Internauci zachwyceni odremontowaną kuchnią Izabeli Zeiske
Instagram @iza_zeiske
TV-Show

Izabela Zeiske z "Gogglebox" pokazała nową kuchnię. Fani: "Od razu większa i taka jasna"

Izabela Zeiske z "Gogglebox" pokazała efekty remontu kuchni: "Ach jaka jestem zadowolona". Trudno poznać te wnętrza!

Izabela Zeiske z "Gogglebox" cieszy się z remontu w swoim domu. Jej kuchnia przeszła zupełną metamorfozę. Zupełnie nie przypomina wnętrza, które internauci znają ze zdjęć. Teraz jest nowocześnie i minimalistycznie: 

Kuchnia moje królestwo... Remont zakończony... - napisała Izabela Zeiske, nie ukrywając swojego zachwytu. 

Nowa kuchnia Izabeli Zeiske przypadła również do gustu internautom: 

Przepiękna kuchnia widać że bardzo funkcjonalna

Zobaczcie zdjęcia po remoncie! 

Agnieszka Kotońska szczerze o swojej sylwetce: "Aga jadła, nie liczyła kalorii i przytyła"

"Gogglebox": Izabela Zeiske pokazała nową kuchnię

Izabela Zeiske z "Gogglebox" pochwaliła się właśnie odremontowaną kuchnią. W zeszłym roku jej kulinarne królestwo przeszło metamorfozę tanim kosztem. Izabela Zeiske przemalowała szafki i zmieniła oświetlenie. Na blatach pojawiła się okleina oraz nowe dodatki. Teraz jednak przyszedł czas na totalną metamorfozę. Izabela Zeiske zrobiła remont generalny a nowej kuchni pojawiły się wymarzone meble oraz sprzęt AGD. Po poprzednim wystroju nie ma ani śladu, a nowa kuchnia jest jasna i zdecydowanie bardziej przestrzenna. Izabela Zeiske jest szczęśliwa, a remontem pochwaliła się w sieci. 

Kuchnia moje królestwo... Remont zakończony... Teraz tylko mogę cieszyć się domkiem... 🏕🏕🏕🏕🏕🏕🏕🏕🏕🏕 Wszystko🏠🏠🏠🏠 wymarzone..., meble, sprzęt, zlew... Ach jaka jestem zadowolona....😊😊😊😊😊😊😊 - napisała na Instagramie. 

Odremontowana kuchnia Izabeli Zeiske z Gogglebox
Instagram @iza_zeiske

Zobacz także: Sylwia Bomba opowiedziała o reakcji córki na jej nowego partnera

W nowej kuchni Izabeli Zeiske z "Gogglebox" nie zmieniła się tylko podłoga. Ulubienica widzów TTV nie zrezygnowała z dotychczasowych kafelków. Stare meble jednak zastąpiły przepiękne białe szafki z szarymi blatami, okap, płyta indukcyjna oraz cała seria innych potrzebnych sprzętów AGD. Izabela Zeiske zdecydowała się także na czarny zlew oraz czarną baterię do kompletu. Kafelki na ścianach również są już przeszłością. Stylu kuchennemu wnętrzu dodaje również złote oświetlenie. Nowe wnętrze Izabeli Zeiske wydaje się zdecydowanie jaśniejsze dzięki minimalistycznym meblom oraz dominacji bieli. Internauci są zachwyceni remontem w domu uczestniczki "Gogglebox. Przed telewizorem":

- Nowa kuchnia wygląda super, nic dziwnego, że cieszy. Myślę, że miło będzie przygotowywało się w niej pyszności dla bliskich. My kobiety lubimy zmiany wnętrz i ciągle coś kombinujemy, żeby mieszkało nam się po prostu przyjemniej i miło spędzało czas. (...)
- Cudowne królestwo Pani Izuniu ❤
- Piękna kobieta w pięknej kuchni😍😍.Pozdrawiam ❤️❤️❤️
- Piękna kuchnia ❤️😍😍😍😍 tylko pozazdrościć. Buziaki Pani Izabelo ❤️
- Kuchnia piękna. Piękna witrynka z filiżaneczkami ❤️❤️❤️❤️
- Przepiękna kuchnia widać że bardzo funkcjonalna, moje kolory 😍😍❤️❤️
- Wow Izunia przepiękną masz teraz kuchnie, wydaje się od razu większa i taka jasna 😍 - piszą na Instagramie. 

Iza Zeiske z Gogglebox pokazała kuchnię po remoncie
Instagram @iza_zeiske

Zobacz także: "Gogglebox": Agnieszka Kotońska odsłoniła brzuch. Fani w szoku: "taka zgrabniutka"!

Pamiętacie, jak jeszcze niedawno wyglądała kuchnia Izabeli Zeiske? Na początku 2021 roku zdecydowała się na niewielką i tanią metamorfozę wnętrza. Jednak po 1,5 roku przyszedł czas na zupełną zmianę umeblowania. Jedon jednak pozostanie niezmienne - serce Izabeli Zeiske do gotowania oraz rodzinnie spędzany czas na przyrządzaniu pyszności! 

Izabela Zeiske niedługo wystąpi w 2. edycji programu "99. Gra o wszystko". W poprzedniej edycji Izabela Zeiske uległa niebezpiecznemu wypadkowi, kiedy przeciążyła się na planie. Widzowie pokochali ją jednak za "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie występuje z synem Joachimem. 

Iza Zeiske z Gogglebox ma nową kuchnię
Instagram @iza_zeiske

Iza Zeiske z Gogglebox odremontowała kuchnię
Instagram @iza_zeiske

Tak wygląda nowa kuchnia Izy Zeiske z Gogglebox
Instagram @iza_zeiske

Izabela Zeiske pochwaliła się nową kuchnią
Instagram @iza_zeiske

Izabela Zeiske z
Instagram

 

Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem"
Mat. promocyjne/x-news
TV-Show
Izabela Zeiske z "Gogglebox" urządziła remont tanim kosztem. Pokazała metamorfozę kuchni i jadalni. "Słodko, tak domowo"
Izabela Zeiske z "Gogglebox" urządziła remont tanim kosztem. Pokazała metamorfozę kuchni i jadalni. "Słodko, tak domowo"

Wierni fani " Gogglebox. Przed telewizorem " doskonale znają wnętrza domu Izabeli Zeiske, która wraz z synem Joachimem jest niekwestionowaną gwiazdą tego show. Ten sympatyczny duet gości widzów hitowego programu TTV w swoich progach już od pierwszego sezonu! Izabela Zeiske właśnie pochwaliła się metamorfozą swojej kuchni oraz jadalni. Prosto szybko i niedrogo! Zobaczcie, jak odmieniła swoje mieszkanie!  Zobacz także:  Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pokazała swoje mieszkanie! Największe wrażenie robi łazienka i pokój dziecięcy Jak mieszka Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem"?  Izabela Zeiske z "Gogglebox" uwielbia gotować, a kuchnia to zdecydowanie jedno z pomieszczeń, w którym spędza najwięcej czasu w ciągu dnia. W końcu to pomieszczenie to serce domu! Gwiazda TTV nie mogła już się doczekać efektów remontu. Początkowo zbierała pomysły i rady od obserwatorów. Dziś zdecydowała się zaprezentować, jak niewielkim kosztem udało jej się odświeżyć wystrój domu. Metamorfoza kuchni i jadalni zajęła sporo czasu, ale efekty są dla Izabeli zadowalające:  Cześć kochani pamiętacie jak robiłam remont kuchni, jak się nim cieszyłam. Chcę wam pokazać jak ze starych rzeczy można zrobić coś nowego. Przemalowane tylko półka z oświetleniem. Oświetlenie zmienione ze srebrnego na białe. okap przemalowany, szafki przemalowane kolorem śmietanowym na górze, a na dole zielonym. Blaty zmienione okleiną, nowa lampka, odświeżone ściany - wymienia  Efekty remontu zobaczycie w filmach poniżej:          Wyświetl ten post na Instagramie.                  ...

Kuchnia z salonem
Flickr/designbuildinhabit/CC BY-ND 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/
Styl życia
5 wskazówek, jak urządzić kuchnię w nowoczesnym stylu
Nowoczesna kuchnia jest przeciwieństwem tej, która była odseparowana od pozostałych pomieszczeń. Stosowano wówczas meble o niskim standardzie i traktowano kuchnię wyłącznie jako miejsce do gotowania. Nowoczesna kuchnia jest połączona z salonem, co stanowi bodziec do wspólnego gotowania z gośćmi.

Nowoczesna kuchnia jest przeciwieństwem tej, która była odseparowana od pozostałych pomieszczeń. Stosowano wówczas meble o niskim standardzie i traktowano kuchnię wyłącznie jako miejsce do gotowania. Nowoczesna kuchnia jest połączona z salonem, co stanowi bodziec do wspólnego gotowania z gośćmi. Kuchnia z salonem Nowoczesna kuchnia jest wyeksponowana. Stanowi centralny punkt w mieszkaniu lub domu i łączy się z pozostałymi pomieszczeniami, najczęściej z jadalnią lub salonem. Aranżację kuchni i salonu należy przemyśleć już w czasie projektowania . Powinny one mieć wspólny mianownik, na przykład podobną, co nie oznacza identyczną, kolorystykę. Kuchnia powinna pasować do stylistyki salonu i być funkcjonalna: szafki kuchenne i sprzęty powinny być komfortowe w użytkowaniu. Monochromatyczność i prostota Kuchnie realizowane współcześnie najczęściej są monochromatyczne: białe, czarne, szare lub kontrastowe czarno-białe, szaro-żółte. Ta kolorystyka dotyczy zarówno mebli, ścian, jak i gadżetów. Do produkcji mebli nie wykorzystuje się drewna, dominuje lakierowana płyta MDF lub fornir. Zabudowa kuchenna w nowoczesnym wnętrzu jest prosta, sięga do sufitu. Najczęściej stosuje się szafki gładkie, na wysoki połysk , bez rzeźbień. Górna część zabudowy może być przeszklona, stosuje się szklane fronty w aluminiowej konstrukcji. Fronty tworzą gładką płaszczyznę, którą dzielą tylko szuflady. Ułatwia to utrzymanie czystości. Właściwie nie wykorzystuje się dekoracji, czasem rezygnuje się nawet z uchwytów na rzecz niewidocznych wgłębień lub systemu push. Wyspa kuchenna w nowoczesnej kuchni Kuchnie nowoczesne stylizuje się na restauracje z wysokimi blatami czy dużymi sprzętami. Montowane są blaty o grubości nawet 10 centymetrów. W takim wnętrzu sprawdzi się wyspa kuchenna , która...

Anna Bardowska i Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazały swoje kuchnie
Instagram
TV-Show
"Rolnik szuka żony". Kuchnia Ani Bardowskiej czy Małgosi Borysewicz? Wnętrza rolniczek robią piorunujące wrażenie! 
Jak wygląda kuchnia Ani Bardowskiej, a jak Małgosi Borysewicz? Gwiazdy "Rolnik szuka żony" pokazały swoje zachwycające wnętrza. Która jest ładniejsza?

Nie od dziś wiadomo, że kuchnia to serce domu, a jak się okazuje, wygląd tego wnętrza w przypadku gwiazd programu " Rolnik szuka żony " robi ogromne wrażenie. Na jaki styl zdecydowała się Ania Bardowska, a na jaki Małgosia Borysewicz, i który z nich bardziej przypadł do gustu Internautom? Niektórzy mają już swojego faworyta.  Zobacz także:  Zrobiliśmy TEST ZGODNOŚCI PARY Ani i Grzegorzowi z "Rolnik szuka żony". Nie we wszystkich kwestiach byli zgodni! Kuchnia Ani Bardowskiej i Małgosi Borysewicz. Gwiazdy "Rolnik szuka żony" pokazały swoje królestwa Jak przyznała sama Ania Bardowska, przy urządzaniu kuchni bardzo ją poniosło i poza kolorem białym, nie ma ona za wiele wspólnego ze stylem, który dominuje w pozostałej części domu. Co więcej, żona Grzegorza Bardowskiego uwielbia gotować i musimy przyznać, że jej kuchnia to prawdziwe królestwo. We wnętrzu dominuje biel oraz czerń, a wszystko ociepla drewniana budowa. Kuchenna zabudowa nadaje pomieszczeniu minimalistyczny charakter i wprowadza ład. Do tego dwudrzwiowa lodówka, duży piekarnik i ogromny, roboczy blat - Ania Bardowska bez wątpienia ma jak rozwijać swój kulinarny talent.  W centralnym punkcie kuchni stoi elegancji stół z finezyjnymi białymi nogami i czarnym blatem na wysoki połysk, oraz cztery czarno-białe krzesła, które idealnie komponują się z całością. Wspólne, rodzinne poranki w takim otoczeniu muszą być bardzo przyjemne, i znając Anię Bardowską - również smakowite. W wyposażeniu kuchni nie brakuje oczywiście ekspresu do kawy, czy ogromnej płyty indukcyjnej z aż pięcioma polami grzewczymi! Co więcej, Anna Bardowska uważa, że kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Nikogo więc nie powinna dziwić ilość szafek i zakamarków, które pomieszczą...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik