Big Brother nowe logo
East News
TYLKO U NAS

Byliśmy w nowym domu Wielkiego Brata! Jak wygląda? Znacie go z innych produkcji TVN

Byliśmy w nowym domu Wielkiego Brata! Jak wygląda? Znacie go z innych produkcji TVN

Już dziś - w niedzielę 17 marca rusza "Big Brother"! Reality-show wraca do polskiej telewizji po 10 latach przerwy. W pierwszej polskiej edycji show wystąpili m.in. Manuela Michalak, Gulczas, Alicja Walczak, Klaudiusz Ševković, Małgorzata Maier czy zwycięzca show Janusz Dzięcioł. Uczestnicy programu po wyjściu z domu Wielkiego Brata stali się gwiazdami - dostali swoje programy w telewizji, powstał o nich film fabularny "Gulczas, a jak myślisz?", zaczęli bywać na prestiżowych imprezach. Choć nikomu nie udało się zrobić spektakularnej kariery w telewizji, każdy z nich miał swoje "5 minut sławy", z których skorzystał. Właśnie na taką popularność, którą gwarantuje udział w programie liczą nowi uczestnicy show! Kto zgłosił się do programu? Kto poprowadzi nowego "Big Brothera"? I w końcu najważniejsze pytanie - jak wygląda nowy dom Wielkiego Brata? 

Agnieszka Woźniak-Starak w wyjątkowy sposób wsparła Gabi Drzewiecką. Jak ona to komentuje?

Wraca "Big Brother" - uczestnicy, prowadzący

Nowego "Big Brothera" pokaże stacja TVN7. Od początku mówiło się, że gwiazdy TVN walczą o prowadzenie tego reality-show. Na liście gwiazd, które były brane pod uwagę znalazły się m.in. Małgorzata Rozenek czy Oliwier Janiak. Ostatecznie stacja TVN zdecydowała, że program poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak, która zrezygnowała z show "Azja Express" i bardzo ucieszyła się z tego, że wróci do telewizji na żywo. Drugim prowadzącym będzie znany z "Dzień dobry TVN" Bartek Jędrzejak. Oboje będą pojawiać się podczas niedzielnych wydań programu. Nocne odcinki show poprowadzą Ula Chincz i Małgorzata Ohme.

Co wiadomo na temat uczestników show? I jak wygląda nowy dom Wielkiego Brata?

Zobacz także: "Big Brothera" będzie można oglądać non stop i to na żywo! Zobaczcie, jak

ONS.pl
Newsy
Czy Big Brother prowadzony przez Agnieszkę Woźniak-Starak będzie hitem? Ocenia Doda!
Czy Big Brother prowadzony przez Agnieszkę Woźniak-Starak będzie hitem? Ocenia Doda!

Doda doskonale zna formułę programów typu reality show. W końcu sama wzięła udział w pierwszej edycji programu "Bar". Jak sama przyznaje to była trampolina do sławy dla jej zespołu. Reporter Party.pl zapytał gwiazdę, co sądzi o nowej prowadzącej "Big Brothera". Nie uwierzycie, co nam powiedziała Doda. Takiego wyznania na temat powrotu do tego formatu się nie spodziewaliśmy.  Obejrzycie wideo i sprawdźcie, jak gwiazda ocenia Agnieszkę Woźniak-Stara k! Zdradziła nam też czy ta formuła sprawdzi się w dzisiejszych czasach, w dobie wszechobecnych mediów społecznościowych...     Zobacz także :  Doda zadała szyku na urodzinowym koncercie! Spójrzcie tylko na kreację gwiazdy!

Big Brother
TV-Show
"Big Brother" w naszych domach od poniedziałku do piątku! Wiemy, kiedy pierwszy odcinek
"Big Brother" w naszych domach od poniedziałku do piątku! Wiemy, kiedy pierwszy odcinek

  Po 11 latach przerwy w końcu powraca "Big Brother"! Wiadomo już, że reality show na ekranach naszych telewizorów obejrzymy wiosną, a także że program poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak . Znane są już daty pierwszego odcinka, a także finału! Kiedy i gdzie obejrzymy program? Odpowiedź poniżej!  Big Brother - kiedy?  Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl pierwszy odcinek "Big Brothera" zaplanowany jest na niedzielę, 17 marca, godzinę 20. Program będzie emitowany codziennie od poniedziałku do piątku przez godzinę. Wyjątkowo pierwszy odcinek, w którym poznamy piętnastu uczestników potrwa dwie godziny. "Big Brother" powróci jednak nie do stacji TVN, a do stacji TVN7. Codziennie o 23:15 zostanie wyemitowany również specjalny odcinek "Big Brother Extra".   Siódemka szykuje również łączenia na żywo z Domem Wielkiego Brata. W dni powszednie o godz. 9.50, 13.35 i 16.40. Według portalu ma to zwiększyć interakcję widzów z uczestnikami, którzy to finalnie wybiorą zwycięzcę programu. Odcinki z Agnieszką Woźniak-Starak podczas, których bohaterowie będą eliminować siebie nawzajem zaplanowane są na każdą niedzielę na godz. 20.  Jesteśmy właśnie na etapie castingów. Zainteresowanie programem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - do tej pory otrzymaliśmy 12 tysięcy zgłoszeń. Od czasu pierwszej edycji minęło 18 lat, wracamy więc do kultowego formatu, wiele się jednak przez ten czas zmieniło - wyjaśnia Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektor programowa kanałów TVN i TVN7. Uczestnicy zamieszkają w domu na zewnątrz, poza studiem stacji. W każdym tygodniu czekają na nich nowe zadania, które zaliczać będzie Wielki Brat. Finaliści w domu spędzą 98 dni. Finał zaplanowany jest na 16 czerwca. Będziecie oglądać?   Zobacz też:  Agnieszka Woźniak-Starak zdradza kulisy "Big Brothera". Kto wystąpi?   Program poprowadzi...

East News
TV-Show
Manuela, Gulczas i Janusz odwiedzili studio DD TVN. Jak wyglądają dzisiaj gwiazdy 1. edycji "Big Brothera"?
Manuela, Gulczas i Janusz odwiedzili studio DD TVN. Jak wyglądają dzisiaj gwiazdy 1. edycji "Big Brothera"?
Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner