Jedna z par chce zrezygnować z udziału w "Dance Dance Dance". Kogo nie zobaczymy w programie? Znamy powód!

Widzowie "Dance Dance Dance" powinni przygotować się na kolejne zmiany? Jak się okazuje, w najbliższy piątek, w tanecznym show TVP2 może się okazać, że na parkiecie zamiast sześciu par zobaczymy jedynie pięć! Jeden z duetów chce zrezygnować z udziału w programie. Co jest powodem ich decyzji? Z produkcji doszły bardzo niepokojące wieści. 

Ulubiony duet widzów rezygnuje z "Dance Dance Dance"?

Widzowie, którzy nie mogli się doczekać, aż ich ulubiony program powróci na antenę TVP2, teraz muszą przygotować się na kolejną, niezbyt miłą niespodziankę. Okazuje się, że w najnowszym, trzecim odcinku "Dance Dance Dance" możemy nie zobaczyć jednej z par. Niewkluczone, że z tanecznego programu, który wzbudził wśród internautów sporo kontrowersji za sprawą surowych ocen Agustina Egurroli, które doprowadziły Roxie Węgiel do łez, będzie musiał zrezygnować jeden z najbardziej lubianych duetów. Mowa o Oldze Łasak i partnerującym jej Pawle Cieślaku. Dlaczego rozważają odejście z telewizyjnego, tanecznego show? Okazuje się, że powodem są poważne problemy zdrowotne i negatywne skutku zakażenia koronawirusem, które oboje odczuwają do dziś. 

- Zostaliśmy wysłani na testy. Okazało się niestety, że są pozytywny - mówi Olga Łasak. - Miałam bardzo wysoką gorączkę. Bardzo bolały mnie mięśnie i kości - wyznała gwiazda "Dance Dance Dance".

- U mnie Covid-19 zabrał się za płuca. Później już kaszlałem krwią - wyznał Paweł Cieślak.

- W pewnym momencie człowiek inaczej zaczyna układać sobie priorytety. Do teraz czuję powikłania i czasem mam dni, kiedy jest super, a czasami mam dni, w których jest tak źle, że to już zaczyna działać na psychikę - dodała aktorka.

Jak się okazuje, koronawirus wywołał spore szkody w ich organizmach, a dla Olgi i Pawła to zdrowie jest największym priorytetem. Jak na tą wiadomość zareagował Agustin Egurrola?

Zdrowie jest najważniejsze - podsumował  juror.

Czy ostatecznie Olga Łasak i Paweł Cieślak faktycznie postanowią zrezygnować z programu? O tym przekonamy się w najnowszym, piątkowym odcinku "Dance Dance Dance". 

Zobacz także: "Dance dance dance": Roxie Węgiel „panicznie boi się” Agustina Egurroli? Juror stał się postrachem edycji!

Niewykluczone, że fani "Dance Dance Dance" w najnowszym odcinku nie zobaczą ani solowych, ani wspólnych występów w wykonaniu Olgi Łasak i Pawła Cieślaka.

Olga i Paweł w "Dance Dance Dance"
Mat. prasowe

Ta dwójka wiedziała, jak zrobić na scenie prawdziwe show i rozgrzać widzów do czerwoności. Czy postanowią opuścić program?

Olga i Paweł w "Dance Dance Dance"
Mat. prasowe

Niestety okazuje się, że obydwoje wciąż odczuwają negatywne skutki zakażenia koronawirusem. 

Olga i Paweł w "Dance Dance Dance"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Dance, Dance, Dance
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48