East News
TV-Show

Biją się o niego dwie stacje telewizyjne! Hubert Urbański weźmie udział w "Agencie"?

Biją się o niego dwie stacje telewizyjne! Hubert Urbański weźmie udział w "Agencie"?

Hubert Urbański rozważa udział w dwóch programach i to w konkurencyjnych stacjach! Informowaliśmy już o tym, że dostał propozycję od Polsatu poprowadzenia show opartego na brytyjskim formacie „Surprise Surprise". Jak ustalił teraz magazyn „Party", Urbański niemal w tym samym czasie dostał również propozycję od TVN, aby wystąpić w „Agencie" z gwiazdami. Gdyby przyjął propozycję występu w „Agencie" wróciłby do TVN po 5 latach od rozstania, kiedy to zakończyła się produkcja teleturnieju „Milionerzy". Czy możliwe jest pogodzenie tych dwóch projektów?

"Wszystko pogodzę, oby tylko doby starczyło", mówi Urbański w rozmowie z „Party".

Dwa lata temu Hubert Urbański znalazł się na zakręcie. Przeżył śmierć ojca, rozstanie z żoną Julią Chmielnik. Na dodatek w życiu zawodowym przestało mu się układać. Po utracie posady w TVP nie nadchodziły atrakcyjne propozycje. Aż do teraz. Hubert Urbański przyznaje się w „Party", że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

"Kiedy dziś patrzę na swoje życie, czuję się jak milioner. Mój kapitał sprowadza się do prostej prawdy, że co cię nie zabije, to cię wzmocni", mówi „Party".

Hubert wrócił również do aktorstwa i po roli w serialu „Pierwsza miłość" ma apetyt na więcej. O tym, co planuje i jak wyglądają jego relacje z czterema córkami czytaj w najnowszym numerze „Party".

 

Hubert Urbański na gali konkursu "Viva!" Photo Awards

Hubert Urbański na VIVA PHOTO AWARDS 2015
ONS

Hubert Urbański na zakupach z córkami

Hubert Urbański z córkami w galerii

Hubert Urbański prowadził show "Milionerzy" przez sześc lat w TVN

East News

Znamy gwiazdy "Agenta"
ONS
TV-Show
Znamy trzy nowe gwiazdy „Agenta”! Obok Kingi Rusin wystąpią znana modelka, prezenter i projektant mody!
Znamy trzy nowe gwiazdy „Agenta”! Obok Kingi Rusin wystąpią znana modelka, prezenter i projektant mody!

Maciej Sieradzki , Hubert Urbański oraz Kamila Szczawińska - oto nowi uczestnicy programu " Agent-Gwiazdy ", który poprowadzi Kinga Rusin. TVN potwierdził udział tych gwiazd na swojej stronie. Kogo jeszcze zobaczymy w show? Sieradzki, Urbański i Szczawińska w "Agencie" W "Agencie" wezmą udział również Joanna Jabłczyńska oraz Rafał Maślak, których obecność została potwierdzona przez stację. Największym zaskoczeniem jest udział Macieja Sierdzkiego, który podbił serca widzów "Project Runway" swoim... łagodnym usposobieniem. Szczerze mówiąc, byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, kiedy otrzymałem propozycję udziału w programie "Agent - Gwiazdy". Dość długo zastawiałem się, ale przypomniałem sobie pierwszą i drugą edycję "Agenta". Chciałbym przeżyć przygodę życia i sprawdzić się w ekstremalnych warunkach. Będę mógł odwiedzić miejsca, w których dotąd jeszcze nie byłem. Postaram się wytropić "Agenta", trzymajcie kciuki! - mówi portalowi tvn.pl Dużą niespodzianką jest również udział Huberta Urbańskiego, który wiosną tego roku miał otrzymać swoje show w  Polsacie!   Zobacz: Wraca na szczyt?! Hubert Urbański poprowadzi nowy show w Polsacie!   Program "Agent" w nowej odsłonie wraca na antenę TVN po 13 latach. Czekacie na niego?   Zobacz także: Kinga Rusin pokazała zdjęcie z planu "Agenta"!   Hubert Urbański wystąpi w Agencie Kamila Szczawińska weźmie udział w Agencie Maciej Sieradzki gwiazdą show Agent

Hubert Urbański poprowadzi program "Milionerzy"?
East News
Newsy
Wielki powrót Huberta Urbańskiego! "Kompletnie nie zestarzał się!" Kto tak powiedział o gwieździe TVN?
Wielki powrót Huberta Urbańskiego! "Kompletnie nie zestarzał się!" Kto tak powiedział o gwieździe TVN?

To ma być powrót w wielkim stylu! Zarówno programu „Milionerzy" po siedmiu latach przerwy na antenę TVN, jak i Huberta Urbańskiego. Od kilku lat był pytany o to, kiedy znów zasiądzie w fotelu prowadzącego teleturniej. W końcu udało się! Jak czytamy w najnowszym magazynie „Party" po pierwszych nagraniach nowej edycji „Milionerów" Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji TVN jest zachwycony tym powrotem. Hubert kompletnie się nie zestarzał - tak powiedział Edward Miszczak na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Hubert Urbański ostatnio nie miał dobrej passy. Co prawda grał epizody w serialach, wracając tym samym do swojego pierwszego wyuczonego zawody czyli aktorstwa, ale nie odnosił takich sukcesów, jak dawniej jako prowadzący „Milionerów". Jego udział w programie „Agent-Gwiazdy" również nie wzbudził wielkich emocji. Reaktywacja słynnego teleturnieju, w którym rozdaje pieniądze może być jego powrotem na szczyt. Czuję, że to jest mój dobry moment - mówi „Party" Hubert Urbański. - To jest też mój program. Prowadziłem go od początku i zrosłem się z nim - dodaje. Kiedy pierwszy odcinek nowych "Milionerów"? „Milionerzy" pojawią się na antenie TVN już 9 lutego! Żeby wygrać, trzeba odpowiedzieć na 12 pytań. By zgarnąć sumę gwarantowaną trzeba odpowiedzieć na pytanie nr 2. za tysiąc złotych oraz siódme za 40 tysięcy zł. Można skorzystać z trzech kół ratunkowych: „pytania do przyjaciela”, „pół na pół” i „pytania do publiczności”. Hubert Urbański znów zelektryzuje całą Polskę pytaniem „Czy to jest twoja ostateczna odpowiedź"?   Zobacz też:  Program "Milionerzy" wraca na antenę TVN. Kiedy pierwszy odcinek? Wiemy!   W zeszłym roku Hubert Urbański wystąpił w programie „Agent-Gwiazdy" i... okazał się być Agentem. Teraz wraca w Milionerach!

Hubert Urbański na VIVA PHOTO AWARDS 2015
ONS
Newsy
Wraca na szczyt?! Hubert Urbański poprowadzi nowy show w Polsacie!
Wraca na szczyt?! Hubert Urbański poprowadzi nowy show w Polsacie!

Hubert Urbański wraca na szczyt? Jak donosi magazyn "Party", prezenter ma poprowadzić nowy show, który ma być hitem wiosennej ramówki Polsatu. Program oparty na brytyjskim formacie „Surprise Surprise” ma spełniać marzenia zwykłych ludzi, i to w jak najbardziej spektakularny sposób.   Huberta można lubić lub nie, ale jedno jest pewne: nikt lepiej od niego nie poprowadzi takiego show – mówi  "Party" osoba z Polsatu.   Hubert Urbański dzięki nowej posadzie nabrał wiatru w żagle! Ostatnio zmienił nawet swój wygląd – porzucił styl drwala i wrócił do bardziej klasycznego wizerunku. Częściej też można go zobaczyć na spacerze z córkami niż bankiecie.    Szczegóły w najnowszym "Party".   Hubert Urbański z córką na zakupach     Hubert Urbański i Joanna Majstrak - jeszcze niedawno razem na salonach

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner