Klaudia El Dursi od początku stycznia przebywa na Zanzibarze - oczywiście ma to związek z realizacją zdjęć do nowej edycji programu "Hotel Paradise", którego jest prowadzącą. Fani z niecierpliwością czekają na wielkie emocje, których dostarczą im nowi uczestnicy miłosnego show. A to już za chwile - trzecia edycja programu rusza bowiem 22 lutego.

Zobacz także: "Hotel Paradise miał kipieć seksem!" Klaudia El Dursi zdradza, co się zmieniło i gdzie zobaczycie więcej życia intymnego uczestników

Poprzednia edycja "Hotelu Paradise" niewątpliwie dostarczyła nam wielu wrażeń. Były kłótnie, zgrzyty, niekiedy nawet wybuchowe zachowania niektórych uczestników. Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Klaudią El Dursi, która zdradziła nam, czy w tej edycji również są jakieś wybuchowe charaktery. 

Mieliśmy wpływ na to, jak został przeprowadzony casting do trzeciej edycji i dobrze wiedzieliśmy, jakich ludzi bierzemy, z jakim temperamentem i mogliśmy się domyślać, czego możemy się po nich spodziewać. Idealnie złożyło się tak, że faktycznie takich wybuchowych charakterów w trzeciej edycji nie będzie - powiedziała nam Klaudia el Dursi

Wygląda na to, że ta edycja będzie inna niż poprzednie. Zobaczcie, co jeszcze na ten temat zdradziła nam Klaudia El Dursi! 

Klaudia El Dursi na plaży
Instagram

Więcej na temat Hotel Paradise Klaudia El Dursi