Party.pl

fiszka orange Advertisement

x-news.pl

Górniak miała przyciągnąć widzów. Udało się? Wyniki oglądalności "Agent Gwiazdy" są jasne!

x-news.pl

Premiera czwartej edycji programu "Agent-Gwiazdy" już za nami! Do tej pory stacja pokazała trzy odcinki show z udziałem takich gwiazd jak: Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Maria Sadowska, Andrzej Gołota, Michał Koterski, Krytyna Czubówna czy Rafał Jonkisz. Prowadząca, Kinga Rusin, jeszcze przed emisją show zapowiadała, że będzie to wyjątkowa edycja. Ale czy gwiazdy najnowszej edycji "Agenta" rzeczywiście przyciągają widzów przed telewizory? Program stracił czy zyskał nowych widzów? 

Ile osób ogląda "Agenta"?

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl czwartą edycję programu "Agent-Gwiazdy" ogląda średnio 1,20 mln osób! Niestety, okazuje się, że w porównaniu do trzeciej odsłony, która została wyemitowana w analogicznym czasie w 2018 roku, show straciło 100 tysięcy widzów. TVN w czasie nadawania "Agent-Gwiazdy 4" znajduje się na drugim miejscu na rynku telewizyjny- jak informuje portal, stacja przegrywa z TVP2. 

Który z trzech pokazywanych do tej pory odcinków czwartej edycji show przyciągnął najwięcej widzów? Okazuje się, że była to druga odsłona "Agenta"- program oglądało wówczas średnio 1,26 mln osób.

Oglądacie "Agenta"? Przypominamy, że z show pożegnali się już Edyta Górniak, Krystyna Czubówna oraz Aleksander Doba. 

Zobacz także: Znamy prawdziwy powód rezygnacji Górniak z "Agenta". Fani: "Co za cyrk"

Czwarta edycja "Agenta" przyciąga średnio 1,20 mln widzów.

x-news.pl

Najwięcej osób oglądało drugi odcinek show, w którym Edyta zrezygnowała z udziału show.

x-news.pl

Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25