Ola Hałabuda, którą poznaliśmy w 3. edycji "Hotelu Paradise", zgromadziła wielu fanów w swoich mediach społecznościowych. Ostatnio dziewczyna odpowiadała na ich pytania i oczywiście nie zabrakło tych najbardziej dociekliwych. Internauci dopytywali między innymi o jej związek z Michałem, a także o... dzieci! Wtedy też padły bardzo odważne wyznania ze strony Oli. Czyżby coś było na rzeczy? Zobaczcie, co powiedziała!

Reklama

Zobacz także: Magda i Ola z "Hotelu Paradise" były przyjaciółkami, a teraz toczą wojnę na Instagramie?!

"Hotel Paradise": Ola szczerze o związku z Michałem i... dzieciach!

Ola i Michał z "Hotelu Paradise 3" są jedną z pięciu par, których związek rozpoczął się w programie. Choć ich wspólna przygoda w show trwała krótko, to jednak, jak widać, ich relacja po powrocie do Polski stała się naprawdę poważna. Kilka dni po finale 3. edycji "Hotelu Paradise", Ola i Michał oficjalnie ogłosili, że są parą.

No i stało się. Po programie pokazał, że ma dobre serduszko. Jest prawdziwym mężczyzną, charakternym a przy tym jest mega zabawny. Potrafi mnie rozśmieszyć jak nikt inny. Cieszę się, że rozpoczyna się najpiękniejszy etap w moim życiu u boku tego Pana - napisała wówczas Ola na swoim Instagramie, dodając do wpisu romantyczne zdjęcie z Michałem.

Miłość tej dwójki kwitnie i wygląda na to, że ich związek wchodzi w kolejny etap. Ostatnio fani pytali Olę, czy myśli o poważnym związku z Michałem. Co na to odpowiedziała?

Oczywiście, że myślę, spędzamy z Michałem dużo czasu ze sobą, jest nam razem super, dogadujemy się no i czasem kłócimy jak w każdej relacji, więc naprawdę fajnie - powiedziała uczestniczka 3. edycji "Hotelu Paradise"

Jednak to nie koniec wyznań Oli na InstaStories! Dziewczyna zdecydowała się odpowiedzieć również na pytanie dotyczące... dzieci! Wygląda na to, że Ola, myśląc poważnie o związku z Michałem, chciałaby również za jakiś czas mieć gromadkę pociech!

Zobacz także

Oczywiście, że chciałabym mieć dzieci, chłopczyka i dziewczynkę, ale najlepiej trójkę, ale zobaczymy jak to się potoczy ale tak, tak, ja jestem bardzo rodzinna i w ogóle kocham dzieci - dodała Ola.

W takim razie nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć tej dwójce spełnienia wspólnych marzeń! Myślicie, że za jakiś czas dowiemy się o zaręczynach, ślubie Oli i Michała? Trzymamy kciuki za ich szczęście!

Instagram/aleksandra hałabuda

Płomienne uczucie Oli i Michała wybuchło podczas pobytu na Zanzibarze. Choć obydwoje znali się przed udziałem w "Hotelu Paradise", to jednak nigdy nie próbowali być ze sobą. Na szczęście program dał im szansę na piękne uczucie, które trwa do dziś. Wielu fanów teraz mocno kibicuje tej dwójce!

Mat. prasowe
Reklama

Ola i Michał są jedną z pięciu par, których związki narodziły się dzięki programowi "Hotel Paradise". Dziewczyna zapewnia, że jej uczucie do Michała jest prawdziwe i poważne. Marzy również o założeniu rodziny, więc kto wie, może za jakiś czas usłyszymy radosną nowinę od tej dwójki?

Instagram/ola.hotelparadise3
Reklama
Reklama
Reklama