Joachim i Iza z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

Izabela z "Gogglebox" pokazała zdjęcia z młodości! "Pomimo operacji moja metamorfoza przeszła cudownie"

Joachim i Iza z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

Idąc z duchem czasu Izabela Zeiske z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" wzięła udział w modnym ostatnio wśród celebrytów wyzwaniu. Uczestniczka reality show na Instagramie udostępniła zdjęcia swojej metamorfozy, ale nie dodała sobie zmarszczek i nie pokazała, jak będzie wyglądać za 50 lat. Mało tego, Izabela nie skorzystała nawet z aplikacji "FaceApp", która jest potrzebna przy tego typu zabawach! 

Zobaczcie, jak Izabela poradziła sobie z popularnym zadaniem. My jesteśmy zachwyceni! 

Izabela z "Gogglebox" na zdjęciach z młodości

Izabela Zeiske z programem "Gogglebox. Przed telewizorem" jest związana już od pierwszego sezonu. Celebrytka ocenia programy ze swoim synem, Joachimem. Ich popularność rośnie każdego dnia. Po dziesięciu sezonach programu Izabelę na Instagramie obserwuje już blisko 80 tysięcy osób! Co ciekawe, Joachim może się pochwalić czterokrotnie mniejszą liczbą fanów! Czy nadgoni swoją mamę? Zobaczymy!

Ostatnio Izabela wzięła udział w popularnym wyzwaniu i pokazała zdjęcia swojej metamorfozy. W przeciwieństwie do innych gwiazd Izabela nie postarzyła się, a odmłodziła i to nie za pośrednictwem aplikacji "FaceaApp", tylko za pomocą zdjęć z młodości! 

Kochani! Bardzo modne są metamorfozy, każdy chce się zmienić, dąży do młodości i doskonałość. Niestety przykre to ale każdy się starzeje i tego nic i nikt nie zmieni. Wiek swój trzeba przyjmować z radością, godnością i pełną akceptacją, wtenczas będziemy szczęśliwi i duchem zawsze młodzi. Moja metamorfoza życiowa przeszła cudownie. Pomimo wielu problemów zdrowotnych operacji, które dokonują wiele nieodwracalnych zmian w organiźmmie jestem szczęśliwa i pełna radości życia. W pełni akceptuję siebie i nic bym w sobie i w swoim życiu nie zmieniła. Takiej akceptacji SIEBIE z całego serca Wam życzę - napisała Izabela na swoim Instagramie.

Zobacz także: Sylwia Bomba, Big Boy, a może pan Józef? Wybierz swoich ulubionych komentatorów z "Gogglebox. Przed telewizorem"!

Dodała, że uwielbia wspomnienia i na dowód tego pokazuje dwa zdjęcia. Pierwsze z malutkim Joachimem, gdy był jeszcze niemowlęciem. A drugie z 2005 roku w Opolu, gdy siedziała na widowni i nagradzała brawami występ syna.

Nieważny brak widowni my zawsze mamy w sobie wsparcie - zakończyła.

Zobaczcie zdjęcia Izabeli Zeiske z młodości. Czy gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" dobrze zrozumiała ostatnią zabawę celebrytów? Naszym zdaniem - tak! 

Izabela z synkiem w młodości

Iza z Gogglebox w młodości
Instagram

Izabela kibicuje w Opolu

Iza z Gogglebox w młodości
Instagram

Tak teraz wygląda celebrytka

Iza z Gogglebox z psami
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08