Chris "Hotelu Paradise" pokazał pierwszą ciążową sesję z partnerką
Instagram

"Hotel Paradise": Chris i Monika pokazali uroczą ciążową sesję. Widać już brzuszek! 

Chris "Hotelu Paradise" pokazał pierwszą ciążową sesję z partnerką
Instagram

Chris Ducci zaskoczył wszystkich fanów "Hotelu Paradise" radosną nowiną, że on i jego ukochana spodziewają się dziecka! Monika jest już w 12. tygodniu ciąży. Właśnie pokazali pierwsze zdjęcia z przepięknej ciążowej sesji. Ciążowy brzuszek partnerki Chrisa jest już bardzo widoczny.

Jak myślicie - chłopczyk czy dziewczynka? Ja czuje synusia 👶🏼😍 - napisała Monika, z kolei Chris jest przekonany, że urodzi mu się córeczka. 

Zobaczcie te przepiękne ujęcia ze świątecznej sesji! 

Zobacz także: Chłopczyk czy dziewczynka? Chris z "Hotelu Paradise" i Monika zdradzili, jak na imię dostanie ich dziecko

"Hotel Paradise": Chris z dziewczyną w ciążowej sesji 

Chris Ducci z "Hotelu Paradise" i Monika Czajkowska w 2021 roku powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Radosną nowiną podzielili się tuż po świętach. Na profilu Chrisa pojawiło się zdjęcie, na którym na pierwszym planie widać było test ciążowy. 

Najpiękniejszy poranek w moim życiu. 👶🏼❤️🥰 Moje największe szczęście w szczęściu.👩‍❤️‍👨 BĘDĘ TATĄ! Nie mogę się DOCZEKAĆ! 😍 - napisał w sieci 

Przyszli rodzice nie od razu podzielili się tą radosną nowiną ze swoimi fanami. Same zdjęcia z ich ciążowej sesji zaczęły pojawiać się na ich profilach już ponad 2 tygodnie temu, jednak z opublikowanych kadrów nie sposób było domyślić się, że zdjęcia, które dodają, ukazują więcej niż tylko bożonarodzeniowy klimat. 

Chris i Monika pokazali pierwsze ujęcia z ciążowej sesji, na których widać ciążowy brzuszek. Już wtedy był zaokrąglony. Zakochani pozują w świątecznych sweterkach i oglądają zdjęcia z USG. Chris i Monika czule dotykają brzuszek i z utęsknieniem czekają na narodziny maleństwa. 

Przyszłym rodzicom jeszcze raz gratulujemy! 

Zobacz także: Chris z "Hotel Paradise" zostanie ojcem! Razem z partnerką opublikowali zdjęcia testu ciążowego!

Chris Ducci z "Hotelu Paradise" pokazał pierwsze zdjęcia z ciążowej sesji. Widać już delikatnie zaokrąglony brzuszek jego ukochanej. Moniki. 

Chris lada moment zostanie tatą! Na razie jeszcze nie zdradził czy spodziewa się synka czy córeczki ale imiona są już wybrane! Parze najbardziej podobają się imiona Julka lub Blanka dla dziewczynki oraz Igor dla chłopca. 

Chris z "Hotel Paradise" z partnerką
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55