Michał, Kuba, Ola i Luiza z "Hotelu Paradise" na wyjeździe w Zakopanem
Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise": Widzowie są wściekli na zachowanie Kuby po "rajskim". Jakie są teraz jego relacje z Michałem? 

Kuba wściekł się na Mariusza i Michała za to, że podeszli do Luizy na "rajskim rozdaniu". Stwierdził, że nie chce znać partnera Oli. Jego zachowanie zszokowało również widzów.

Dzisiejsze "rajskie rozdanie" w "Hotelu Paradise" przyniosło sporo emocji. Pierwszy raz w historii programu odpadło aż trzech uczestników na raz! W dodatku pierwszy raz w historii do jednej kobiety podeszło aż trzech uczestników: Michał, Mariusz i Kuba postanowili zaufać Luizie.  Kuba pomimo tego, że został w programie nie ukrywał swojej wściekłości na kolegów, którzy odważyli się stanąć przy tej samej uczestniczce, co on. Jego zachowanie zdenerwowało widzów:

Zachowanie Kuby? Dno🙈 - pisali 

Zobaczcie, co się wydarzyło. 

Zobacz także: Z "Hotelu Paradise" odpadło aż trzech uczestników! Wszyscy pokładali nadzieję w tej samej uczestniczce!

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Hotel Paradise": Widzowie wściekli na zachowanie Kuby po "rajskim rozdaniu"

Dzisiejsze rajskie rozdanie zakończyło się łzami Luizy. W końcu to ona musiała odesłać aż dwóch uczestników do domu. Odpowiedzialność, jaka na niej spoczęła zdecydowanie ją przerosła. 

Czułam straszną presję - mówiła przez łzy. 

Kuba, z którym została w parze podziękował jej za szansę pozostania w programie. Ta decyzja była z kolei szokiem dla Michała, który myślał, że Luiza pomoże mu pomścić Olę, w końcu była jej przyjaciółką w programie. Z kolei Kuba nie krył niechęci do Mariusza i Michała, a jego zachowanie i wiązanka, którą puścił w stronę uczestników zszokowała widzów: 

Nie podam ręki Michałowi. Ja powiedziałem też wprost, jeżeli podejdzie do Luizy nie będziemy kontynuować relacji poza programem. **uj trudno spalił się. Niech wy***rdala ode mnie, bo nie potrzebuje. Sorry mógł zachować resztki godności. Tekst o godności rozpie*dolił mi łeb i nie wiedziałem czy mam parsknąć śmiechem przy kamerach czy nie. Każdy kto podszedł do Luizy porwał się z motyką na słońce. Ja się z nimi nie żegnam. Z Krzychem tylko się pożegnam. 

Jak powiedział, tak też zrobił: 

Michał przykro mi, ręki Ci nie mogę podać i tyle ale powodzenia w życiu. 

Widzowie byli zszokowani zachowaniem uczestnika. Swoje niezadowolenie wyrazili w komentarzach w sieci: 

- Jezu ten Kuba jaki żenujący ręki nie podam, nie żegnam się z nimi OMG człowieku 🥵🥵🥵
- Za kultura wypowiedzi, bo Kuba to tylko wulgaryzmami umie rzucać, żenada
- Kuba jest najgorszym uczestnikiem. Nie umiem go nawet słuchać 🤢
- Czy tylko ja nie przepadam za Kubą ?
- Zachowanie Kuby? Dno🙈
- chodzi raczej o całokształt. Ręki nie poda Jurasowi i Michałowi bo stanęli za Luizą, słownictwo jakim się posługuje, no dramat facet.
- Zachowanie Kuby na rajskim to jakiś żart 😂 Zachowywał się choćby był w małżeństwie z Sidem, strasznie zaborczy gość. Ale z tego co widziałam po insta to znali się oni już dużo wcześniej, możliwe ze przez to takie zachowanie🤷🏻‍♀️

Też uważacie, że Kuba powinien nieco przystopować? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Basia rzuciła Krystiana dla Krzyśka?! Fani mają dowody na nowy związek!

Widzowie są zszokowani zachowaniem Kuby względem Michała i Mariusza. 

Mat. prasowe

Kuba wykrzyczał w programie, że nie chce znać Michała po tym, jak nie uszanował jego prośby i stanął za Luizą podczas rajskiego rozdania. Jednak na podstawie zdjęcia opublikowanego w sieci przez Olę można wywnioskować, że spory dawno zostały zażegnane. 

Zobacz także
Ola i Michał "Hotel Paradise 3"

"Hotel Paradise": Brat Oli komentuje jej związek z Michałem. Zaskakujące komentarze: "Będziesz wujkiem"

Kuba Wójcik "Hotel Paradise 3"

"Hotel Paradise" to nie jest debiut Kuby! Wcześniej był gwiazdą innych programów TVN i nie tylko! 

 

Luiza i Kuba z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Najpierw Ola, a teraz Luiza? To dlatego wybrała Kubę! "To nie fair w stosunku do pozostałych uczestników"
Takiego Rajskiego Rozdania w historii "Hotelu Paradise" jeszcze nie było. Po tym, jak z programem pożegnało się aż trzech panów, widzowie nie pozostawili suchej nitki na... Luizie i Kubie! Dlaczego im się dostało?

W 3. edycji "Hotelu Paradise" emocje z odcinka na odcinek są coraz większe! Tym razem byliśmy świadkami szokującego Rajskiego Rozdania, bo z programem pożegnało się aż trzech panów . W tym odcinku przed najtrudniejszą decyzją stanęła Luiza, do której podeszli Michał, Mariusz i Kuba. Finalnie dziewczyna wybrała tego ostatniego, a fani show snują teorie, dlaczego tak się stało! Co więcej, zarzucają Luizie i Kubie kłamstwo, podobnie jak Oli i Michałowi! O co chodzi? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:   "Hotel Paradise 3": Czy relacje par są szczere? Czy znała się wcześniej z Mariuszem? Ola zdradziła największe sekrety show!  "Hotel Paradise": Dlaczego Luiza wybrała Kubę na Rajskim Rozdaniu? Fani show mają swoją teorię! To Rajskie Rozdanie z pewnością będzie w pamięci widzów na długo. W jednym momencie z "Hotelem Paradise" pożegnali się Mariusz, Michał i Krzysztof, a dwóch z nich odpadło z ręki Luizy. Chociaż dziewczyna przyznawała, że była to dla niej bardzo trudna decyzja, widzowie chyba nie do końca jej w to wierzą. Jakiś czas temu fani show dopatrzyli się na prywatnym Instagramie Kuby zdjęcia, które wprawiło ich w osłupienie.  Jak się okazało, na fotografii możemy zobaczyć Kubę i Luizę, a zdjęcie zostało wstawione na długo przed wylotem na Zanzibar, bo we wrześniu ubiegłego roku . Nagrania do 3. edycji "Hotelu Paradise" ruszyły zaś na początku stycznia tego roku. Fani szybko połączyli wszystkie fakty i stwierdzili, że nie tylko Ola i Michał zagrali nie fair, ale także Luiza i Kuba! Widzowie są pewni, że Luiza wybrała Kubę właśnie dlatego, że znała go przed programem! Co więcej, zarzucają parze kłamstwo i nieczyste zagranie, na którym wcześniej przyłapali Olę i Michała. - u Kuby na profilu było ich wspólne zdjęcie...

"Hotel Paradise 3": Kuba komentuje zachowanie Michała
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Kuba skomentował ostatnie Rajskie Rozdanie. Nie ma kontaktu z Michałem po programie?
To, co zrobił Michał podczas ostatniego Rajskiego Rozdania w "Hotelu Paradise 3", było dla Kuby nie do przebaczenia. Teraz po raz kolejny postanowił powiedzieć, co sądzi o zachowaniu kolegi.

To, co wydarzyło się podczas ostatniego Rajskiego Rozdania, nigdy wcześniej nie miało miejsca w "Hotelu Paradise 3", a z programem pożegnała się aż trójka uczestników - Mariusz, Krzysztof i Michał. Widzowie nie kryli swojego rozczarowania, ale również złości, a tym razem najbardziej za swoje zachowanie oberwał Kuba , który wściekły na Michała, za to, że postanowił stanąć za Luizom, użył w jego stronę naprawdę mocnych słów i stwierdził, że nie ma nawet zamiaru się z nim żegnać. Czy to, co widzieliśmy na ekranach było jedynie grą, czy może jednak faktycznie mosty pomiędzy tymi dwoma uczestnikami, którzy z początku nawiązali bardzo silną więź, są już spalone na dobre? Kuba postanowił jeszcze raz skomentować ostatnie Rajskie Rozdanie...  "Hotel Paradise 3" Kuba komentuje zachowanie Michała podczas Rajskiego Rozdania Fani " Hotelu Paradise 3 " zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę, a sytuacja na Zanzibarze przybiera coraz ciekawszy obrót spraw. Kiedy Kuba i Michał spotkali się w hotelu, szybko nawiązała się pomiędzy nimi przyjaźń, która, jak się okazuje, najwyraźniej równie szybko legła w gruzach. Kiedy podczas ostatniego Rajskiego Rozdania za Luizą, która tworzyła parę z Kubą, postanowił stanąć Michał, ten nie krył swojej złości i stwierdził, że jego przyjaciel wykazał się brakiem lojalności. Choć koniec końców to Michał spotkał się z odrzuceniem, wygląda na to, że Kuba do tej pory nie jest w stanie mu wybaczyć. Uczestnik kontrowersyjnego programu swoim zachowaniem wywołał w sieci prawdziwą burzę, a teraz postanowił skomentować całą sytuacje na swoim Instagramie.  Dzisiejsze rajskie wygrała prawdziwość i szczerość🏆 moje pierwsze rajskie i aż 2 konkurentów - nie wyobrażacie sobie co wtedy czułem🤯 🤯 🤯  -...

Kuba Wójcik "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise" to nie jest debiut Kuby! Wcześniej był gwiazdą innych programów TVN i nie tylko! 
Internauci odkryli tajemnicę Kuby. To dlatego tak pewnie czuje się na planie "Hotelu Paradise"? Zobaczcie, gdzie jeszcze wystąpił.

Kuba Wójcik to obok Michała i Mariusza najświeższy uczestnik " Hotelu Paradise ". Jednak jak się okazuje wcale nie czuje się w programie taki zagubiony. Fani rozpracowali już jego znajomość z Luizą. Wydało się, że tych dwoje znało się jeszcze przed castingami do 3. edycji miłosnego show. Jednak to nie koniec tajemnic Kuby. "Hotel Paradise" nie jest jego pierwszym zderzeniem z produkcją telewizyjną! W jakim programach można było oglądać go wcześniej?  Zobacz także:  Ogromne zmiany w "Hotelu Paradise 3"! Do programu wszedł jeszcze jeden uczestnik! Kuba Wójcik wystąpił nie tylko w "Hotelu Paradise". Gdzie jeszcze? Przed czujnym okiem internautów nic się nie ukryje! Kuba, który już na wejściu połączył się z Luizą, znał swoją programową partnerkę dużo wcześniej! Fani na jego prywatnym profilu znaleźli ich wspólną fotografię. W podobnej sytuacji wcześniej znalazła się Ola, która wygadała się Luizie, że czeka na swojego kolegę. Jednak jej tajemnica poskutkowała tym, że została usunięta z programu. Widzowie zastanawiali się, czy Luiza nauczona konsekwencjami wyciągniętymi względem koleżanki, specjalnie nie przyznała się do znajomości z Kubą. Różnicą też jest fakt, że Ola doskonale wiedziała, że Michał dołączy do "Hotelu Paradise", co w przypadku Kuby i Luizy nie miało miejsca.  Okazuje się jednak, że znajomość z Luizą to nie jedyna tajemnica Kuby. Uczestnik ma już doświadczenie z telewizją i występował w kilku popularnych programach! Widzowie odkryli, że kojarzą Kubę ze "Szpitala" TVNu a także ze "Sprawiedliwych. Wydział kryminalny" emitowanego na TV 4. Uczestnik "Hotelu Paradise" ma również za sobą debiut na szklanym ekranie, ponieważ zagrał w hicie Patryka Vegi "Kobiety Mafii 2". Spodziewaliście...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik