Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Ile osób oglądało pierwszy odcinek nowej edycji programu "Big Brother"?
ONS
TV-Show

"Big Brother" wielkim hitem TVN 7! Ile osób obejrzało pierwszy odcinek?

Ruszyła najnowsza edycja "Big Brothera"! Wczoraj, w niedzielę 17 marca, widzowie zobaczyli pierwszy odcinek powracającego po 11 latach reality-show. Poznaliśmy już wszystkich uczestników programu, którzy zostali zamknięci w luksusowej posiadłości pod Warszawą. Teraz każdy ich ruch będzie rejestrować aż 66 kamer, które zamontowano w domu Wielkiego Brata. Uczestnicy "Big Brothera" przez trzy miesiące będą walczyć o nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Kto wygra? Tego dowiemy się dopiero w połowie czerwca. Teraz pojawia się pytanie, czy powracające po latach reality-show wciąż przyciąga widzów przed telewizory. Ile osób oglądało pierwszy odcinek programu? Wyniki oglądalności mogą zaskakiwać!

Gabi Drzewiecka o "Big Brotherze". Czy będzie kolejna edycja? Kto ją poprowadzi?

"Big Brother" hitem czy klapą TVN?"

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl premierowy odcinek "Big Brothera", w którym widzowie poznali uczestników najnowszej edycji reality-show, oglądało średnio... 2,23 mln widzów! Okazuje się, że stacja TVN7 w czasie nadawania pierwszego odcinka Wielkiego Brata znajdowała się na drugim miejscu na rynku telewizyjnym- stacja w grupie 4+ przegrała jedynie z Telewizyjną Jedynką, która nadawała w tym czasie serial "Stulecie winnych" oraz "Sanatorium miłości". Sytuacja wyglądała zupełnie inaczej w grupie 16-49, w której stacja TVN7 znalazła się na pozycji lidera. 

Wy również oglądaliście premierową odsłonę "Big Brothera"? Jesteście zaskoczeni tak wysokimi wynikami oglądalności reality-show? 

Przypominamy, że program możecie oglądać codziennie od poniedziałku do piątku przez godzinę. Wieczorem, o godzinie 23:15 będzie emitowany specjalny odcinek "Big Brother Extra". Stacja TVN7 będzie również pokazywać specjalne wejścia na żywo:  w dni powszednie o godz. 9.50, 13.35 i 16.40. Odcinki w którym uczestnicy będą wskazywać osoby do opuszczenia programu będą pokazywane w niedzielę o godzinie 20. 

Dla porównania - nową edycję "Agenta" ogląda około 1,2 mln widzów... 

Pierwszy odcinek "Big Brothera" oglądało średnio 2,23 mln widzów. 

Big Brother
EastNews

Program ruszył w niedzielę, 17 marca.

Big Brother Karolina Wnęk
East News

Zobacz także: "Big Brothera" będzie można oglądać non stop i to na żywo! Zobaczcie, jak

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Big Brother 1 Manuela Michalak
East News
TV-Show
Czy mnie jeszcze pamiętasz… czyli jak dokładnie oglądałeś pierwszego Big Brothera!

Już w niedzielę o godz. 20 wraca Big Brother! Nie wiemy jeszcze czy nowa edycja spodoba się widzom. Wiemy jednak, że bardzo ciężko będzie jej przebić pierwszą, kultową odsłonę programu, która była hitem 2001 roku. Pół Polski z wypiekami na twarzy śledziło wtedy wyczyny bohaterów. Trzymaliśmy kciuki za swoich faworytów gdy ogłaszano nominacje do opuszczenia domu Wielkiego Brata, podglądaliśmy ich radości, smutki i dramy. Jak dokładnie pamiętacie pierwsze wydanie show? Minęło w końcu mnóstwo czasu - dzieci urodzone w tamtym czasie osiągają właśnie... pełnoletniość. Sprawdzie się w naszym quizie! 

Już w niedzielę o godz. 20 wraca Big Brother ! Nie wiemy jeszcze czy nowa edycja spodoba się widzom. Wiemy jednak, że bardzo ciężko będzie jej przebić pierwszą, kultową odsłonę programu , która była hitem 2001 roku. Pół Polski z wypiekami na twarzy śledziło wtedy wyczyny bohaterów. Trzymaliśmy kciuki za swoich faworytów gdy ogłaszano nominacje do opuszczenia domu Wielkiego Brata, podglądaliśmy ich radości, smutki i dramy. Jak dokładnie pamiętacie pierwsze wydanie show? Minęło w końcu mnóstwo czasu - dzieci urodzone w tamtym czasie osiągają właśnie... pełnoletniość. Sprawdzie się w naszym quizie! 

Agnieszka Woźniak-Starak, Martyna Wojciechowska
East News
Newsy
Woźniak-Starak zastąpiła Wojciechowską w Big Brotherze. Czy Martyna żałuje? Zobacz, co zdradziła nam Agnieszka!

  Za nami prezentacja wiosennej ramówki TVN, na której dowiedzieliśmy się kiedy wrócą nasze ulubione programy i seriale, a także poznaliśmy całkiem nowe produkcje. Nie zabrakło jednak również wznowienia dawnych, sprawdzonych formatów, np. "Big Brothera". Program będzie można oglądać na antenie TVN7. Jak się okazało, prowadzącą show będzie Agnieszka Woźniak-Starak , tym samym stając na miejscu Martyny Wojciechowskiej , która była pierwszą prowadzącą programu. Co na to gwiazda? Zobacz nasz materiał!   Zobacz:  Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia "Ameryki Express"? Jest komentarz gwiazdy!   Przeczytaj:  Już wiadomo, kto poprowadzi "Big Brothera"! Duży wpływ na program zyskają widzowie...   Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi show "Big Brother"! Kiedyś show prowadziła Martyna Wojciechowska

Agnieszka Woźniak Starak i Bartek Jędrzejak
TV-Show
Kiedy rusza nowa edycja "Big Brothera"? Jest data premiery reality show! Są też zmiany w porach emisji

Premiera nowej edycji "Big Brothera" zbliża się wielkimi krokami! Już za kilka tygodni TVN7 rozpocznie emisję kolejnego sezonu reality-show. Kiedy dokładnie program wróci na antenę? Okazuje się, że stacja szykuje sporą zmianę w emisji najnowszej edycji "Big Brothera"! Jak informuje portal wirtualnemedia.pl odcinki, w których kolejni uczestnicy będą wychodzić z domu Wielkiego Brata nie będą już pokazywane w niedzielę! Na jaki dzień tygodnia zostały więc przeniesione odcinki "Big Brother Arena"? "Big Brother" wraca na antenę Program "Big Brother" 17 marca tego roku, po 11 latach, wrócił na antenę i w ekspresowym tempie stał się hitem stacji TVN7. Pierwszy odcinek nowego sezonu oglądało średnio 2,23 mln widzów! Po trzech miesiącach został wyemitowany finał, w którym okazało się, że show wygrała Magda Wójcik. Teraz fani czekają na nową edycję "Big Brothera". Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl pierwszy odcinek show zostanie wyemitowany już 13 września o godzinie 20:00! Widzowie przez kolejne trzy miesiące będą mogli śledzić to, co dzieje się w domu Wielkiego Brata za pośrednictwem TVN7 oraz na platformie player.pl. Co ciekawe, tym razem program "Big Brother Arena", który do tej pory był pokazywany w niedzielne wieczory zostanie przeniesiony na piątek (emisja o godzinie 20:00)! Co więcej, okazuje się, że program będzie pokazywany również na głównej antenie TVN. Widzowie w każdą niedzielę o godzinie 18:00 będą mogli zobaczyć "Big Brother Tydzień".  Według doniesień portalu wciąż nie wiadomo, kto poprowadzi nową edycję "Big Brothera". Wiadomo za to, że jedną z uczestniczek, które wejdą do domu Wielkiego Brata jest Karolina Włodarska, którą poznaliśmy w jednym z...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner