Taniec z Gwiazdami
East News

Już za nami 1. odcinek "Tańca z Gwiazdami". To 9. edycja show, która jak zwykle przyciągnęła tłumy widzów przed telewizory i wzbudziła ogromne emocje. Na scenie mogliśmy podziwiać występy takich gwiazd, jak, jak: Daniel Quczaj, Macademian Girl, Czadoman, Sebastian Stankiewicz, Ania Jagodzińska, Mariusz Węgłowski, Justyna Żyła, Jakub Kucner, Joanna Mazur, Gimper, Dominika Tajner-Wiśniewska i Agnieszka Radwańska.

Gwiazdy tradycyjnie zostały ocenione przez Olę Jordan, Andrzeja Grabowskiego, Iwonę Pavlović. Tym razem wśród jurorów zabrakło Michała Malitowskiego. Jednak ostateczny głos i tak należał do widzów. Kto odpadł?

Taniec z Gwiazdami: kto odpadł?

Trzeba przyznać, że 1. odcinek "Tańca z Gwiazdami" dostarczył nam ogromne emocje. Bez wątpienia wszyscy czekali na występ m.in. Justyny Żyły, która - jak się okazało - nie poradziła sobie najlepiej na parkiecie i została bardzo ostro oceniona. Warto jednak było czekać na występ Joanny Mazur, która zachwyciła jurorów i widzów. W sieci nie brakuje już pozytywnych komentarzy o jej tańcu. Oczywiście wszyscy byli również ciekawi, kto pożegna się z "Tańcem z Gwiazdami". Okazało się, że gdy prowadzący mieli już ogłosić wyniki, na scenę wkroczył Mariusz Kałamaga i.... poprosił, by nikt nie odpadł z tego odcinka!

Oznacza to, że dopiero w 2. odcinku "Tańca z Gwiazdami" aż dwie pary pożegnają się z show. Paulina Sykut zapewniła jednak, że głosy widzów nie przepadną, tylko zostaną zsumowane w następnym odcinku. Sądzicie, że to dobry pomysł?

 

W 1. odcinku "Tańca z Gwiazdami" nikt nie odpadł!

Taniec z Gwiazdami
East News

Zobacz także: Justyna Żyła bardzo stresuje się przed pierwszym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"! Dlaczego? 

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami