Taniec z Gwiazdami
East News
TANIEC Z GWIAZDAMI

"Taniec z Gwiazdami" już za nami! Kto odpadł?

"Taniec z Gwiazdami" już za nami! Kto odpadł?

Już za nami 1. odcinek "Tańca z Gwiazdami". To 9. edycja show, która jak zwykle przyciągnęła tłumy widzów przed telewizory i wzbudziła ogromne emocje. Na scenie mogliśmy podziwiać występy takich gwiazd, jak, jak: Daniel Quczaj, Macademian Girl, Czadoman, Sebastian Stankiewicz, Ania Jagodzińska, Mariusz Węgłowski, Justyna Żyła, Jakub Kucner, Joanna Mazur, Gimper, Dominika Tajner-Wiśniewska i Agnieszka Radwańska.

Gwiazdy tradycyjnie zostały ocenione przez Olę Jordan, Andrzeja Grabowskiego, Iwonę Pavlović. Tym razem wśród jurorów zabrakło Michała Malitowskiego. Jednak ostateczny głos i tak należał do widzów. Kto odpadł?

Zobacz także
Taniec z Gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami" wrócił bez... jednego jurora! Co się stało?

Agnieszka Radwańska

Stefano Terrazzino ocenia umiejętności Agnieszki Radwańskiej! Uda im się wygrać "Taniec z gwiazdami"?

"Taniec z gwiazdami": Kajra w szczerym wyznaniu o synku! "Oczywiście, że się poryczałam"

Taniec z Gwiazdami: kto odpadł?

Trzeba przyznać, że 1. odcinek "Tańca z Gwiazdami" dostarczył nam ogromne emocje. Bez wątpienia wszyscy czekali na występ m.in. Justyny Żyły, która - jak się okazało - nie poradziła sobie najlepiej na parkiecie i została bardzo ostro oceniona. Warto jednak było czekać na występ Joanny Mazur, która zachwyciła jurorów i widzów. W sieci nie brakuje już pozytywnych komentarzy o jej tańcu. Oczywiście wszyscy byli również ciekawi, kto pożegna się z "Tańcem z Gwiazdami". Okazało się, że gdy prowadzący mieli już ogłosić wyniki, na scenę wkroczył Mariusz Kałamaga i.... poprosił, by nikt nie odpadł z tego odcinka!

Oznacza to, że dopiero w 2. odcinku "Tańca z Gwiazdami" aż dwie pary pożegnają się z show. Paulina Sykut zapewniła jednak, że głosy widzów nie przepadną, tylko zostaną zsumowane w następnym odcinku. Sądzicie, że to dobry pomysł?

 

W 1. odcinku "Tańca z Gwiazdami" nikt nie odpadł!

Taniec z Gwiazdami
East News

Zobacz także: Justyna Żyła bardzo stresuje się przed pierwszym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"! Dlaczego? 

 

East News
TV-Show
Za nami drugi odcinek "Tańca z gwiazdami"! Aż dwie pary pożegnały się z show. Które?
Za nami drugi odcinek "Tańca z gwiazdami"! Aż dwie pary pożegnały się z show. Które?

Za nami drugi odcinek programu "Taniec z gwiazdami" , który rozpoczął się od sporego zaskoczenia. Okazuje się bowiem, że w jury wyjątkowo zasiadło tylko trzech jurorów. Choć wiadomo było, że nie zobaczymy Michała Malitowskiego, wszyscy byli pewni, że Polsat znajdzie się za niego zastępstwo. Stało się jednak inaczej. Jego fotel wciąż pozostaje pusty. Mimo faktu, że jury zmniejszyło swój skład, sędziowie byli w formie. Szczególnie surowo ocenili Gimpera oraz Justynę Żyłę. Z kolei ich serca skradła Macadeniam Girl. W tym odcinku z show odpadły aż dwie pary. Kto? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

You Can Dance, Rafał „Roofi” Kamiński, Michał Malitowski, Edyta Herbuś
Mat. prasowe
TV-Show
Edyta Herbuś zdradza kulisy show, które zastąpi "Taniec z gwiazdami"!
Edyta Herbuś zdradza kulisy show, które zastąpi "Taniec z gwiazdami"!

  Już jesienią, na antenie Polsatu będziemy mogli zobaczyć nowy program "World of Dance", który zastąpi uwielbiany przez widzów "Taniec z Gwiazdami". W tanecznym show uczestnicy będą rywalizować ze sobą w różnych stylach tanecznych, a ich umiejętności będzie oceniać jury w składzie: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał „Roofi” Kamiński. Zapytaliśmy więc jedyną kobietę w jury, czy to właśnie ona będzie najostrzej oceniała występujących w programie tancerzy. Jaką jurorką będzie Edyta Herbuś? Posłuchajcie, co powiedziała przed naszą kamerą!   Zobacz także:  ZATAŃCZYLI NA WŁASNYM ŚLUBIE UKŁAD Z 'DIRTY DANCING'! CO ZA WIDOWISKO!   Edyta Herbuś będzie oceniać tancerzy w programie "World of Dance".

Ile osób oglądało pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami?
East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami" wciąż hitem?! Niewiarygodne, ile widzów przyciągnął pierwszy odcinek!
"Taniec z Gwiazdami" wciąż hitem?! Niewiarygodne, ile widzów przyciągnął pierwszy odcinek!

"Taniec z Gwiazdami" wciąż jest hitem Polsatu? Po kilku miesiącach przerwy stacja rozpoczęła ostatnio emisję dziewiątej edycji tanecznego show. Tym razem o Kryształową Kulę walczą takie gwiazdy jak: Agnieszka Radwańska, Joanna Mazur, Dominika Tajner Wiśniewska, Sebastian Stankiewicz, Jakub Kucner, Anna Jagodzińska oraz Justyna Żyła. Pierwszy odcinek tanecznego show już za nami, więc teraz pojawia się pytanie, czy gwiazdy dziewiątej edycji przyciągają widzów przed telewizory? Ile osób oglądało premierową odsłonę "Tańca z Gwiazdami"?  Oglądalność pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami" Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl pierwszy odcinek programu "Taniec z Gwiazdami", który został wyemitowany w piątek, 1 marca o godzinie 20:05, oglądało średnio 3,05 mln widzów ! Co więcej, okazuje się, że w grupie 4+ przynajmniej przez 1 minutę taneczne show oglądało 6,77 mln osób. Polsat podczas emisji "TzG" zanotował wysokie udziały na rynku telewizyjnym: 20,57 % w grupie 4+ i 15,94% w grupie 16-49.  Przypominamy, że w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" nie zabrakło wielkich emocji i wzruszeń. Jurorzy byli zachwyceni występem Joanny Mazur, która tańczy w parze z Janem Klimentem. Sporo kontrowersji z kolei wywołał występ Justyny Żyły, która usłyszała bardzo krytyczne uwagi od Iwony Pavlović i Andrzeja Grabowskiego.  Oglądaliście pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Która para Waszym zdaniem wygra show Polsatu? Zobacz także:  Beata Tyszkiewicz krytykuje Iwonę Pavlović i staje w obronie Justyny Żyły! Mocne słowa Pierwszy odcinek 9. edycji "Tańca z Gwiazdami" oglądało średnio 3,05 mln widzów. W "TzG" występuje m.in. Justyna Żyła.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner