Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Marta pogrąża Adama w Hotelu Paradise
TV-Show

"Hotel Paradise": Marta pogrąża Adama jednym zdaniem! Straci przyjaciół w show?!

W "Hotelu Paradise" wszystkie karty najchętniej rozdawałby Adam. Uczestnik chciałby ustawiać relacje uczestników tak, by jego paczka przyjaciół (on, Chris i Maciek), czyli tzw. "święta trójca", przeszła do finału. Czy mu to się uda?

W najnowszym odcinku show (dziś o 20. w TVN 7) Adam będzie ponownie nakłaniał Martę, żeby na rajskim rozdaniu wybrała Maćka. Co na to Marta?

Ewydanie Party

"Hotel Paradise 3": Maurycy o zachowaniu Marcina wobec Nathalii! "Nie jest do końca fajne podkręcanie relacji..."

Marta gasi Adama jednym zdaniem w "Hotelu Paradise"

Marta weszła do programu dzięki układowi z Maćkiem i Adamem. Podczas ich wspólnej randki uczestnicy ustalili, że dziewczyna podejdzie do Maćka na rajskim rozdaniu, a ten dla niej wyeliminuje Sandrę. Tak się stało, ale jednak po pewnym czasie Marta stwierdziła, że bardziej podoba jej się... Adam (związany z Violą). Marta i Adam odbyli szczerą rozmowę, podczas której kobieta popłakała się. To spowodowało, że Maciek ma wątpliwości, czy Marta rzeczywiście chce z nim być. Co więcej, w show pojawił się Łukasz, który rozbił ich parę i w tym momencie to Maciek jest singlem. 

A ponieważ Adam nie chce tracić przyjaciela, naciska z całych sił na Martę, żeby ta, podczas rajskiego rozdania w piątek, wybrała Macieja! Najpierw był dla niej groźny, co nie spodobało się dziewczynie, a potem próbował "po dobroci".

We fragmencie z dzisiejszego odcinka opublikowanym na tvn.pl doszło do małej wymiany zdań między Adamem a Martą, która jednym zdaniem pogrążyła ambicje uczestnika:

Adam: Jak się czujesz? 

Marta: W porządku.

Adam: A z wyborem jak się czujesz?

Marta: Z tym już gorzej.

Adam: No ja chcę mieć o Tobie dobre zdanie

Marta: Może mi nie zależy na Twoim zdaniu akurat. Oczywiście jak nie wybiorę Maćka, będziesz miał o mnie złe zdanie?

Czy Marta, podobnie jak Ania, postawi się uczestnikowi i udowodni, że jest niezależna?! Czy jednak mu ulegnie? O tym przekonamy się już dziś o godzinie 20. w TVN7!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta zakończyła związek z Chrisem! "Nie będę tego żałować"

Marta wybierze Maćka podczas rajskiego rozdania?

Marta pogrąża Adama w Hotelu Paradise

Maciek na razie jest singlem! Czy tak zostanie na dłużej?

Marta pogrąża Adama w Hotelu Paradise

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Quiz z Hotelu Paradise
EastNews
TV-Show
QUIZ! Jak uważnie oglądasz "Hotel Paradise"? Sprawdź się!

"Hotel Paradise" z Klaudią El Dursi okazał się hitem stacji TVN7. Za nami już kilka tygodni intryg, sojuszy, romansów na gorącej wyspie Bali! Jak uważnie śledzisz losy uczestników - Chrisa, Marietty, Sandry, Maćka, Violi? Kto się z kim przyjaźni, a kto z kim rywalizuje? Sprawdź się w naszym quizie na temat "Hotelu Paradise"! Czas start!

Zobacz takżeQUIZ: Jak dużo wiesz o Klaudii El Dursi, prowadzącej "Hotel Paradise"?! Sprawdź się!

"Hotel Paradise" z Klaudią El Dursi okazał się hitem stacji TVN7. Za nami już kilka tygodni intryg, sojuszy, romansów na gorącej wyspie Bali! Jak uważnie śledzisz losy uczestników - Chrisa, Marietty, Sandry, Maćka, Violi? Kto się z kim przyjaźni, a kto z kim rywalizuje? Sprawdź się w naszym quizie na temat "Hotelu Paradise"! Czas start! Zobacz także :  QUIZ: Jak dużo wiesz o Klaudii El Dursi, prowadzącej "Hotel Paradise"?! Sprawdź się!

Sandra odpadnie przez spisek przeciwko niej?
TV-Show
"Hotel Paradise": Sojusz przeciwko Sandrze! Odpadnie z show? "Chcieli mnie oszukać, ale..."
Hotel Paradise: Czy Sandra odpadnie z show przez nową uczestniczkę Martę? Ania i Sandra zawrzą sojusz?

Za nami bardzo emocjonujący odcinek "Hotelu Paradise", przed nami - choć wydaje się to niemożliwe - jeszcze większe emocje! Grupa uczestników zawiązała sojusz przeciwko Sandrze, która chce z kolei, wraz z Anną, wyeliminować Adama. Kto w tej grze będzie górą? "Hotel Paradise": sojusz przeciwko Sandrze A wszystko zaczęło się od przybycia Marty - nowej uczestniczki programu. 25-latka wybrała się na podwójną randkę z Adamem i Maćkiem. Adam, chwilowo (?) wierny Violi, nie walczył o jej uwagę, tak jak Maciej (dotychczas w parze z Sandrą), który ewidentnie zauroczył się dziewczyną. Podczas "puszki Pandory" stwierdził, że przeżył z Martą najlepszą randkę w hotelu. W trakcie randki wraz z Adamem zapewnili dziewczynę, że zrobią wszystko, by została na wyspie najdłużej. Co więcej, Maciek, po rozmowach z Adamem, zapowiedział, że podczas rajskiego rozdania (już w piątek) postawi na Martę! W takim wypadku singielką zostałaby... Sandra! Dziewczyna ma pretensje do Maćka, że jest pod wpływem Adama. I rzeczywiście - aktualny partner Violi, wcześniej Martyny, a jeszcze wcześniej Oli, ma duży wpływ na całą grupę. Po wczorajszym rozdaniu Adam, Viola, Maciek, Marietta oraz Marta zawiązali sojusz przeciwko Sandrze. Mosakowska na swoim Insatgramie postanowiła to skomentować tak: Czy to Sandra odpadnie z show? Nic nie wiadomo, tym bardziej, że immunitet ma Martyna, również bojowo nastawiona do Adama. Czy dziewczyna wręczy go Maćkowi, by w ten sposób zaszkodzić jemu i Marcie?  Marta namiesza w show. Kiedy na Instagramie "Hotelu Paradise" pojawiło się jej zdjęcie, Maciej skomentował je: Dzień dobry Pani 😍🔥 Czy to oznacza, że zwiąże się z uczestniczką?         Wyświetl ten...

"Hotel Paradise": Sandra odpadłą z odcinka po raz drugi!
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Do gry wszedł złoty immunitet! Jakich wyborów dokonały Sandra i Ola?
Kto odpadł w dzisiejszym odcinku "Hotelu Paradise"? Uczestnicy mogli zdobyć złoty immunitet! Czy skusili się na finał?

Dzisiejsze "rajskie rozdanie w " Hotelu Paradise " zmieniło wszystko! Kto pożegnał się z programem? Na kilka dni przed do programu wróciły Ola i Sandra. Ola, decyzją Maćka została jego partnerką, a Sandra nową singielką i to ona rozdawała karty dzisiejszego wieczoru!  Wczoraj zamieszanie wywołała również Ola, która zadeklarowała, że podczas "rajskiego rozdania" nie stanie za Maćkiem tylko za Adamem. Adam pomimo wcześniejszego paktu z Olą, jest teraz z Violą. Czy dzisiejszego wieczoru był wierny obecnej partnerce? Swojej pary nie była również pewna Ania, która mając 100% zaufanie do Matta, podsłuchała jego randkę z Sandrą, gdzie zadeklarował jej pomoc. A może blefował, żeby zmylić Sandrę? Swoich losów obawiał się również Chris. Bał się, że jeżeli Sandra ma immunitet to spróbuje rozbić jego związek z Mariettą, czego bardzo by nie chciał.  Teraz wszystko jest już jasne! Zobaczcie, jak potoczyło się rajskie rozdanie!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ola chce być z Adamem, a Mateusz zostawi Anię dla... Sandry? Dziewczyny nieźle namieszały pomiędzy uczestnikami! "Hotel Paradise": Kto pożegnał się z programem?  Podczas dzisiejszego "rajskiego rozdania" w "Hotelu Paradise" odpadła jedna z uczestniczek. Która? Podsumowując miniony tydzień Ola przyznała, że nie spodziewała się, że Adam zwiąże z Violą po jej odejściu. Obstawiała Martynę.  Maciek przyznał, że raczej nie widzi szansy na dojście do porozumienia z Sandrą. Z kolei Adam powiedział, że ucieszył się, że Ola wróciła do programu. Ola jednak wybrała Maćka, chociaż dzień wcześniej powiedziała, że go nie wybierze . Czyżby wzięła pod uwagę zdanie "świętej trójcy"?  Sandra podczas rajskiego...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner