Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Hotel Paradise - kto odpadł jako pierwszy?
TV-Show

"Hotel Paradise - Rajskie rozdanie"! Wiemy, kto odpadł z show! To prawdziwy zwrot akcji! 

Hotel Paradise - kto odpadł z 5 odcinku? Hotel Paradise - Rajskie rozdanie - relacja z show.

Co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Hotelu Paradise"!? Rajskie rozdanie! Uczestnicy show ponownie musieli dobrać się w pary! Kto został bez pary? Czy ktoś odpadł? Zobaczcie relację z show! 

"Hotel Paradise": Uczestnicy stanęli po stronie Simona po rozstaniu z Bibi? Dziewczyna komentuje!

Hotel Paradise - relacja z 5. odcinka! 

Na początku odcinka przypomniano to, co wydarzyło się w kolejnych, czyli m.in. jak w pary połączyli się Sandra i Maciek, Ola i Adam czy Łukasz i Marietta. W połowie tygodnia do ekipy dołączyli Szymon i Blondino. Alexi, jako singielka, miała okazję wybrać jednego z nich. Wybór padł na Szymona, a więc singlem został Blondino. 

Jak więc wyglądało kolejne rajskie rozdanie? Tym razem to panowie stawali za plecami dziewczyn, które zadecydowały, który z nich odpadnie i będzie musiał opuścić "Hotel Paradise"!

Jako pierwszy wybierał Blondino, który stanął za Violą! Potem Szymon, który wybrał Lexi. Maciej stanął obok Sandry. Łukasz wybrał Mariettę. Adam stanął obok Oli. Chris wybrał Lexi!

A więc to Lexi musiała zadecydować, czy z show odpadnie Szymon, czy Chris! Lexi wybrała Chrisa, a więc to Szymon odpadł z show! Czy Reich ma żal do Lexi?

Nie poznałem jej, może myślałem, że między wierszami jesteśmy dogadani, ale może zabrakło trochę szczerości - powiedział Szymon. 

Zaskoczeni wyborem Lexi? Przypomnijmy - dziewczyna była mocno cięta na Chrisa, z którym była w parze na samym początku. Kiedy zostawił ją dla Violi, mocno narzekała na mężczyznę, twierdząc, że nie ma o czym z nim rozmawiać i jest do niczego. Co jednak sprawiło, że się do niego przekonała? Strategia? Sekretny układ z Chrisem? O tym przekonamy się już wkrótce!

Szymon odpadł z show!

Szymon Reich w Hotelu Paradise
mat. prasowe

Lexi uratowała Chrisa! Co ich tak naprawdę łączy?

Hotel Paradise chris lexi
Instagram

 

Klaudia El Dursi na planie programu "Hotel Paradise"
Newsy
"Hotel Paradise": Tak Klaudia El Dursi przygotowywała się do nowej roli. Jak jej poszło?
"Hotel Paradise": Tak Klaudia El Dursi przygotowywała się do nowej roli. Jak jej poszło?

Klaudia El Dursi dała się poznać szerszej publiczności w programie "Top Model" teraz czas na kolejny krok. Już niedługo zobaczymy modelkę jako prowadzącą programu " Hotel Paradise ". To będzie debiut Klaudii w tej roli. Podczas naszej wizyty na planie show na Bali, debiutująca prowadząca opowiedziała nam o przygotowaniach do programu. Czy udało jej się w tak błyskawicznym tempie odnaleźć w roli gospodyni show? A może się czegoś obawia? Wszystkiego dowiecie się z naszego materiału.  Pierwszy odcinek reality show "Hotel Paradise" będzie miał premierę już 24 lutego na antenie TVN 7. Zobacz także:  "Hotel Paradise" z Klaudią El Dursi to nowa produkcja TVN 7! Czy będzie hit? Oto kulisy show Klaudia El Dursi poprowadzi nowy program na antenie TVN 7. "Hotel Paradise" dostarczy widzom skrajnych emocji, wyrafinowanej gry przebojowych uczestników oraz gorących romansów.   

Hotel Paradise chris lexi
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Widzowie oburzeni decyzją Lexi! "Czy można bardziej stracić godność?"
"Hotel Paradise": Widzowie oburzeni decyzją Lexi! "Czy można bardziej stracić godność?"

Piątkowe rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise" przyniosło nieoczekiwany zwrot akcji! Za plecami Lexi stanęli Szymon i Chris, ale ostatecznie dziewczyna wybrała Chrisa! Ta decyzja oburzyła część fanów programu, którzy ostro krytykują uczestniczkę show. Słusznie? Kontrowersyjny wybór Lexi w "Hotel Paradise" A dlaczego oburzyła? Widzowie pamiętają, że Lexi i Chris w pierwszym odcinku zawarli sojusz, który potem został złamany przez chłopaka. Lexi nie zostawiała suchej nitki na uczestniku, oczerniała go w rozmowach z innymi. Chris doskonale wiedział, że nie ma szans u kontrowersyjnej blondynki, dlatego kontynuował swoją relację z Violą. Co więc wydarzyło się w piątkowym odcinku? Dlaczego Chris stanął za jej placami, a ta go wybrała? To spisek? Układ? Strategia? Okaże się w kolejnych odcinkach. Komentarze po dzisiejszym są jednak bardzo ostre, zwłaszcza w stosunku do Lexi: Czy można bardziej stracić godność niż Lexi?  Kopnął ja w d... chwilę wcześniej A teraz go wybrała... chora akcja! I ta jej gadka ZE NIE MA O CZYM Z NIM ROZMAWIAĆ ha ha ha Jedno i drugie zdesperowane  Ale wy wiecie ze ona wybrała go bo wiedziała ze Szymon za tydzien wybierze Ole.... Słabo... Miałem nadzieję, że odpadnie Kris ( intrygant)😉 jednak ta Lexi nie ma godności wybierając kogoś kto już ją raz "kopnął w d..ę" - piszą internauci. A co Wy o tym sądzicie? Lexi wybrała Chrisa! Z programu odpadł Szymon!  

Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Ostatnie rajskie rozdanie przed wielkim finałem! Kto odpadł z programu?
W dzisiejszym odcinku "Hotel Paradise" mogliśmy zobaczyć ostatnie rajskie rozdanie tuż przed wielkim finałem! Zobaczcie co się wydarzyło!

"Hotel Paradise" wkroczył w decydującą fazę! W dzisiejszym odcinku mogliśmy obejrzeć ostatnie rajskie rozdanie przed wielkim finałem! Już za tydzień, 17 kwietnia dowiemy się kto zgarnie 100 tysięcy złotych i wygra pierwszą polską edycję tego programu. W tym tygodniu do show powrócili Szymon, Łukasz oraz Marta, którzy nieźle namieszali wśród pozostałych uczestników! Kto w takim razie odpadł tuż przed finałem? Zobaczcie co się wydarzyło!  Zobacz także:   PSYCHOTEST! Którym uczestnikiem "Hotelu Paradise" jesteś?! Chrisem, Sandrą, a może Adamem? Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotel Paradise" przed wielkim finałem! W tym tygodniu w programie "Hotel Paradise" jak zwykle nie zabrakło emocji! Maciek i Latino po przegranym zadaniu musieli pożegnać się ze swoimi partnerkami. Dziewczyny zostały sparowane z powracającymi do "Hotelu Paradise" Szymonem i Łukaszem! Ola nie kryła swojego zadowolenia, że rozstaje się z Maćkiem i z wielką radością wybrała Szymona. Martyna zaś trafiła pod skrzydła Łukasza. Jednak po głosowaniu uczestników na "lepszą parę", Ola i Martyna znów powróciły do swoich dotychczasowych partnerów, czyli do Maćka i Latino! To jednak nie był jedyny zwrot akcji w tym tygodniu "Hotelu Paradise"!  Łukasz wygrał zadanie na bambusowej belce i dzięki temu mógł wybrać jedną z dwóch nagród: immunitet dla siebie na najbliższym rajskim rozdaniu, albo przywrócenie Marty do programu! Ku zaskoczeniu wszystkich uczestnik zdecydował się przywrócić dziewczynę do "Hotelu Paradise"!  W kolejnym zadaniu, które mogliśmy zobaczyć w tym tygodniu "Hotelu Paradise" dziewczyny walczyły o... immunitet dla wybranego chłopaka! Zadanie wygrała Ola,...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner