Jan Mela o relacji z ojcem
ONS
TV-Show

Mela wspomina rodzinny dramat: Nienawidziłem ojca. Ranił mnie

Nowy uczestnik "TzG" o rodzinie i udziale w show

Udział Janka Meli w nowej edycji "Tańcu z Gwiazdami" wzbudza ogromne emocje, mimo że program jeszcze nie wystartował. W historii polskich odsłon show to pierwszy przypadek niepełnosprawnego uczestnika, chociaż nie jest to nowość w skali światowej. Przypomnijmy: Jan Mela potwierdza udział w "TzG". Zdradził z kim zatańczy

Program rusza już za nieco ponad tydzień, a uczestnicy rozchwytywani są powoli przez media i udzielają obszernych wywiadów. Mela z oczywistych względów ma do opowiedzenia najbardziej poruszającą historię, a w najnowszej rozmowie z "Show" wspomina swoją trudną relację z ojcem. Chłopak przyznaje wprost, że kiedyś nienawidził ojca i był przekonany, że ten go nie kocha. Mel czuł się krzywdzony, ale z czasem nauczył się go kochać i teraz planują wspólny wyjazd.

Mój tata był osobą, której szczerze nienawidziłem. Dziś jest gościem, którego kocham za to, że jest moim tatą, a lubię, bo jest moim kumplem. Mamy wspólne plany - wyprawę na Syberię. To jest dla mnie cud. Kolejny w moim życiu. Bywało tak, że z ojcem nie byliśmy w stanie ze sobą żyć. I paradoksalnie to nam pomogło. Kiedy nauczyliśmy się rozmawiać, spojrzałem na niego inaczej. Wcześniej nie byłem w stanie uwierzyć, że on mnie kocha. No bo jak uwierzyć, że ktoś, kto tak rani, jednocześnie kocha? Tymczasem od miłości tak blisko do nienawiści. Ktoś, kogo nie kochasz, nie jest przecież w stanie cię dotkliwie zranić. Najgorzej jest w relacji międzyludzkiej, jeśli jest chłodno. Takie stosunki się rozpadają, a takie wypracowane, jak nasze, nigdy się nie rozpadną - tłumaczy w "Show" Mela.


Nie mogło oczywiście zabraknąć tematu samego programu. Jan nie ukrywa, że jedną z jego motywacji były pieniądze, które zamierza przeznaczyć na wsparcie fundacji.


"Taniec z Gwiazdami" to program, który dociera do dużej liczby ludzi. Po pierwsze, to okazja by pokazać różne rzeczy. Chcę udowodnić, że można wszystko, że niepełnosprawność nie ogranicza, a taniec jest dla każdego. Po drugie: mówiąc wprost, pieniądze. Postanowiłem połowę wynagrodzenia z każdego odcinka przekazać na cele charytatywne, na pomoc podopiecznym mojej fundacji. Bo pieniądze na takie rzeczy bardzo trudno zdobyć - wyjaśnia.


Będziecie mu kibicować w "TzG"?

Zobacz: Jest już zwiastun nowego TzG! Zobaczcie gwiazdy w akcji

Pełna lista uczestników nowej edycji "TzG":

Jan Mela w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Szok! Mela ostro o "TzG": Kolorowa tandeta! Już sama nazwa jest rażąca
Dlaczego więc zdecydował się na udział?

Udział Jaśka Meli w Tańcu z Gwiazdami już od momentu ogłoszenia decyzji budzi ogromne emocje. Nic więc dziwnego, że pierwszemu występowi Meli w programie przyglądano się z dużym zaciekawieniem. Umiejętności taneczne polarnika i filantropa zostały docenione - w głosowaniu widzów zajął drugie miejsce. Przypomnijmy: Mamy wyniki głosowania sms w "TzG". Wierzbicka wcale nie była ostatnia Występ niepełnosprawnego zawodnika spotyka się z mieszanym odbiorem, pojawiają się też zarzuty, że Mela chce teraz zaistnieć w show-biznesie jako pełnoprawny celebryta. Z takimi zarzutami Jan rozlicza się w nowym wywiadzie dla "Wprost". Co ciekawe, nie szczędzi też ostrych słów pod adresem samego show, które wprost nazywa tandetnym. Zdaje też sobie sprawę z faktu, iż jego niepełnosprawność ma wpływ na to, jak prezentuje się na parkiecie.   Nie jara mnie robienie show i kręcenie pupą, udowadnianie, jaki jestem zajebisty. Już sama nazwa programu jest dla mnie rażąca, bo nie jestem gwiazdą. A taką funkcję mam pełnić. Nie oszukujmy się, ten program jest odziany w kolorową tandetę. Wysoka oglądalność pokazuje, że chcemy takich programów (...) Chcę być traktowany jak normalny mężczyzna, a w programie - jak normalny uczestnik. Nie złapię partnerki prawą ręką, ale muszę starać się tańczyć tak, by te moje ograniczenia nie wpływały na efekt końcowy - twierdzi Dlaczego więcej zdecydował się na udział? Mela nie ukrywa, że zdecydowały pieniądze i poczucie misji. Kasa też jest ważna, a niepotrzebnie stanowi temat tabu. Pieniądze w połowie chciałbym przeznaczyć na działania mojej fundacji, czyli na pomoc osobom po amputacjach. Trudno jest zbierać te pieniądze w inny sposób (...) Chcę w nowej odsłonie pokazać, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Ten program ma bardzo wysoką oglądalność, na poziomie 4 mln widzów. Dzięki temu ze...

Jan Mela w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Tabloid ujawnił nazwisko uczestnika "Tańca z gwiazdami". Będziecie zaskoczeni
Może zrobić na parkiecie prawdziwą furorę

Choć do startu kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami w Polsacie zostały ponad dwa miesiące, w mediach krążą już nazwiska celebrytów, których prawdopodobnie zobaczymy na parkiecie. Okazało się jednak, że nie wszystkie zaproszone do udziału w show gwiazdy mają ochotę w nim wystąpić. Przypomnijmy: "Taniec z Gwiazdami" chce Cleo. Donatan podjął decyzję za nią Dziś pojawiło się kolejne nazwisko i tym razem to naprawdę zaskakująca propozycja. Tygodnik "Na Żywo" donosi bowiem, że w "TzG" wystąpi Jan Mela . Niepełnosprawny zdobywca dwóch biegunów podobno długo się wahał nad przyjęciem propozycji Polsatu, ale wstępne treningi z Magdą Soszyńską przekonały go, że może to być naprawdę ciekawe wyzwanie.   Absolutnie go to wciągnęło. Sprawnie poradził sobie ze wszystkimi ograniczeniami. Podszedł do zajęć jak sportowiec, potraktował je wyczynowo. I postanowił, że weźmie udział w show. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem nie tylko jego sprawności i hartu ducha, ale także sympatycznego sposobu bycia. Po prostu nas urzekł - zdradza w rozmowie z tygodnikiem osoba związana z programem. Jeśli faktycznie dojdzie do występu Jana Meli w "TzG" - będziecie mu kibicować? Zobacz: Polsat szuka już gwiazd do nowej edycji "TzG". Mają pierwszą kandydatkę Tak wyglądał finał ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami":

Anita Sokołowska w Tańcu z gwiazdami
ONS
TV-Show
Kto dołączył do "Tańca z gwiazdami"? Tym razem to znana aktorka
Sprawdzi się na parkiecie?

Już jesienią na antenie Polsatu zobaczymy ponownie cieszący się wielką popularnością program " Taniec z Gwiazdami ". Do tej pory dyrektor programowa stacji, Nina Terentiew,  potwierdziła udział: Mateusza Banasiuka, Agnieszki Sienkiewicz, Miśka Koterskiego, Marceliny Zawadzkiej oraz Jana Meli , który zdradził nawet, kto będzie mu partnerował. Przypomnijmy: Jan Mela potwierdza udział w "TzG". Zdradził z kim zatańczy Nie milkną jednak spekulacje tabloidów, kto poza potwierdzoną piątką, pojawi się na parkiecie. Dziś tygodnik "Na żywo" informuje, że do grona uczestników dołączy gwiazda "Przyjaciółek" i "Na dobre i na złe" - Anita Sokołowska . Podobno aktorka już teraz chwali się znajomym, że zaczęła próby do show. Anita nigdy nie ukrywała, że taniec jest jej wielką pasją. Teraz będzie miała okazję sprawdzić się przed milionową publicznością.  Będziecie kibicować Anicie? Zobacz:  Kolejny uczestnik "TzG" potwierdzony. To spore zaskoczenie Gwiazdy w finale "Tańca z Gwiazdami" 

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner