Jacek Rozenek o Małgorzacie Rozenek
ONS
TV-Show

Te słowa zapamiętamy na długo. Rozenek na pożegnanie z "TzG" dogryzł Perfekcyjnej

Co powiedział Jacek?

Odkąd rozpadło się małżeństwo Jacka Rozenka i Małgorzaty Rozenek jego kariera nabrała tempa. Kojarzony do tej pory z niewielkimi rolami aktor został prowadzącym "Pytanie na śniadanie" w TVP2, a od niedawna z powodzeniem brał udział w "Tańcu z Gwiazdami" realizowanym przez telewizję Polsat. W jednym z odcinków pozwolił sobie na bardzo namiętny pocałunek ze swoją partnerką taneczną, Magdaleną. Zostało to szeroko skomentowane w mediach, a sam zainteresowany powiedział, że nigdy w życiu nie był tak adorowany. Przypomnijmy: Rozenek żali się na swoją byłą żonę

W dzisiejszym odcinku Jacek i jego partnerka zatańczyli do jednego utworu dwa tańce - rumbę i tango. Ich taniec został wysoko oceniony przez jurorów, którzy przyznali im 32 punkty. Niestety w połączeniu z głosami widzów, ta liczba nie zapewniła im awansu do kolejnego odcinka i ostatecznie pożegnali się z show. (zobacz: Jacek Rozenek odpadł z "Tańca z Gwiazdami")

Żegnając się z programem, aktor zapewnił, że będzie głosował na wszystkich uczestników, którzy pozostali w programie oraz, że program zmienił coś w jego życiu.
 

Magda, wiesz co - prywatnie w życiu się tyle nie całowałem co tutaj... - powiedział do swojej partnerki.


To kolejny już przytyk w stronę byłej żony. Ciekawe czy jakoś zareaguje?

Zobacz: Jacek Rozenek całuje się na oczach widzów. Przesadził?
 

Jacek Rozenek w "Tańcu z Gwiazdami":

 

Rozenek tłumaczy się z pocałunku w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Rozenek wbił szpilę Perfekcyjnej w "TzG". Teraz się tłumaczy
Wierzycie mu?

Jacek Rozenek za sprawą "Tańca z Gwiazdami" przeżył prawdziwy rozkwit swojej kariery. Aktor i prezenter, który zawsze stał w cieniu swojej byłej już żony Małgorzaty Rozenek , coraz częściej staje się bohaterem kolorowej prasy. W przeciwieństwie do zachowania z programu, w rozmowach z dziennikarzami stara się unikać tematu Małgorzaty, a jeśli już o niej mówi to zazwyczaj w dobrym kontekście. Oczywiście lubi też dodawać, że jestem dobrym i troskliwym ojcem, który nie obawia się Majdana.  Przypomnijmy: Rozenek nie widzi w Radku zagrożenia? Do historii "TzG" przejdzie odcinek w którym Jacek musiał pożegnać się z programem. Mimo wysokiej oceny jurorów, nie zyskał przychylności widzów i tym samym odpadł z dalszej rywalizacji. Odchodząc powiedział do swojej tanecznej partnerki , że prywatnie nigdy nie całował się tyle co z nią w trakcie show.  Niecały miesiąc po tej sytuacji, Rozenek postanowił wytłumaczyć się z tych słów i zrobił to za pomocą "Tele Tygodnia". Jak twierdzi - słowa, które wypowiedział nie były przytykiem w stronę Perfekcyjnej, a jedynie odpowiedzią na komentarz jurorki programu.   To, że powiedziałem, że w życiu się tyle nie całowałem, ile w tym programie, to nie był przytyk do Małgosi, ale nawiązanie do tego, co powiedziała pani Beata Tyszkiewicz tydzień wcześniej.  (...) Pocałunek na parkiecie jest częścią choreografii, pocałunek na planie serialu jest częścią fabuły. Dla mnie najważniejszy jest pocałunek ukochanej kobiety, bo jest... częścią życia -  czytamy. Wierzycie w takie wytłumaczenie?  Jacek Rozenek w "Tańcu z Gwiazdami":

Jacek Rozenek w wywiadzie "Tańca z Gwiazdami" o kobietach
ONS
Newsy
Rozenek żali się na Perfekcyjną: Nigdy mnie nie adorowała
Jacek ma żal do byłej żony. I nie tylko do niej

Kariera Jacka Rozenka po rozstaniu z Małgorzatą Rozenek nabrała tempa. Aktor został prowadzącym " Pytanie na śniadanie " w TVP2, a ostatnio świetnie radzi sobie w " Tańcu z Gwiazdami ". W ostatnim odcinku doszło do gorącego pocałunku pomiędzy nim, a jego partnerką. Co więcej, jego szanse na wygraną rosną - wczoraj dostał prawdopodobnie najwięcej głosów od telewidzów. Przypomnijmy: Seks, namiętność i pocałunki w "TzG". Emocji nie brakowało   Aktor odpowiedział ostatnio na pytania  fanów "Tańca z Gwiazdami", które zadawano mu za pośrednictwem Facebooka. Choć większość pytała go o samopoczucie w programie, padło również pytanie o kobiety. Jeden z internautów zapytał czy lubi być adorowany przez kobiety. Odpowiedź aktora wyraźnie można uznać za mały przytyk dla byłej żony : Nigdy nie byłem adorowany przez kobiety, więc nie mam punktu odniesienia, nie mam zielonego pojęcia jak to jest być adorowanym przez kobiety . Uważam, że to kobiety należy adorować i taniec jest świetnym sposobem na adorowanie - mówi Jacek Rozenek No cóż, mamy nadzieję, że kolejna wybranka aktora mu to wyrówna. Zobacz:  Rozenek PIERWSZY raz o związku Perfekcyjnej i Majdana. Skomentował ojcowskie zapędy Radka Rozenek z nową partnerką na randce w McDonaldzie:

Jacek Rozenek odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Jacek Rozenek odpadł z "Tańca z Gwiazdami"
Kto dostał najwięcej głosów od widzów?

Za nami kolejne emocje związane z najchętniej oglądanym show tej wiosny, czyli  "Taniec z Gwiazdami" . Program od początku cieszy się wielkim zainteresowaniem widzów i w każdy piątek przyciąga przed telewizory średnio 4 miliony widzów. W dzisiejszym odcinku, podobnie jak w ostatnich, nie zabrakło wielkich emocji i zaskakujących decyzji. Widzowie po raz kolejny pokazali kogo darzą największą sympatią.  Przypomnijmy:  Zobacz wyniki ostatniego odcinka "TzG" Po przerwie spowodowanej Wielkanocą, show powróciło na antenę, a w rywalizacji o Kryształową Kulę pozostało sześć gwiazd: Klaudia Halejcio, Aneta Zając, Dawid Kwiatkowski, Joanna Moro, Piotr Gruszka oraz Jacek Rozenek . Odcinek otworzył występ gwiazdy wieczoru - Margaret , która zaśpiewała swoje dwa największe przeboje: "Wasted" i "Thank You Very Much". Dziś pary do jednego utworu zatańczyły dwa tańce - dla niektórych było to nie lada wyzwanie, część natomiast świetnie poradziła sobie z tym zadaniem. Po wszystkich tańcach ranking prezentował się następująco: Joanna i Rafał - 40 punktów, Dawid i Janja -  40 punktów, Klaudia i Tomasz - 38 punktów, Aneta i Stefano - 35 punktów, Jacek i Magda - 32 punkty, Piotr i Nina - 31 punktów. Po zsumowaniu punktów od jurorów i głosów telewidzów z programem pożegnał się Jacek Rozenek . Zanim jednak ogłoszono wyniki na scenie zaśpiewał Artur Chamski jako... Justin Bieber. Zgadzacie się z wynikiem widzów? Zobacz: Tancerze z "TzG" już zarabiają na swojej popularności Eleganckie kreacje w "Tańcu z Gwiazdami":

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner