Big Brother nowe logo
East News

Już dziś - w niedzielę 17 marca rusza "Big Brother"! Reality-show wraca do polskiej telewizji po 10 latach przerwy. W pierwszej polskiej edycji show wystąpili m.in. Manuela Michalak, Gulczas, Alicja Walczak, Klaudiusz Ševković, Małgorzata Maier czy zwycięzca show Janusz Dzięcioł. Uczestnicy programu po wyjściu z domu Wielkiego Brata stali się gwiazdami - dostali swoje programy w telewizji, powstał o nich film fabularny "Gulczas, a jak myślisz?", zaczęli bywać na prestiżowych imprezach. Choć nikomu nie udało się zrobić spektakularnej kariery w telewizji, każdy z nich miał swoje "5 minut sławy", z których skorzystał. Właśnie na taką popularność, którą gwarantuje udział w programie liczą nowi uczestnicy show! Kto zgłosił się do programu? Kto poprowadzi nowego "Big Brothera"? I w końcu najważniejsze pytanie - jak wygląda nowy dom Wielkiego Brata? 

Wraca "Big Brother" - uczestnicy, prowadzący

Nowego "Big Brothera" pokaże stacja TVN7. Od początku mówiło się, że gwiazdy TVN walczą o prowadzenie tego reality-show. Na liście gwiazd, które były brane pod uwagę znalazły się m.in. Małgorzata Rozenek czy Oliwier Janiak. Ostatecznie stacja TVN zdecydowała, że program poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak, która zrezygnowała z show "Azja Express" i bardzo ucieszyła się z tego, że wróci do telewizji na żywo. Drugim prowadzącym będzie znany z "Dzień dobry TVN" Bartek Jędrzejak. Oboje będą pojawiać się podczas niedzielnych wydań programu. Nocne odcinki show poprowadzą Ula Chincz i Małgorzata Ohme.

Co wiadomo na temat uczestników show? I jak wygląda nowy dom Wielkiego Brata?

Zobacz także: "Big Brothera" będzie można oglądać non stop i to na żywo! Zobaczcie, jak

1/5
Nowy dom Wielkiego Brata
East News

Jak wygląda nowy dom Wielkiego Brata?

Nowy dom Wielkiego Brata znajduje się pod Warszawą (okolice Piaseczna). TVN zdecydował, że tym razem uczestnicy nie będą mieszkać w studiu nagraniowym, a w prawdziwym domu, w którym ich życie 24 h na dobę będą rejestrować kamery. Od czasu startu programu w 2001 roku wiele się zmieniło i teraz zamiast zatrudniać kilkunastu operatorów, TVN7 zamontował w domu 66 kamer! Rozstawione są w różnych pomieszczeniach domu, żeby widzowie mogli oglądać uczestników z każdej perspektywy. Znajdują się one wszędzie - zarówno w łazienkach, jak i w sypialniach. Uczestnicy nie będą mogli ich wyłączyć, tak samo jak mikroportów, za których wyłączone zostaną wyrzuceni z domu Wielkiego Brata ( jak Piotr Lato w 1. edycji programu).

Nowy dom Wielkiego Brata możecie znać z innych produkcji TVN - mieszkały w nim modelki z "Top model" oraz służył jako plan zdjęciowy serialu "Pułapka", w którym grała Agata Kulesza. Przed startem programu dom przeszedł jednak mały remont - znajdują się w nim dwie sypialnie ( jedna z przepięknym tarasem i widokiem na staw), dwie łazienki, sala telewizyjna, jadalnia, kuchnia i salon. Oczywiście znajduje się w nim również słynny pokój zwierzeń, w którym Wielki Brat będzie rozmawiał z uczestnikami, pouczał ich oraz prosił co tydzień, żeby nominowali do odejścia dwie osoby. Uczestnicy będą mieli również do dyspozycji piękny teren przed domem, na którym znajduje się staw i basen. Dom jest luksusowy, nowoczesny i o wiele ładniejszy niż ten, w którym mieszkali uczestnicy 1. edycji show. 

 

2/5
Jarosław Ostaszkiewicz - Wielki Brat
East News

Dotychczas Wielkim Bratem był Jarosław Ostaszkiewicz. Tym razem w show nastąpi spora zmiana, bowiem Wielkim Bratem będzie... kobieta! Nie wiadomo, kto będzie podkładał głos pod Wielkiego Brata i prawdopodobnie TVN7 ten sekret utrzyma do końca w tajemnicy. 

3/5

W domu Wielkiego Brata zamieszka 15 uczestników show. Poznaliśmy już dwójkę - Agnieszkę Raczyńską i Macieja Borowicza. Jednak w domu zostanie tylko jedna osoba z tej dwójki, a o tym kto przejdzie dalej zadecydują widzowie, którzy już teraz mogą głosować na swojego ulubieńca. Agnieszka ma 26 lat i pracuje w Londynie. Maciej ma 31 lat i jest Dj-em, który mieszka w Poznaniu. Pracuje również jako event menadżer oraz instruktor fitness. Kto z nich przejdzie dalej? Przekonamy się w niedzielę!

4/5
Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia show "Azja Express"

Big Brother 2019 - transmisja

Program będzie można oglądać od 17 marca 2019 - na antenie TVN 7. Start już o godzinie 20:00! Od poniedziałku do piątku program będzie można oglądać o godzinie 20:00 oraz 23:15, gdy pokazywany będzie specjalny cykl "Big Brother Extra". Dodatkowo TVN 7 będzie robił krótkie wejścia live do domu Wielkiego Brata, które będą trwały kilka minut. 

"Big Brother - Pobudka" (o godz. 9.50)

"Big Brother - Popołudnie" (o godz. 13.35)

"Big Brother - Podwieczorek" (o godz. 16.40)

W show nastąpi spora zmiana, bowiem uczestników programu widzowie będą mogli oglądać 24 godziny na dobę w serwisie player.pl. Za dodatkową opłatą widzowie będą mieli wgląd również do sekcji Big Brother 18+, w której zostaną pokazane najbardziej kontrowersyjne treści z domu Wielkiego Brata.

5/5
Janusz Dzięcioł Big Brother kiedyś
East News

Zasady programu nie zmieniły się, bowiem nadal uczestnicy będą musieli nominować dwie osoby do opuszczenia programu. Widzowie zdecydują, którzy uczestnicy z największą ilością nominacji opuszczą program. Dodatkowo uczestnicy mogą zostać wyrzuceni z programu za złamanie regulaminu.

Będziecie oglądać nowego Big Brothera?