Ile osób oglądało pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami?
East News

"Taniec z Gwiazdami" wciąż jest hitem Polsatu? Po kilku miesiącach przerwy stacja rozpoczęła ostatnio emisję dziewiątej edycji tanecznego show. Tym razem o Kryształową Kulę walczą takie gwiazdy jak: Agnieszka Radwańska, Joanna Mazur, Dominika Tajner Wiśniewska, Sebastian Stankiewicz, Jakub Kucner, Anna Jagodzińska oraz Justyna Żyła. Pierwszy odcinek tanecznego show już za nami, więc teraz pojawia się pytanie, czy gwiazdy dziewiątej edycji przyciągają widzów przed telewizory? Ile osób oglądało premierową odsłonę "Tańca z Gwiazdami"? 

Oglądalność pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami"

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl pierwszy odcinek programu "Taniec z Gwiazdami", który został wyemitowany w piątek, 1 marca o godzinie 20:05, oglądało średnio 3,05 mln widzów! Co więcej, okazuje się, że w grupie 4+ przynajmniej przez 1 minutę taneczne show oglądało 6,77 mln osób. Polsat podczas emisji "TzG" zanotował wysokie udziały na rynku telewizyjnym: 20,57 % w grupie 4+ i 15,94% w grupie 16-49. 

Przypominamy, że w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" nie zabrakło wielkich emocji i wzruszeń. Jurorzy byli zachwyceni występem Joanny Mazur, która tańczy w parze z Janem Klimentem. Sporo kontrowersji z kolei wywołał występ Justyny Żyły, która usłyszała bardzo krytyczne uwagi od Iwony Pavlović i Andrzeja Grabowskiego. 

Oglądaliście pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Która para Waszym zdaniem wygra show Polsatu?

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz krytykuje Iwonę Pavlović i staje w obronie Justyny Żyły! Mocne słowa

Pierwszy odcinek 9. edycji "Tańca z Gwiazdami" oglądało średnio 3,05 mln widzów.

Taniec z Gwiazdami
East News

W "TzG" występuje m.in. Justyna Żyła.

Justyna Żyła
East News

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami