Ilona z "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie zdjęcie i szczerze pisze, że kocha swoje życie. Czyżby przyszła pora na poważne zmiany w życiu jednej z najpopularniejszych uczestniczek 6. edycji hitowego programu TVP? Od czasu rozstania z Adrianem Ilona spełnia się w swojej pracy i zapewnia, że w końcu robi to, co kocha. Teraz pochwaliła się zdjęciem z "dwoma największymi skarbami". O kogo chodzi?

Reklama

Ilona z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła zdjęciem. Kto jej towarzyszy?

Ilona i Adrian byli jedną z najpopularniejszych par szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Widzowie trzymali kciuki za ich związek i czekali na informację o ślubie, a tymczasem rolnik poinformował o ich rozstaniu i poprosił o powstrzymanie się od krytycznych komentarzy. Internauci pogratulowali mu klasy, a Ilona na Instastory zdawała relację z przeprowadzki. Obecnie uczestniczka realizuje swoje marzenie o własnej szkole jeździeckiej i pod zdjęciami na Instagramie pisze wprost, że kocha swoje życie. Na dowód tego opublikowała zdjęcie z "największymi skarbami"!

Z moimi dwoma największymi skarbami ❤ ❤ #loveofmylife - napisała Ilona na Instagramie.

Uczestniczka hitowego programy TVP1 szybko wyjaśniła, że chodzi o jej ulubione zwierzaki: konia o szlachetnym imieniu Jan Czartoryski i psa Flootka.

???? Jan Czartoryski ???? Flootek

Internauci są zachwyceni nowym zdjęciem Ilony z "Rolnik szuka żony" pojawiło się mnóstwo komplementów pod jej adresem i sugestia, że do pełni szczęścia brakuje jeszcze partnera:

- Jeszcze mężczyzna by Ci się przydał do kompletu:)
- Pięknieee
- Wow, ogień ????????

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Magda pokazała nowe zdjęcie syna!

Zobacz także

Ilona Kurzeja na Instagramie pokazuje kulisy swojej pracy w stadninie "Wymarzona Stajnia" i na każdym kroku podkreśla, że kocha to, co robi. Wygląda na to, że uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" teraz jest naprawdę szczęśliwa, a jej obserwatorzy trzymają kciuki, żeby udało jej się znaleźć druga połówkę.

Ilona już podczas pobytu w gospodarstwie Adriana nie ukrywała, że konie są jej wielką miłością i w przyszłości chciałaby założyć własną stadninę. Od niedawna to marzenia się spełniło, a obecnie kobieta rozwija swoją pasję i chętnie angażuje się też w pomoc zwierzętom.

Instagram @imielinka
Reklama

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" rozstali się wiosną tego roku, a rolnik opublikował w sieci oświadczenie i zapewnił, że rozstają się w dobrych relacjach.

To jest ostatnie Nasze wspólne zdjęcie...
Aby uniknąć spekulacji, z przykrością chciałem Was poinformować, że Nasz związek się zakończył.
Jak to w każdej relacji bywa, są lepsze i gorsze chwile. Na szczęście po czasie zostaną tylko te dobre wspomnienia - napisał na Instagramie rolnik.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama