Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Chris o Lexi
mat. promocyjne TVN
TV-Show

"Hotel Paradise": Dlaczego Lexi wybrała Chrisa? Już wszystko jasne! Uczestnik zdradził wszystko

"Hotel Paradise": Dlaczego Lexi wybrała Chrisa? Już wszystko jasne! Uczestnik zdradził wszystko

Piątkowe rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise" zaskoczyło wszystkich, nawet samych uczestników. Kiedy przyszedł czas podejmowania decyzji i panowie musieli stanąć za paniami, Chris, podobnie jak Szymon, stanął za plecami Lexi. Kontrowersyjna blondynka wybrała Chrisa! Dlaczego, skoro jeszcze wcześniej nie przedstawiała go w dobrym świetle?

"Hotel Paradise 3": Bibi nie pojawiła się na podziale nagrody u Krystiana! Co się stało?

Chris: Zawarłem umowę z Lexi

Chris i Lexi dobrali się w parę już na samym początku show. A o to w tym programie chodzi - żeby kończyć tydzień w duecie. Podczas pierwszego tygodnia pobytu na rajskiej wyspie doszło jednak do rozłamu i Chris porzucił Lexi dla Violi. Lexi nie ukrywała swojego rozczarowania, a w rozmowach z innymi nazywała chłopaka "dupkiem". Co się więc stało, że Chris stanął za Lexi, a to go wybrała? Okazuje się, że uczestnicy zawarli umowę. W nagraniu, które pojawiło się na Facebooku "Hotelu Paradise" Chris, przed nagraniem "rajskiego rozdania", powiedział:

Na kolejnym rajskim rozdaniu jestem pewny, że wyleci Szymon, ponieważ zawarłem umowę z Lexi, że ja teraz stanę za Lexi, ale nie możemy się z tym afiszować, także nie będziemy za bardzo podchodzić do siebie, musimy zrobić tak, żeby nikt nie zauważył. [...] Ona mi robi wielką przysługę, bardzo to doceniam! - zdradził Chris.

Sprytnie! Myślicie, że ich sojusz  w kolejnych odcinkach "Hotelu Paradise" przetrwa? Kolejny już dziś o godzinie 20:00 w TVN 7!

Chris zawarł sojusz z Lexi!

Hotel Paradise Chris
Instagram

Decyzja Lexi zaskoczyła wszystkich!

Lexi Domanska - uczestnicy programu
Mat. prasowe

 

Klaudia El Dursi o uczestnikach "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
Newsy
Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"
Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

Już dziś premiera pierwszego odcinka programu " Hotel Paradise ". Premierowy odcinek zobaczymy na antenie TVN7 oraz TVN o godz. 20:00. O główną nagrodę 100 000 zł powalczą m.in.: Viola Nowasielska, Adam Radziszewski, Łukasz "Długi" Kobus, Maciej Kindler, Marietta Witkowska, Krzysztof Ducki (Chris Ducci), Szymon Reich, Aleksandra Kiepura, Sandra Mosakowska, Lexi Domańska (tą dziewiątkę uczestników zobaczymy w 1. odcinku show). Klaudia El Dursi zdradziła kilka szczegółów opisujących relacje uczestników na rajskiej wyspie. Jak odnaleźli się w miłosnej grze pełnej podstępów? Czego możemy się spodziewać?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": znamy pierwszych uczestników show TVN7! Klaudia El Dursi o uczestnikach programu "Hotel Paradise"  "Hotel Paradise" to nie będzie zwykły program o miłości. Okazuje się, że randkowe show będzie pełne intryg i skrajnych emocji.  Mamy cudownych uczestników. Są tak wyjątkowi, indywidualni, mają wspaniałą energię. (...) Kiedy ominęłam zaledwie pół dnia planu zdjęciowego to normalnie gubiłam się w tych ich relacjach. Tam się przeplatała miłość z nienawiścią, intrygi, sojusze, bo nie zawsze chodzi o prawdziwe emocje. U nas w programie czasami chodzi bardziej o takie cwaniactwo i sojusze, więc to jest niesamowite. Tak naprawdę to nie jest taka czysta i klarowna sytuacja, że jest romantycznie i że ma być miło i ma być miłość. Klaudia El Dursi zapowiada, że właśnie ta nieprzewidywalność i dynamiczność będzie koniem napędowym programu:  Tutaj jest ten smaczek związany właśnie z tym, że nie wiadomo czy ktoś gra, czy to faktycznie zadurzenie, zauroczenie. Emocji jest naprawdę cała masa. Wydaje mi się, że ta różnorodność, ta zmienność będzie przyciągała widza....

Hotel Paradise chris lexi
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Widzowie oburzeni decyzją Lexi! "Czy można bardziej stracić godność?"
"Hotel Paradise": Widzowie oburzeni decyzją Lexi! "Czy można bardziej stracić godność?"

Piątkowe rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise" przyniosło nieoczekiwany zwrot akcji! Za plecami Lexi stanęli Szymon i Chris, ale ostatecznie dziewczyna wybrała Chrisa! Ta decyzja oburzyła część fanów programu, którzy ostro krytykują uczestniczkę show. Słusznie? Kontrowersyjny wybór Lexi w "Hotel Paradise" A dlaczego oburzyła? Widzowie pamiętają, że Lexi i Chris w pierwszym odcinku zawarli sojusz, który potem został złamany przez chłopaka. Lexi nie zostawiała suchej nitki na uczestniku, oczerniała go w rozmowach z innymi. Chris doskonale wiedział, że nie ma szans u kontrowersyjnej blondynki, dlatego kontynuował swoją relację z Violą. Co więc wydarzyło się w piątkowym odcinku? Dlaczego Chris stanął za jej placami, a ta go wybrała? To spisek? Układ? Strategia? Okaże się w kolejnych odcinkach. Komentarze po dzisiejszym są jednak bardzo ostre, zwłaszcza w stosunku do Lexi: Czy można bardziej stracić godność niż Lexi?  Kopnął ja w d... chwilę wcześniej A teraz go wybrała... chora akcja! I ta jej gadka ZE NIE MA O CZYM Z NIM ROZMAWIAĆ ha ha ha Jedno i drugie zdesperowane  Ale wy wiecie ze ona wybrała go bo wiedziała ze Szymon za tydzien wybierze Ole.... Słabo... Miałem nadzieję, że odpadnie Kris ( intrygant)😉 jednak ta Lexi nie ma godności wybierając kogoś kto już ją raz "kopnął w d..ę" - piszą internauci. A co Wy o tym sądzicie? Lexi wybrała Chrisa! Z programu odpadł Szymon!  

Hotel Paradise - kto odpadł jako pierwszy?
TV-Show
"Hotel Paradise - Rajskie rozdanie"! Wiemy, kto odpadł z show! To prawdziwy zwrot akcji! 
Hotel Paradise - kto odpadł z 5 odcinku? Hotel Paradise - Rajskie rozdanie - relacja z show.

Co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Hotelu Paradise"!? Rajskie rozdanie! Uczestnicy show ponownie musieli dobrać się w pary! Kto został bez pary? Czy ktoś odpadł? Zobaczcie relację z show!  Hotel Paradise - relacja z 5. odcinka!  Na początku odcinka przypomniano to, co wydarzyło się w kolejnych, czyli m.in. jak w pary połączyli się Sandra i Maciek, Ola i Adam czy Łukasz i Marietta. W połowie tygodnia do ekipy dołączyli Szymon i Blondino. Alexi, jako singielka, miała okazję wybrać jednego z nich. Wybór padł na Szymona, a więc singlem został Blondino.   Jak więc wyglądało kolejne rajskie rozdanie? Tym razem to panowie stawali za plecami dziewczyn, które zadecydowały, który z nich odpadnie i będzie musiał opuścić "Hotel Paradise"! Jako pierwszy wybierał Blondino, który stanął za Violą! Potem Szymon, który wybrał Lexi. Maciej stanął obok Sandry. Łukasz wybrał Mariettę. Adam stanął obok Oli. Chris wybrał Lexi! A więc to Lexi musiała zadecydować, czy z show odpadnie Szymon, czy Chris! Lexi wybrała Chrisa, a więc to Szymon odpadł z show! Czy Reich ma żal do Lexi? Nie poznałem jej, może myślałem, że między wierszami jesteśmy dogadani, ale może zabrakło trochę szczerości - powiedział Szymon.  Zaskoczeni wyborem Lexi? Przypomnijmy - dziewczyna była mocno cięta na Chrisa, z którym była w parze na samym początku. Kiedy zostawił ją dla Violi, mocno narzekała na mężczyznę, twierdząc, że nie ma o czym z nim rozmawiać i jest do niczego. Co jednak sprawiło, że się do niego przekonała? Strategia? Sekretny układ z Chrisem? O tym przekonamy się już wkrótce! Szymon odpadł z show! Lexi uratowała Chrisa! Co ich tak naprawdę łączy?  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner