Fani "Hotelu Paradise" martwią się brakiem aktywności Jay'a w mediach społecznościowych. Postawiona pod ścianą Eliza postanowiła przerwać milczenie:

Reklama

Jedyne co wam mogę powiedzieć, to to, że wiem jak to jest stracić kogoś bliskiego i nie chciałabym, żeby to się powtórzyło.

Uczestniczka zaapelowała do obserwatorów by nie bagatelizowali smutku i uczuć osób chorujących m.in. na depresję. Co się dzieje z Jay'em?

"Hotel Paradise 5": Co się dzieje ze zdrowiem Jay'a?

Jay zdobył ogromną sympatię widzów dzięki udziałowi w "Hotelu Paradise". Wyróżnia się spośród uczestników swoją wrażliwością i mówieniem głośno o tym, co jest naprawdę ważne. Niestety okazuje się, że w życiu Jay'a pojawiło się także dużo mroku... Jay z "Hotelu Paradise" przyznał, że choruje na depresję: "Tak, byłem i nadal mogę być w depresji" - powiedział wprost. Jednak to nie koniec problemów psychicznych, z jakimi musi mierzyć się uczestnik. Jay z "Hotelu Paradise" przyznał, że choruje na bulimię. Wymiotował również w "Hotelu Paradise", a w swoim poruszającym wyznaniu o chorobie, przyznał, że jest wdzięczny produkcji, że nie pokazała jego problemu w programie.

Internauci martwią się o stan zdrowia Jay'a. Na jego koncie na Instagramie kilka dni temu pojawił się wpis o treści:

Czarne serce, czarne płuca.???? Co robisz, gdy masz gorszy okres w życiu?

Od tamtego czasu Jay nie jest aktywny w swoich mediach. Zaniepokojeni fani zasypali pytaniami o Jay'a Elizę, jednak ona nie miała dla nich dobrych wieści... Łamiącym się głosem opowiedziała o stanie zdrowia Jay'a.

Zobacz także

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Jay o zaburzeniach odżywiania. "Dziękuję za nie pokazywanie tego w telewizji"

"Hotel Paradise 5": Eliza komentuje stan zdrowia Jay'a

Eliza z "Hotelu Paradise" nie pozostawiła pytań o zdrowie Jay'a bez odpowiedzi. Podkreśliła jednak, że nie chciałaby wypowiadać się w tej sprawie za Jay'a. Dodała jedynie by pamiętać, o otoczeniu opieką i wsparciem osoby chorujące m. in. na depresję zanim będzie za późno:

Mam masę pytań na temat tego, dlaczego Jay nie jest aktywny w social mediach. Ja nie mogę tego komentować, ze względu na to, że to jest jego sprawa i z szacunku do jego osoby, nie będę do niego przemawiała. Jedyne co wam mogę powiedzieć, to to, że wiem jak to jest stracić kogoś bliskiego i nie chciałabym, żeby to się powtórzyło. Pamiętajcie, żeby osobom chorym np. na depresję dawać wsparcie i nigdy ich nie wyśmiewać, ponieważ nie wiecie jak to może skrzywdzić drugą osobę i co ona ma w głowie i po prostu walczcie o siebie.

Instagram @eliza_hotelparadise5_official

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Kasper komentuje eliminację z show. Ma żal do Wiktorii?

Eliza podczas jednej ze szczerych rozmów z Jayem i Michałem w "Hotelu Paradise" opowiedziała o stracie bliskiej osoby. Wspominając tragiczną śmierć przyjaciela, Eliza zalała się łzami przed kamerami "Hotelu Paradise". Teraz, mówiąc o Jay'u prosi fanów o niebagatelizowanie problemów psychicznych swoich i bliskich...

Reklama

Jeśli potrzebujecie pomocy i nie macie z kim porozmawiać pamiętajcie, że zawsze możecie zadzwonić na telefon zaufania:
116 111 - bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
116 123 - bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama