Jak wygląda mieszkanie Oliwii z "Love Island" Sypialnia Oliwii z "Love Island" Sypialnia Oliwii z "Love Island" Jak wygląda mieszkanie Oliwii z "Love Island"
Jak wygląda mieszkanie Oliwii z "Love Island"
Instagram

Oliwia Miśkiewicz wzięła udział w pierwszej polskiej edycji "Love Island". Show-biznes nie był dla niej obcy. Dziewczyna od lat pracuje bowiem w modelingu. Co więcej, próbowała również swoich sił w aktorstwie. Nic więc dziwnego, że przed kamerami czuła się jak ryba w wodzie. Oliwia nie przypuszczała jednak, że show Polsatu pozwoli jej poznać chłopaka, w którym zakocha się bez reszty! 

Zobacz także: Która z finałowych par w programie "Love Island" była twoją ulubioną? Głosuj!

Teraz Maćka i Oliwię czeka chwilowa rozłąka. Dziewczyna wróciła bowiem do Londynu, gdzie na co dzień mieszka i pracuje. Oliwka pokazała już na Instagramie swoje mieszkanie. Na nas największe wrażenie zrobiła jej sypialnia. Zobaczcie sami!

1/4
Jak wygląda mieszkanie Oliwii z "Love Island"
Instagram

Jak wygląda mieszkanie Oliwii z "Love Island"?

Oliwia od lat mieszka w Londynie. To właśnie tam głównie rozwija swoją karierę. Dziewczyna jest wziętą modelką. Drugą jej wielką pasją jest również aktorstwo. Kto wie, może któregoś dnia zobaczymy ją w jakimś filmie lub popularnym serialu?

Na razie Oliwia skupia się na powrocie do pracy. Przy okazji na Instagramie możemy podejrzeć, jak wygląda jej londyńskie mieszkanie. Wszystko ma tam swoje miejsce! Widać, że Oliwia lubi się otaczać ładnymi przedmiotami. Zobaczcie poniżej!

2/4
Sypialnia Oliwii z "Love Island"
Instagram

Na Instastory celebrytki pojawiło się właśnie zdjęcie zrobione w jej sypialni. To prawdziwe królestwo fanki mody! 

 

3/4
Sypialnia Oliwii z "Love Island"
Instagram

Widać również, że Oliwia stawia przede wszystkim na jasne kolory i dodatki. W jej domu nie brakuje także żywych kwiatów, które nadają wnętrzom klasy. 

4/4
Jak wygląda mieszkanie Oliwii z "Love Island"
Instagram

Klimat w jej mieszkaniu tworzą także małe światełka, dzięki którym mieszkanie jest jeszcze bardziej przytulne. Myślicie, że Maciek niedługo ją tam odwiedzi? A może uważacie, że ten związek nie przetrwa? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

 

Więcej na temat Love Island