Adam, którego mieliśmy okazję poznać w 6. edycji "Hotelu Paradise", opublikował na swoim Instagramie niepokojące zdjęcia. Uczestnik show wylądował w szpitalu. Swoją historią podzielił się z licznymi fanami. Uczestnik randkowego show nie ukrywa, że jest nieco załamany. Co się stało?

Reklama

"Hotel Paradise 6": Adam w szpitalu!

Nie tak dawno z "Hotelem Paradise 6" pożegnał się Adam, który próbował zbudować relację z Angeliką, ostatecznie jednak nie znalazł miłości w Panamie. Tymczasem w Polsce internautów zaniepokoił fakt, że uczestnik nie pojawił się na urodzinach Mikołaja z "Hotelu Paradise 6". Panowie w programie uważali się za przyjaciół. Teraz wszystko stało się jasne. Na Instagramie Adama wylądowały zdjęcia, które mocno zaniepokoiły fanów - Adam z "Hotelu Paradise" wylądował w szpitalu.

- Ja i moje kojo. Trzymajcie kciuki - napisał na InstaStories uczestnik show.

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Mikołaj świętuje urodziny w wielkim stylu! Kto nie przyszedł na huczną imprezę?

Instagram @adam.hotelparadise6

Następnie Adam z "Hotelu Paradise" zdradził, że jego stan jest naprawdę poważny. Przekazał także, że czeka go operacja:

- Aktualnie moim najbliższym marzeniem jest być w pełni zdrowia :( Od ponad roku nie mogę trenować na 100%, nawet codzienne czynności sprawiają mi ból... Czeka mnie operacja/zabieg dwóch kolan. Będę miał wyjęty prawie ROK z życia. Płakać mi się chce na samą myśl... Ale ja nigdy się nie poddam. Pokaże Wam mój upadek i wzlot. Mam w planie nagrać dla Was coś ciekawszego na ten temat - skwitował.

Instagram @adam.hotelparadise6

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Anastazja i Dawid są parą po programie?! Fani mają dowody!

Zobacz także

Niedługo potem poinformował swoich fanów o przebiegu operacji. Wówczas okazało się, że wszystko przebiegło pomyślnie. Adama jednak czeka długi okres rekonwalescencji, co nie napawa go optymizmem:

- Jednak zostaje do jutra. Nie chce mi puścić znieczulenie od pasa w dół :( Ciekawe kiedy wrócę na treningi. Cały zabieg ogólnie ok - skomentował (pis. oryginalna)

Nie zapomniał także podziękować za troskę swoim fanom:

- Dziękuję wszystkim za mega wsparcie w dm.

Instagram @adam.hotelparadise6

Adam z "Hotelu Paradise", mimo bólu i pobytu w szpitalu, nie zamierza się poddawać i będzie walczył o powrót do pewnej sprawności:

Ból. Co to takiego? Czy każdy odczuwa go inaczej? Ból może dzielić się na dwie kategorie. Ten fizyczny, jak i psychiczny. Zdecydowanie wolę ten pierwszy. On tak naprawdę wystawia Nas na próbę. Sprawdza jak silni jesteśmy i jak wiele jesteśmy w stanie dźwignąć. To tutaj rodzą się wszelkie myśli. Ja potrafię się z nim pogodzić, wyciągam z niego lekcję. Obracam go w siłę, która nie pozwala mi użalać się nad sobą, a tym bardziej poddać. Co Nas nie zabiję, to Nas wzmocni. Dzięki temu, ten drugi, psychiczny, jest pod kontrolą. Ponieważ są one ze sobą ściśle powiązane, grunt to dobre nastawienie i TYLKO POZYTYWNE myśli. Wiem, że jesteśmy zdolni do wszystkiego, trzeba tylko w coś bardzo mocno wierzyć i nigdy ale to nigdy nie odpuszczać. P.S. A na pocieszenie, jak tylko dojdę do siebie - za pół roku operujemy drugie kolanko???? to dopiero sprawdzian???? - napisał w nowym poście uczestnik show TVN 7.

Reklama

Życzymy zdrowia!

Instagram @hotelparadise.tvn7
Reklama
Reklama
Reklama