Ile osób oglądało pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami?
East News
TV-Show

"Taniec z Gwiazdami" wciąż hitem?! Niewiarygodne, ile widzów przyciągnął pierwszy odcinek!

"Taniec z Gwiazdami" wciąż hitem?! Niewiarygodne, ile widzów przyciągnął pierwszy odcinek!

"Taniec z Gwiazdami" wciąż jest hitem Polsatu? Po kilku miesiącach przerwy stacja rozpoczęła ostatnio emisję dziewiątej edycji tanecznego show. Tym razem o Kryształową Kulę walczą takie gwiazdy jak: Agnieszka Radwańska, Joanna Mazur, Dominika Tajner Wiśniewska, Sebastian Stankiewicz, Jakub Kucner, Anna Jagodzińska oraz Justyna Żyła. Pierwszy odcinek tanecznego show już za nami, więc teraz pojawia się pytanie, czy gwiazdy dziewiątej edycji przyciągają widzów przed telewizory? Ile osób oglądało premierową odsłonę "Tańca z Gwiazdami"? 

"Taniec z Gwiazdami": Dominika Gwit nie chciałaby powtórzyć udziału w show! "Dużo mnie to kosztowało"

Oglądalność pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami"

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl pierwszy odcinek programu "Taniec z Gwiazdami", który został wyemitowany w piątek, 1 marca o godzinie 20:05, oglądało średnio 3,05 mln widzów! Co więcej, okazuje się, że w grupie 4+ przynajmniej przez 1 minutę taneczne show oglądało 6,77 mln osób. Polsat podczas emisji "TzG" zanotował wysokie udziały na rynku telewizyjnym: 20,57 % w grupie 4+ i 15,94% w grupie 16-49. 

Zobacz także
Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"?

Michał Malitowski znika z "Tańca z Gwiazdami"?! Niepokojący komentarz menadżerki jurora!

Joanna Mazur

W pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Joanna Mazur była najlepsza! Czym zaskoczy nas w kolejnym?

Przypominamy, że w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" nie zabrakło wielkich emocji i wzruszeń. Jurorzy byli zachwyceni występem Joanny Mazur, która tańczy w parze z Janem Klimentem. Sporo kontrowersji z kolei wywołał występ Justyny Żyły, która usłyszała bardzo krytyczne uwagi od Iwony Pavlović i Andrzeja Grabowskiego. 

Oglądaliście pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Która para Waszym zdaniem wygra show Polsatu?

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz krytykuje Iwonę Pavlović i staje w obronie Justyny Żyły! Mocne słowa

Pierwszy odcinek 9. edycji "Tańca z Gwiazdami" oglądało średnio 3,05 mln widzów.

Taniec z Gwiazdami
East News

W "TzG" występuje m.in. Justyna Żyła.

Justyna Żyła
East News

Justyna Żyła
TV-Show
Dla Justyny Żyły to był trudny debiut w "Tańcu z Gwiazdami", a na kogo może liczyć w show?
Dla Justyny Żyły to był trudny debiut w "Tańcu z Gwiazdami", a na kogo może liczyć w show?

Justyna Żyła nie miała łatwego startu w „Tańcu z Gwiazdami” . Pierwszy występ w show Polsatu byłej żony jednego z najlepszych polskich skoczków narciarskich spotkał się z bardzo ostrą reakcją jury. A na kogo Justyna może liczyć w programie? Czy ktoś szczególnie jej pomaga? Zobaczcie, co powiedziała dziennikarce Party.pl. Oglądaliście ostatatni występ Żyły ? Czy naprawdę zasłużyła na aż tak miażdżącą krytykę … Dla niektórych widzów reakcja jury była za bardzo nieprzyjemna i ocenili ją po prostu źle. Czy zaszkodzi Justynie w dalszej części show? Takie słowa mogą paraliżować; z drugiej strony na niektórych mogą działać też mobilizująco. Trzymamy kciuki, by tak było! Zobacz także:  Iwona Pavlović w ogniu krytyki za pierwszy odcinek "TZG"! Jak się tłumaczy? Justyna Żyła miała ciężki debiut w "Tańcu z Gwiazdami"

Macademian Girl
TV-Show
Oto wyjątkowa sesja ze wszystkimi uczestnikami "Tańca z Gwiazdami"! Kto ma największe szanse na wygraną?
Oto wyjątkowa sesja ze wszystkimi uczestnikami "Tańca z Gwiazdami"! Kto ma największe szanse na wygraną?

"Taniec z Gwiazdami" wraca! Pierwszy odcinek dziewiątej, polsatowskiej edycji show zobaczymy już 1 marca 2019 w Polsacie. Na parkiecie ponownie zaprezentuje się 12 par, które powalczą nie tylko o Kryształową Kulę, ale również o dużą sumę - 100 tysięcy złotych dla gwiazdy oraz 50 tysięcy dla tancerza. Wśród gwiazd, które zobaczymy na parkiecie, znaleźli się m.in. Agnieszka Radwańska, Jakub Kucner, Macademian Girl (na zdjęciu powyżej ze swoim partnerem, Rafałem Maserakiem) czy Sebastian Stankiewicz. Sesja uczestników "Tańca z Gwiazdami" Zobaczcie wyjątkową sesję wszystkich par programu "Taniec z Gwiazdami" w towarzystwie atrybutów, które się z nimi kojarzą - TYLKO U NAS! Zobacz także:   Justyna Żyła jest zauroczona Tomaszem Barańskim? Poznaj kulisy "TZG"

East News
TV-Show
Za nami drugi odcinek "Tańca z gwiazdami"! Aż dwie pary pożegnały się z show. Które?
Za nami drugi odcinek "Tańca z gwiazdami"! Aż dwie pary pożegnały się z show. Które?

Za nami drugi odcinek programu "Taniec z gwiazdami" , który rozpoczął się od sporego zaskoczenia. Okazuje się bowiem, że w jury wyjątkowo zasiadło tylko trzech jurorów. Choć wiadomo było, że nie zobaczymy Michała Malitowskiego, wszyscy byli pewni, że Polsat znajdzie się za niego zastępstwo. Stało się jednak inaczej. Jego fotel wciąż pozostaje pusty. Mimo faktu, że jury zmniejszyło swój skład, sędziowie byli w formie. Szczególnie surowo ocenili Gimpera oraz Justynę Żyłę. Z kolei ich serca skradła Macadeniam Girl. W tym odcinku z show odpadły aż dwie pary. Kto? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner