Jagoda i Karol z "Rolnik szuka żony 4"
Materiały prasowe
Znamy prawdę!
1/5
Jagoda i Karol z "Rolnik szuka żony 4"
Materiały prasowe

Jagoda, kandydatka Karola z "Rolnik szuka żony 4", wzięła brała udział w programie "Pierwsza randka"?! Wielbiciele show Telewizji Polskiej o rolnikach, poszukujących miłości, w komentarzach po emisji 11. odcinka zauważyli, że gdzieś już widzieli Jagodę. Jeden za fanów zapytał wprost, czy nowa wybranka Karola przypadkiem nie występowała już w podobnym programie TVP. Przypomnijmy, że w tej edycji programu znalazły dwie bohaterki, które występowały już w innych tego typu show. Emilia, kandydatka Piotra, brała udział w programie "Kto poślubi mojego syna". Z kolei Justyna, kandydatka Karola, wystąpiła wcześniej w show "Gra wstępna". A jak ma się sprawa z Jagodą? 

 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony 4": Karol jest szczęśliwy z Jagodą, a fani nie przestają żartować z kochliwego rolnika. Stworzyli zabawnego mema!

 

Mamy komentarz produkcji programu "Pierwsza randka". Przeczytacie go na następnej stronie.

 

Polecamy: "Nie chcieliśmy miejskiej babeczki". Marta Manowska na sesji dla "Vivy!" wskoczyła nago do jeziora

2/5
Rolnik szuka żony 4 Jagoda
Mat. prasowe

Widzowie uważnie przyjrzeli się nowej wybrance Karola. Niektórzy uznali, że dziewczyna pojawiała się już w innym tego typu programie.

- Ta Jagoda to chyba w programie „Pierwsza randka” na TVP 2 występowała - napisał jeden z fanów komentarzu.

- One wszędzie już były - skomentował ktoś inny, nawiązując do przeszłości innych bohaterek.

Okazuje się jednak, że Jagoda wcale nie brała udziału w innych programach. Produkcja "Pierwszej randki" jednoznacznie zdementowała, jakoby Jagoda występowała w show.

W tym sezonie pani Jagody nie było w programie „Pierwsza randka”. Z tego co nam wiadomo, w pierwszym sezonie show, również nie występowała - mówi nam  osoba z produkcji "Pierwszej randki".

I wszystko jasne! A co wiemy o Jagodzie?

3/5
Rolnik szuka żony 4 Jagoda poznała rodziców Karola
Mat. prasowe

Jagoda, nowa wybranka Karola, ma 30 lat i jest nauczycielką. Latem wyjeżdża do Norwegii, by pracować na farmie. W ostatnim odcinku wyznała, że była zaręczona i planowała ślub, jednak uroczystość została odwołana. Jagoda nie chciała zdradzać szczegółów swoich nieudanych planów małżeńskich. Powiedziała jedynie, że sytuacja mocno ją zasmuciła. Na szczęście to już przeszłość, a obecnie Jagoda jest szczęśliwa u boku Karola.

4/5
Rolnik szuka żony 4 Jagoda poznała rodziców Karola
Mat. prasowe

Między Jagodą a Karolem wyraźnie zaiskrzyło. Czy para w przyszłości stanie na ślubnym kobiercu?

5/5
Rolnik szuka żony 4 Jagoda poznała rodziców Karola
Mat. prasowe

Na razie jest za wcześnie, by o tym mówić. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń.

Więcej na temat Rolnik szuka żony