Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o rozstaniu Ilony i Adriana, uwielbianej pary z "Rolnik szuka żony". Ta wiadomość bardzo zasmuciła fanów tej dwójki, którzy tak bardzo kibicowali ich związkowi. Byli partnerzy zaczynają jednak swoje życie osobno, a Ilona właśnie pochwaliła się, jak świętuje swój "nowy etap"! Była dziewczyna Adriana wyciągnęła szampana i wygląda na to, że teraz przede wszystkim będzie skupiała się na swojej pasji. Zobaczcie sami!

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Rozstanie Adriana i Ilony! Rolniczka wcześniej pisała o kryzysie w związku

Ilona z "Rolnik szuka żony" świętuje nowy etap życia

Ilona i Adrian byli uczestnikami szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" i to właśnie udział w wielkim hicie stacji TVP1 zapoczątkował ich relacje. Szybko zdobyli sympatię widzów, którzy liczyli na to, że Ilona i Adrian stworzą szczęśliwy związek na długie lata. I kiedy wszyscy czekali na informacje o ślubie, nagle na Instagramie rolnika pojawiło się oświadczenie, z którego dowiedzieliśmy się, że to koniec ich związku!

To jest ostatnie Nasze wspólne zdjęcie...
Aby uniknąć spekulacji, z przykrością chciałem Was poinformować, że Nasz związek się zakończył.
Jak to w każdej relacji bywa, są lepsze i gorsze chwile. Na szczęście po czasie zostaną tylko te dobre wspomnienia - brzmi część wpisu rolnika dotyczącego rozstania z Iloną.

Ilona z kolei powstrzymała się od składania oświadczeń, ale za to poinformowała, że wraca do Wałbrzycha i to właśnie w tym miejscu rozpoczyna swoje życie na nowo. W swojej ostatniej relacji na InstaStory była partnerka Adriana zdecydowała się nawet pokazać, jak świętuje zmiany w swoim życiu. Ilona otworzyła szampana i wygląda na to, że jest szczęśliwa.

Za nowy etap w moim życiu - napisała Ilona.

Od teraz swoją "Wymarzoną Stajnię" będzie prowadzić w Wałbrzychu i wygląda na to, że teraz dziewczyna chce w pełni skupić się na swojej pasji. My oczywiście trzymamy za Ilonę mocno kciuki i życzymy jej wszystkiego dobrego.

Zobacz także
Instagram

Mamy nadzieję, że Ilonie uda się zrealizować wszystkie plany i marzenia w nowym miejscu.

Instagram

Rozstanie Ilony i Adriana bardzo zasmuciło fanów programu "Rolnik szuka żony". Niektórzy jednak mają nadzieje, że byłym partnerom uda się jeszcze dojść do porozumienia.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama