Łukasz Karpiński w Hotelu Paradise

"Hotel Paradise": Łukasz walczy o pozostanie w show! Czy już przekonał do siebie jedną z dziewczyn?

Łukasz Karpiński w Hotelu Paradise

Pierwszym singlem w drugiej edycji "Hotelu Paradise" został Łukasz! Jego pewność siebie, śmiałe teksty i jeszcze śmielsze posunięcia nie spodobały się uczestniczkom show, które uznały go za zbyt nachalnego! Ale 24-letni Karpiński nie poddaje się! I co więcej, w ostatnim odcinku być może przekonał do siebie jedną z nich.

Łukasz w "Hotelu Paradise 2" nie poddaje się!

Nie mamy wątpliwości - to na razie Łukasz wzbudza największe emocje wśród widzów "Hotelu Paradise". Niestety, niekoniecznie te pozytywne. Po pierwszym odcinku na 24-latka spadła potężna fala krytyki za "cwaniactwo"! Za nami drugi odcinek - niestety, opinie widzów na temat Karpińskiego nadal są chłodne:

 

Role pajaca odgrywa idelanie

Niestety myślenie nie jest mocną stroną Łukasza

Masakra jaki wieśniak. Najgorszy typ faceta ! Za takie nachalne rączki już dawno by w gębę dostał z mojej strony ! Móżdżek koguta.

Mam nadzieję, że szybko odpadnie  - piszą zgodnie internauci.

 

Łukasz zdobywa jednak coraz większą sympatię wśród uczestników. O tym, jaki jest naprawdę, miała szansę przekonać się Dominika. W ramach wygranej Łukasz zabrał ją na romantyczny obiad - tam dał się poznać jako cichy, wrażliwy mężczyzna, czym zauroczył dziewczynę. A to najpewniej nie spodobało się Bartkowi, który również stara się o jej względy. 

Karpińskiemu najtrudniej jest przekonać do siebie Anię, związaną z Ivanem. Nie pomogły ostre zaczepki i atak na chłopaka:

Ja wybieram rozsądne decyzje. Ładna jesteś, śliczna kobieta, szkoda, że wylosowałaś, k***wa, wafla i to Ci mówię wprost, leszcza, daj spokój. To jest absurd. Widzę to po Twoich oczach - powiedział w rozmowie z Anną Łukasz, co ona skomentowała krótko: Za bardzo się do mnie zbliża, co mi nie pasuje. 

W dzisiejszym odcinku Karpiński będzie miał szansę porozmawiać z trzema dziewczynami. Czy któraś z nich uratuje go i pozostanie w show?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

List ostatniej szansy? 😲📃 #hotelparadise #tvn7 #siodemka #raj #bali #player #milosc #love

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Dobre relacje z Dominiką ma do tej pory! Niedawno pokazał zdjęcia z imprezy integracyjnej z uczestnikami "Hotelu Paradise"! Czy to przyjaźń? A może coś więcej?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po premierze I odcinka @hotelparadise.tvn7 i wspólnej imprezie😃🔥 Cudownie było zobaczyć się ponownie z uczestnikami i jeszcze raz doświadczyć wszystkich emocji towarzyszących nam na Bali♥️ Hotel paradise to jedna wielka gra pozorów i uczuć🔥🔥🔥jednak więzi oraz przyjaźnie pozostają na długo🦋 Bez względu na wszystko nie oceniaj książki po okładce, ponieważ zawsze możesz poznać fajnych ludzi😎 Nasz kochany @pan_lektor_hotelparadise jak zawsze robi robotę. Szacuneczek!🤯👏 Dziękuje bardzo za miły odzew i zapraszam Was do kolejnych odcinków🔥🐰 Elo. #paradisehotel #tvn7 #halagwardii #realityshow #telewizja #zabawa #wakacje #kobiety #dziewczyny #mezczyzni #atrakcje #polskichlopak #projekt #tvn #bali #indonezja #muzyka #tvn7 #atrakcje #srodmiescie #mokotow #warszawa #warsaw #polska #poznań #wrocław #kraków #szczecin #łódź

Post udostępniony przez Smirlov Łukasz Karpiński (@lukaskarpinski)

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08