Dagmara Kaźmierska co tydzień może liczyć na wsparcie bliskich, którzy zasiadają na publiczności "Tańca z Gwiazdami". Tym razem jednak nie tylko syn Conan Kaźmierski ze swoją ukochaną trzymali za nią kciuki ale również Jacek Wójcik. Przyjaciela Dagmary Kaźmierskiej widzowie doskonale mogli poznać w "Królowych życia". Dzisiaj pojawił się w "Tańcu z Gwiazdami" i miał dla niej ogromny bukiet kwiatów.

Reklama

Jacek Wójcik kibicował Dagmarze Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami"

W ostatnim tygodniu po występie Dagmary Kaźmierskiej na scenę wbiegł jej syn. W tym tygodniu "Królowa życia" również mogła liczyć na wsparcie, jednak tym razem w większym składzie. Na planie "Tańca z Gwiazdami" pojawił się Jacek Wójcik, przyjaciel Dagmary, który zdobył popularność dzięki "Królowym życia". Przez długi czas internauci łączyli Kaźmierską z Wójcikiem, jednak pomiędzy tą dwójką od zawsze była tylko przyjaźń. Jacek towarzyszył jej również na planie "Dagmara szuka męża", gdzie wraz z Conanem trzymali rękę na pulsie. Musiał przyjść również moment, w którym Jacek pojawi się na planie "Tańca z Gwiazdami", gdzie na żywo będzie mógł kibicować Dagmarze Kaźmierskiej w spełnianiu marzeń.

Conan Kaźmierski, Jacek Wójcik i Dagmara Kaźmierska w Tańcu z Gwiazdami
Piętka Mieszko/AKPA

Jacek Wójcik po występie Dagmary Kaźmierskiej wbiegł na scenę i wręczył jej ogromny bukiet kwiatów. Niespodzianki dla "Królowej życia" miał również jej syn Conan, który na planie tanecznego show pojawił się z dziewczyną Ewą. Młody Kaźmierski i jego ukochana nie opuścili jeszcze ani jednego odcinka "Tańca z Gwiazdami", gdzie występuje jego mama, a w ostatnim odcinku Conan przez chwilę nawet stał się tematem rozmów przed kamerami, a jego mama stwierdziła, że dla niej zawsze będzie "malutkim chłopczykiem". Nie ma wątpliwości, że ich rodzina ma niezwykłą relację.

Conan Kaźmierski, Jacek Wójcik w Tańcu z Gwiazdami
Piętka Mieszko/AKPA

Na zdjęciach z "Tańca z Gwiazdami" widać było, że rodzinie i bliskim Damary Kaźmierskiej dopisywały dobre humory. Jacek, Conan i Ewa chętnie pozowali do zdjęć, uśmiechając się do fotoreporterów.

Reklama

Zobacz także: Wszyscy znają go jako przyjaciela Dagmary Kaźmierskiej, ale czym tak naprawdę zajmuje się Jacek Wójcik? Nie uwierzycie

Zobacz także
Jacek Wójcik i Conan Kaźmierski z dziewczyną w Tańcu z Gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News
Jacek Wójcik i Conan Kaźmierski w Tańcu z Gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama