Luiza i Justyna odpadły z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise": Internauci chwalą Luizę i Justynę: "Odeszły najpiękniej jak się dało"

Luiza i Justyna odeszły z "Hotelu Paradise" z wielką klasą. To, co zrobiły podczas "rajskiego rozdania" zaimponowało widzom.

Za nami kolejne „Rajskie Rozdanie” w „Hotelu Paradise”, które dostarczyło nam wielu emocji. Tym razem z programem pożegnała się Luiza, która była w show od samego początku i chyba nikt tak naprawdę nie spodziewał się, że to właśnie dziś jej przygoda z „Hotelem Paradise” się zakończy. Rajski hotel opuściła także Justyna, która w show była zaledwie kilka dni.

Obydwie uczestniczki rozstały się z „Hotelem Paradise” z godnością, a fani są pod wrażeniem tego, co zrobiły na "Rajskim Rozdaniu". Zobaczcie, co sądzą na ten temat!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Tak wyglądała Justyna przed operacją biustu, powiększeniem ust i doczepianiem włosów! 

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise”: Fani komentują odejście Luizy i Justyny

Zagranie Sary, która miała immunitet spowodowało, że Luiza straciła możliwość podejścia do Maurycego. Luiza nie chciała z nikim rywalizować i jak przyznał nawet sam pan Lektor – popełniła „rajskie samobójstwo”. Zdecydowała się stanąć za Simonem, który przecież jest już w trwałej relacji z Bibi. Jego decyzja była jedynie formalnością – oczywiście Simon wybrał swoją partnerkę i tym samym przyczynił się do odejścia Luizy z programu.

Podobną „samobójczą” decyzję podjęła Justyna, która stanęła za Maurycym mimo iż był on już zablokowany przez Sarę. Tym samym decyzja Maurycego nie była nawet potrzebna – Justyna automatycznie odpadła z „Hotelu Paradise”.

Obydwie dziewczyny podjęły takie decyzje, ponieważ nie chciały mieszać w dobrze zgranych parach. Odpadły z godnością, a ich zagrania wywołały podziw wśród fanów programu. Nawet Luiza, która dość często była krytykowana przez widzów, teraz zdecydowanie zyskała w ich oczach.

- Emocjonalne Rajskie bardzo😢

- Odeszły - ale najpiękniej jak się dało ✨

- Tak smutnego pożegnania jeszcze nie było😢😢. Luiza będziemy tęsknić

- Szkoda, ale mimo wszystko szacun, bo odeszły z klasą😢🔥

- Wyjście z honorem i klasą

- Płakałam razem z całym hotelem 😢 - piszą fani. 

A Wy, podzielacie zdanie internautów? 

To już koniec przygody Luizy i Justyny z "Hotelem Paradise". Dziewczyny podjęły decyzje, które z automatu przekreśliły ich szanse na pozostanie w programie. Jednak ich odejście z show było chyba jednym z najbardziej emocjonujących w historii programu - z klasą i z honorem. 

Mat. prasowe

Kornelia, Luiza i Justyna z Hotelu Paradise
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Te dwie uczestniczki odpadły z godnością. Popłakała się nawet Klaudia El Dursi
Immunitet Sary ostatecznie nie wpłynął na to, co wydarzyło się podczas "rajskiego rozdania". To, co zrobiły uczestniczki jest szokujące.

Ostatnie dni w " Hotelu Paradise 3 " przyniosły niespodziewane zwroty akcji. W programie pojawiła się nie tylko nowa uczestniczka Justyna, ale również doskonale znana widzom Sara . Od tego czasu nikt nie miał pewności, co wydarzy się podczas najbliższego "Rajskiego Rozdania". Okazało się, że tego wieczora z programem pożegnała się nie jedna, a aż dwie dziewczyny, a o wszystkim przesądził immunitet, który zdobyła Sara. Ostateczny wynik eliminacji zszokował uczestników. Kto odpadł z "Hotelu Paradise"?  Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"? Szokujące "Rajskie Rozdanie"  Choć mogłoby się wydawać, że doskonale wiadomo kto i z kim dotrze do finału, to okazuje się, że sprawy w "Hotelu Paradise 3" zmieniają się jak w kalejdoskopie. Losy uczestników podczas minionego "Rajskiego Rozdania" w dużej mierze zależały od tego, która z dziewczyn - Kornelia, Justyna, czy Sara - wygra immunitet. Kiedy zwycięską ręką z konkurencji na plaży wyszła Sara, atmosfera w rajskim hotelu zrobiła się  gęsta, a niektóre uczestniczki nie miały wątpliwości, że już powinny spakować swoje walizki. Choć kiedy Justyna chciała wybadać, jakie zamiary ma Sara - ta milczała jak zaklęta... Luiza była już spakowana, ponieważ wiedziała, że Sara planuje podejść do Maurycego. Jednak po "Rajskiej Wyroczni" wydawało się, że podejście Sary do tego, kogo powinna wybrać, zupełnie się zmieniło. Jak zatem potoczyły się losy uczestników podczas "Rajskiego Rozdania"? Oczywiście pierwszeństwo wyboru miała Sara, która jednak zdecydowała się podejść do Maurycego. Tym samym przekreśliła szanse Luizy na spokojne "Rajskie Rozdanie". Jako druga wybierała Kornelia i tu - bez zaskoczenia - wybrała Krzysztofa. Następnie, również bez zaskoczeń, Bibi...

Basia i Luiza z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Fani wściekli na Luizę! "Nikt jej nie chciał, to wyrzuciła szczęśliwą dziewczynę". Takiej burzy w sieci jeszcze nie było
Minione Rajskie Rozdanie z pewnością przejdzie do historii programu. Takiego poruszenia jeszcze nie było, a fani nie ukrywają, że są wściekli na Luizę. W sieci rozpętała się prawdziwa burza!

Tak emocjonującego Rajskiego Rozdania w "Hotelu Paradise" jeszcze nie było! To, co wydarzyło się w ubiegłym odcinku z pewnością przejdzie do historii programu. Po tym, jak Luiza otrzymała immunitet, zdecydowała się stanąć za Krystianem, przez co przyczyniła się do odejścia Basi. Partnerka Krystiana była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek show, więc nic dziwnego, że decyzja Luizy spowodowała takie poruszenie. Internauci są oburzeni, że Luiza zdecydowała się rozdzielić ich zdaniem najlepiej dobraną parę i wolała grać, niż pozwolić Basi i Krystianowi pogłębiać swoje uczucia. Zobaczcie, co na ten temat sądzą fani show.  Zobacz także:  Nathalia z "Hotelu Paradise" o operacji nosa: "Najlepsza decyzja w moim życiu". Tylko nam pokazała zdjęcia PRZED i PO "Hotel Paradise 3": Internauci nie mogą wybaczyć Luizie jej zagrania na Rajskim Rozdaniu! Do tej pory decyzje uczestników 3. edycji "Hotelu Paradise" były raczej przewidywalne. Powstało kilka mocnych par, które najwyraźniej w takim składzie chcą dojść do finału. Ale jak to "Hotelu Paradise" bywa, czasem następuje zaskakujący zwrot akcji. Tak właśnie było podczas ostatniego Rajskiego Rozdania. Luiza otrzymała immunitet od Maurycego i postanowiła go wykorzystać w taki sposób, aby rozbić jedną z najmocniejszych par. Dziewczyna zdecydowała się zamieszać u Krystiana i Basi. Luiza swoją decyzję uargumentowała tym, że Krystian nie okazuje uczuć w stosunku do Basi i jej zdaniem dziewczyna zasługuje na kogoś lepszego. Porównała również Basię do... swojej mamy i wypowiadała się o swojej rywalce w samych superlatywach. Twierdziła także, że pod żadnym pozorem nie chce wyrzucać Basi z programu. Ale niestety swoją decyzją właśnie to zrobiła. Widzowie chociaż przyznają, że Rajskie...

Luiza i Kuba z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Najpierw Ola, a teraz Luiza? To dlatego wybrała Kubę! "To nie fair w stosunku do pozostałych uczestników"
Takiego Rajskiego Rozdania w historii "Hotelu Paradise" jeszcze nie było. Po tym, jak z programem pożegnało się aż trzech panów, widzowie nie pozostawili suchej nitki na... Luizie i Kubie! Dlaczego im się dostało?

W 3. edycji "Hotelu Paradise" emocje z odcinka na odcinek są coraz większe! Tym razem byliśmy świadkami szokującego Rajskiego Rozdania, bo z programem pożegnało się aż trzech panów . W tym odcinku przed najtrudniejszą decyzją stanęła Luiza, do której podeszli Michał, Mariusz i Kuba. Finalnie dziewczyna wybrała tego ostatniego, a fani show snują teorie, dlaczego tak się stało! Co więcej, zarzucają Luizie i Kubie kłamstwo, podobnie jak Oli i Michałowi! O co chodzi? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:   "Hotel Paradise 3": Czy relacje par są szczere? Czy znała się wcześniej z Mariuszem? Ola zdradziła największe sekrety show!  "Hotel Paradise": Dlaczego Luiza wybrała Kubę na Rajskim Rozdaniu? Fani show mają swoją teorię! To Rajskie Rozdanie z pewnością będzie w pamięci widzów na długo. W jednym momencie z "Hotelem Paradise" pożegnali się Mariusz, Michał i Krzysztof, a dwóch z nich odpadło z ręki Luizy. Chociaż dziewczyna przyznawała, że była to dla niej bardzo trudna decyzja, widzowie chyba nie do końca jej w to wierzą. Jakiś czas temu fani show dopatrzyli się na prywatnym Instagramie Kuby zdjęcia, które wprawiło ich w osłupienie.  Jak się okazało, na fotografii możemy zobaczyć Kubę i Luizę, a zdjęcie zostało wstawione na długo przed wylotem na Zanzibar, bo we wrześniu ubiegłego roku . Nagrania do 3. edycji "Hotelu Paradise" ruszyły zaś na początku stycznia tego roku. Fani szybko połączyli wszystkie fakty i stwierdzili, że nie tylko Ola i Michał zagrali nie fair, ale także Luiza i Kuba! Widzowie są pewni, że Luiza wybrała Kubę właśnie dlatego, że znała go przed programem! Co więcej, zarzucają parze kłamstwo i nieczyste zagranie, na którym wcześniej przyłapali Olę i Michała. - u Kuby na profilu było ich wspólne zdjęcie...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak