Plan programu Hotel Paradise Tak wygląda "Hotel Paradise" Tak wygląda "Hotel Paradise" Plan programu Hotel Paradise Plan programu Hotel Paradise
Tak wygląda "Hotel Paradise"
x-news/TVN/Grzegorz Piekarski

Już 24 lutego na antenie TVN 7 pojawi się nowy program - "Hotel Paradise", który poprowadzi piękna Klaudia El Dursi! Produkcja ma szansę stać się ogromnym hitem stacji z kilku powodów - po pierwsze realizowana jest z wielkim rozmachem na pięknej wyspie Bali w Indonezji, ale przede wszystkim nie zabraknie najważniejszych składników porządnego reality show - skrajnych emocji, wyrafinowanej gry przebojowych uczestników, gorących romansów... My mieliśmy okazję znaleźć się na planie "Hotelu Paradise" na Bali. Zobaczcie, jak wyglądają kulisy kręcenia show! 

Zobacz także: Klaudia El Dursi pokazała nowe nagrania z Bali! Zobaczcie, co się dzieje na planie "Hotelu Paradise"

1/8
Plan programu Hotel Paradise

Zacznijmy od strony produkcyjnej. Polską wersję formatu produkuje firma Golden Media Polska. Na planie na Bali przebywa około 70 (!) osób, które dzień i noc pracują nad kolejnymi odcinkami show. W jeden dzień kręcony jest jeden odcinek - całość materiału trafia do montażystów do Polski. Warunki bywają trudne, głównie ze względu na pogodę - temperatura może sięgać nawet 40 stopniu, z kolei opady są bardzo gwałtowne i potrafią opóźnić plan o kilka godzin. A na zdjęciach miejsce, w którym mieszka cała ekipa, razem z Klaudią. Czy taki widok nie rekompensuje wszystkiego?

 

 

2/8
Tak wygląda "Hotel Paradise"
x-news/TVN/Grzegorz Piekarski

"Hotel Paradise" jest kręcony w innym miejscu - w prawdziwym "Hotelu Paradise" :) To kompleks kilku willi, w którym na stale przebywali wszyscy uczestnicy programu. 

3/8
Tak wygląda "Hotel Paradise"
x-news/TVN/Grzegorz Piekarski

Hotel położony jest w odludnym, zacisznym miejscu, jednak uczestnikom nie mogło niczego brakować. Jest naprawdę luksusowo! 

4/8
Plan programu Hotel Paradise

Tak wyglądają sypialnie uczestników "Hotelu Paradise"! Są utrzymane w surowym stylu, dominują biel i szarość. W tak gorącym miejscu nad łóżkiem nie może zabraknąć moskitiery, chroniącej przed owadami! Gwiazdy programu nie uciekną jednak przed jednym... 

5/8
Plan programu Hotel Paradise

Oczywiście mowa o kamerach, a w całej willi jest ich ponad 50! Są ukryte praktycznie wszędzie (poza toaletami), dlatego uczestnicy często po prostu o nich... zapominają. Efekty będziemy mogli oglądać od 24 lutego na antenie TVN 7! Ale to nie wszystko! 

6/8
Plan programu Hotel Paradise

Tak wygląda... tzw. "singlówka". Tak produkcja nazywa sypialnię uczestników, którzy nie dobrali się w pary (a to jedno z najważniejszych dla nich zadań, by zostać dłużej na rajskiej wyspie). Dobrze widzicie, łazienka znajduje się pod gołym niebem. Ale nie martwcie się, na Bali cały rok jest naprawdę ciepło! 

7/8
Plan programu Hotel Paradise

Na plan "Hotelu Paradise" trafiliśmy, kiedy było już ciemno, co stwarzało niepowtarzalny klimat. Ale jeśli jesteście ciekawi, jakie widoki kryją się za basenem, musicie oglądać nowe reality show TVN 7! 

8/8

Podczas wizyty na planie "Hotelu Paradise" mieliśmy okazję porozmawiać z Klaudią El Dursi, prowadzącą show, która zdradziła nam, że nazwa programu jest bardzo przewrotna! Dlaczego? Dowiecie się już wkrótce! 

Czekacie na "Hotel Paradise"?

 

Więcej na temat Hotel Paradise Klaudia El Dursi