, że to już zaczyna działać na psychikę - dodała aktorka.

Jak się okazuje, koronawirus wywołał spore szkody w ich organizmach, a dla Olgi i Pawła to zdrowie jest największym priorytetem. Jak na tą wiadomość zareagował Agustin Egurrola?

Zdrowie jest najważniejsze - podsumował  juror.

Czy ostatecznie Olga Łasak i Paweł Cieślak faktycznie postanowią zrezygnować z programu? O tym przekonamy się w najnowszym, piątkowym odcinku "Dance Dance Dance". 

Zobacz także: "Dance dance dance": Roxie Węgiel „panicznie boi się” Agustina Egurroli? Juror stał się postrachem edycji!

Niewykluczone, że fani "Dance Dance Dance" w najnowszym odcinku nie zobaczą ani solowych, ani wspólnych występów w wykonaniu Olgi Łasak i Pawła Cieślaka.

Olga i Paweł w
Mat. prasowe

Ta dwójka wiedziała, jak zrobić na scenie prawdziwe show i rozgrzać widzów do czerwoności. Czy postanowią opuścić program?

Olga i Paweł w
Mat. prasowe

Niestety okazuje się, że obydwoje wciąż odczuwają negatywne skutki zakażenia koronawirusem. 

Olga i Paweł w
Mat. prasowe

Zobacz także
Paweł Cieślak o jurorach "Dance Dance Dance"

"Dance Dance Dance": Ida Nowakowska i Paweł Cieślak mają konflikt? Uczestnik szczerze odpowiedział co sądzi o jurorce! 

dance-dance-dance-roksana-wegiel-oliwia-gorniak

"Dance Dance Dance": Tym razem nie Roxie Węgiel a jej koleżanka. Krytyczna ocena Agustina Egurroli wywołała burzę 

 

dance-dance-dance3
Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Roxie Węgiel płakała przez Egurrolę. Dopiero teraz zdecydowała się skomentować ten incydent 
Roxie Węgiel skomentowała swoją emocjonalną reakcję oraz łzy po krytycznych słowach jurora w pierwszym odcinku "Dance Dance Dance".

Roxie Węgiel ma dopiero 16 lat a warsztat wokalny, jakiego mogłaby jej pozazdrościć niejedna dorosła koleżanka z branży. Teraz na oczach widzów mierzy się z nowym wyzwaniem - tym razem jako tancerka. I chociaż te umiejętności przydadzą jej się potem na scenie, to zdaje sobie sprawę, że wiele jeszcze musi się nauczyć. W pierwszy odcinku "Dance Dance Dance" Roxie Węgiel musiała zmierzyć się z krytyką ze strony Agustina Egurroli, a jego słowa doprowadziły ją do łez. Nastolatka była totalnie rozbita, jednak w ostatnim odcinku programu postanowiła odnieść się do tamtej sytuacji.  Zobacz także:  "Dance Dance Dance": Agustin Egurrola doprowadził Roxie Węgiel do łez! "Nudne i szkolne" Roxie Węgiel komentuje swój płacz w "Dance Dance Dance" Roxie Węgiel wraz z koleżanką Oliwią Wieczorem to najmłodszy duet trzeciej edycji "Dance Dance Dance". I chociaż tydzień temu pierwszy taniec poszedł im bardzo dobrze, to solówka Roxie została oceniona krytycznie przez Agustina Egurrolę.  To wykonanie było nudne i szkolne. Wszystko było płaskie. A to człapanie pod ścianą zabiło to, co było na początku -szczerze wyraził swoją opinię juror Ambitnej Roxie początkowo trudno było pogodzić się z krytyką jurora, a na jej twarzy pojawiły się łzy. W wczorajszym odcinku postanowiła odnieść się do tej surowej oceny i skomentować swoją emocjonalną reakcję przed kamerami:  Nie sądziłam, że się tak otworzę emocjonalnie w tym programie. Chyba nikt nie lubi pokazywać gorszych emocji. Usłyszałam na scenie słowa, które w jakimś stopniu były krytyką, ale trzeba się z tym zmierzyć i będę robić wszystko, aby było lepiej - przyznała szczerze Trzymamy kciuki za kolejne choreografie nie tylko Roxie ale również pozostałych uczestników!  Zobacz...

Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" w kręconych włosach  w "Dance Dance Dance"
fot. Jan Bogacz / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" już się tłumaczą: "Średnio ładnie potraktujemy innych..." 
"Dance Dance Dance": Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" już się tłumaczą: "Średnio ładnie potraktujemy innych..." 

Przed nami kolejny odcinek " Dance Dance Dance "! Marta i Paweł w dzisiejszym odcinku podpadną uczestnikom? Post, który umieściła w sieci uczestniczka "Rolnik szuka żony" może dawać do myślenia:  Średnio ładnie potraktujemy innych uczestników - zaczęła swój wpis. Co miała na myśli? Czy stara się coś wytłumaczyć? Zobaczcie cały wpis Marty z "Rolnik szuka żony".  Zobacz także:  "Dance Dance Dance": Roxie Węgiel popłakała się na próbach! Co wydarzyło się przy Agustinie Egurroli?! "Dance Dance Dance": Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" podpadną uczestnikom? "Dance Dance Dance" budzi sporo emocji nie tylko wśród widzów ale również wśród uczestników. Najbardziej wrażliwą uczestniczką wydaje się być Roxie Węgiel. Upust swoim emocjom dała już podczas pierwszego odcinka tanecznego show. Krytyczna ocena ze strony Agustina Egurroli wywołała w jej oczach łzy. Na ostatnim treningu Roxie przyznała, że jeszcze nie potrafi poradzić sobie z faktem, że jest wystawiona na ciągłą ocenę w sieci. Gdy wyrzuciła z siebie swoje obawy, ponownie nie potrafiła ukryć łez. Agustin Egurrola obecny na próbie przypomniał jej jednak, jak bardzo jest zdolna i że musi przestać bać się krytyki.  Z krytyką i surowymi ocenami zmagają się również Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony". Oboje jednak szkolą swoje umiejętności i nie mają zamiaru się poddawać. Marta już nie może doczekać się kolejnego odcinka "Dance Dance Dance" i postanowiła nieco podgrzać atmosferę swoim wpisem. Ostrzegła, że wraz z Pawłem "średnio ładnie" zachowali się względem innych uczestników. Co miała na myśli?  Jutro średnio ładnie potraktujemy innych uczestników konkursu...

Kto odpadł z "Dance Dance Dance"?
Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP
TV-Show
"Dance Dance Dance": Kto odpadł z programu? Dwie pary pożegnały się z show!
"Dance Dance Dance": Kto odpadł z programu? Jedna para zrezygnowała!

Na widzów " Dance dance dance " już na początku odcinka czekała zaskakująca informacja. Jedna z par zdecydowała się opuścić program. To oznacza, że w tym tygodniu z programem pożegnały się aż dwie pary! (artykuł aktualizowany na bieżąco!) Jeden z ulubionych duetów rezygnuje z "Dance Dance Dance"! W trzeciej edycji "Dance dance dance" jedna z ulubionych par widzów: Olga Łasak, artystka kabaretowa oraz Paweł Cieślak zrezygnowali z udziału w programie. Okazuje się, że para podjęła taką decyzję w związku z problemami zdrowotnymi, które pojawiły się po przejściu koronawirusa . Na decyzję duetu zareagował Agustin Egurolla i powiedział.  Zdrowie jest najważniejsze - podsumował. Przed odejściem Paweł Cieślak wręczył Idzie Nowakowskiej kwiaty i powiedział:  Czuję, że gdyby nie okoliczności moglibyśmy być przyjaciółmi. Uczestnik "Dance dance dance" i jurorka byli podejrzewani o konflikt po ostrej wymianie zdań w jednym z odcinków.  Zobacz także:   Jedna z par chce zrezygnować z udziału w "Dance Dance Dance". Kogo nie zobaczymy w programie? Znamy powód! Olga i Paweł  zrezygnowali z dalszego udziału w "Dance Dance Dance".          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez DANCE, DANCE, DANCE (@dancedancedancetvp)   Agustin Egurrola krytykuje Roksanę Węgiel, a potem ją chwali! Mnóstwo emocji w "Dance dance dance" wzbudził występ  Roksany Węgiel i Oliwii Górniak. Show,...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner