Fani Hotelu Paradise pytają Dominikę o seks Kuby z Oliwią
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Dominika wybaczyła Kubie seks z Oliwią?! 

Fani nie mają wątpliwości, że Dominika wybaczyła Kubie noc z Oliwią w "Hotelu Paradise". Nie szczędzą jej jednak słów pocieszenia.

Po szokującym "rajskim rozdaniu" w "Hotelu Paradise" wiemy, że relacja Dominiki i Kuby została brutalnie zakończona. Widzowie jednak nie zdążyli odżałować nagłego odejścia uczestniczki, gdy... Kuba zdradził ją z Oliwią! Już sam jego wybór podczas "rajskiego" zdziwił fanów, ale nie spodziewali się tego, co zobaczą podczas ich pierwszej wspólnej nocy. Dominika skomentowała swoje odejście z "Hotelu Paradise" a internauci nie szczędzą jej słów pocieszenia: 

Kuba nie zasłużył na taką kobietę jak Ty. Mam nadzieję, że karma do niego wróci i do Oliwii również!

Internauci nie zostawili na Oliwii i Konradzie suchej nitki! Zapytali również o zdanie Dominiki. Czy wybaczyła Kubie seks z Oliwią? 

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise 5": Internauci pocieszają Dominikę

Kuba wyrasta na najbardziej kontrowersyjnego uczestnika "Hotelu Paradise 5"? Dominika już nie raz płakała z jego powodu. Jednak tym razem internauci wręcz przecierają oczy ze zdumienia. Po tym, jak Dominika odpadła z programu podczas "rajskiego rozdania", rozpoczęło się kolejne przeparowanie. Uczestnicy nie mogli wybierać aktualnych partnerów, więc Kuba jako "bezpieczny gracz" zdecydował się wrócić do Oliwii. Nie byłoby w tym nic dziwnego, jednak kilka dni wcześniej pomiędzy Kubą a Oliwią doszło do awantury, podczas której uczestniczka wypomniała mu, że źle traktuje kobiety. Co więcej zaznaczyła, że w prawdziwym życiu nie chciałaby nawet utrzymywać z nim kontaktów koleżeńskich. 

Kuba był załamany odejściem Dominiki a także swojego programowego przyjaciela Sevaga, jednak nie przeszkodziło mu to w tym, aby zdecydować się na zbliżenie z Oliwią jeszcze tego samego wieczoru po "rajskim rozdaniu". Widzowie nie mogli uwierzyć w to, że Kuba i Oliwia uprawiali seks w "Hotelu Paradise" i to tuż po odejściu Dominiki! 

- Kuba...co za 🐷 Oliwia rozczarowała na maxa więc jeszcze większa 🐷🐖
- Naprawdę szok, ohydni 🤮
-  Dno i wodorosty
- Chyba Kuba. Oliwia nic jej nie obiecywała
- Nie musiała wystarczy posłuchać co gadała dzień wcześniej i ile na niego gadała... brak szacunku do siebie i tyle.
- Jestem po prostu w szoku 😳 Nie mogę uwierzyć, że Kuba przespał się z Oliwią😱😱 - pisali internauci.

Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Nikola szczerze o dziewczynach. "Czy Eliza cię tam źle przyjęła"?

Internauci doskonale pamiętają, że Oliwia i Kuba mieli się ku sobie w "Hotelu Paradise", a podczas ich pierwszej wspólnej nocy doszło nawet do pocałunku. Ich obiecującą relację rozbiła Dominika, z którą następnie był w parze Kuba. Oliwia zdawała się być pogodzona z nową programową rzeczywistością i nawet kibicowała Dominice, układając sobie związek z Konradem. Opinie na temat zaskakującego zbliżenia Oliwii i Kuby są mocno podzielone: 

- Dziwią mnie komentarze dziewczyn, które popierają, że Oliwia nic tobie nie zrobiła ale program programem coś o Oliwii świadczy. Żadna normalna osoba by tego nie zrobiła, bo jej się chciało, współczuje koleżanki i znajdziesz sobie lepszego faceta
- A co jej zrobiła Oliwia? Przecież to Dominika rozbiła ich związek. Od początku była między Kubą i Oliwią chemia, nawet te kłótnie świadczyły o emocjach i uczuciu, które się tli….
- Bardzo głębokie to uczucie… pierwszej nocy się całowali, potem ja olał to następnej pierwszej nocy mu dała… wróżę im miłość do grobowej deski ❤️❤️❤️

Dominika komentuje kłótnię Oliwii i Kuby
HOTEL PARADISE/PLAYER.PL

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Eliza i Jay są parą po programie? Miało ich zdradzić to nagranie!

"Hotel Paradise 5": Dominika wybaczyła Kubie seks z Oliwią? 

Dominika obawiała się "rajskiego rozdania" w "Hotelu Paradise" a jej obawy okazały się być słuszne. Przez fakt, że Kuba nie brał udziału w eliminacjach została bez partnera. Uczestniczce trudno było opanować łzy. Tuż po odcinku zdecydowała się skomentować swój udział w programie: 

Dziękuje, za wszystko. Za ludzi których poznałam i za lekcje którą dostałam. Hotel to piękna przygoda którą zapamiętam do końca życia.

Internauci jednak dopytywali wprost: 

Jak się odniesiesz to tego co wydarzyło się między Kubą A Oliwka po twoim odejściu w sumie tego samego wieczoru:-)

Dominika z "Hotelu Paradise" nie odpowiedziała ani na ten ani na podobne komentarze, jednak internauci sądzą, że uczestniczka wybaczyła Kubie: 

- Oni sobie wybaczyli wszystko Dominika i Kuba,  bo maja wspólne zdjęcia na profilu z jakiejś sesji, wiec musiała być ona po programie,ale żenada. Albo program ustawiony, że mimo tego się uwielbiają albo Dominika... No cóż…..
- Mogli sobie wybaczyć ale już żadnej relacji romantycznej z tego nie będzie…

Fanów "Hotelu Paradise" interesowało również, czy Dominika miała wcześniej świadomość, co zrobił Kuba tuż po jej wyjściu z programu, czy dowiedziała się jedynie z odcinka: 

- Czy wiedzieliście o tym wcześniej, co się między Kubą a Oliwką wydarzyło po Twoim odejściu czy wszyscy dowiedzieli/dowiedzą się dopiero oglądając odcinek?
- Dominika na grupie FB napisała, że wiedziała o tym.

Myślicie, że Dominika zabierze jeszcze głos? 

"Hotel Paradise 2": Sonia odbije Artura Dominice?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Sonia rozbije związek Dominiki i Artura?! "Zauroczyłam się w tobie od początku"
"Hotel Paradise 2": Sonia rozbije związek Dominiki i Artura?! "Zauroczyłam się w tobie od początku"

Takiego zwrotu akcji w " Hotelu Paradise 2 " nie spodziewał się nikt... Sonia staje się coraz większym zagrożeniem dla uczestniczek. Jej niezdecydowanie sprawia, że pozostali nie są w stanie przewidzieć jej kolejnego kroku. Podczas z pozoru "koleżeńskiej" randki z Arturem, Sonia wyznała, że jest w nim totalnie zauroczona i ukrywała to od momentu, w którym weszła do programu!  Dominika nie była zadowolona z faktu, że Artur wybiera się na randkę z Sonią i wygląda na to, że jej obawy nie były bezpodstawne! Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Fani oburzeni decyzją Dominiki i Artura o wyeliminowaniu Bartka! "Brak słów" "Hotel Paradise 2": Sonia odbije Dominice Artura?  Czy Sonia rozbije związek Artura i Dominiki, który aktualnie przechodzi kryzys? Sytuacji nie poprawia fakt, że decyzją Adama Dominika została jego nową partnerką a Artur trafił do singlówki. Przeprowadzka do pokoju dla singla wzbudziła niezadowolenie uczestnika i był wyraźnie zazdrosny. Dominika zauważyła ten fakt i było jej przykro, że dopiero w kryzysowym momencie Artur zaczyna o nią walczyć.  Artur jako singiel otrzymał możliwość zaproszenia dziewczyn na randkę. W wyniku zawodów siłowych otrzymał możliwość spędzenia czasu m. in. z Sonią i z Anią. Dominika była z tego powodu niespokojna:  Ja Soni nie ufam, ona jest taka, że mogłaby się łapać wszystkiego. Ona jest taka kokietka słodziutka. Wiem, że Artur by na to nie poszedł ale no nie ufam jej po prostu. - stwierdziła Jej przypuszczenia okazały się prorocze, ponieważ Sonia na randce z Arturem zdobyła się na zaskakujące wyznanie:  Odkąd weszłam do hotelu to bardzo mi się podobasz. Zauroczyłam się strasznie i nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji…  Artur był w szoku! Czy...

"Hotel Paradise": Nathalia i Kuba są razem?
kubawojcik_official
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Nathalia i Kuba są razem po programie?! Zostali przyłapani w czułych objęciach!
Choć w programie wiele ich nie łączyło, teraz w sieci pojawiło się ich czułe nagranie. Czyżby Nathalia i Kuba z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" spotykali się ze sobą?

Choć emisja " Hotelu Paradise 3 " wciąż trwa, uczestnicy już dawno wrócili do domów i swojej codzienności, którą z zaciekawieniem obserwują ich fani. Internauci są bardzo ciekawi, czyje przyjaźnie przetrwały po programie i którzy z jego uczestników są razem, a którzy nie. Ostatnio w sieci pojawiły spekulacje, jakoby Kara mieszkała z Marcinem , a widzowie coraz bardziej martwią się o związek Bibi i Simona. Ogromne zainteresowanie wzbudza również Nathalia, która przez dłuższy czas w "Hotelu Paradise 3" tworzyła parę z Marcinem. Czyżby po jego zdradzie, zaczęła spotykać się z innym uczestnikiem kontrowersyjnego show? W sieci pojawiło się nagranie, na którym dziewczyna jest z... Kubą! "Hotel Paradise 3": Nathalia i Kuba spotykają się po programie? Nathalia nie miała zamiaru ukrywać, że to co wydarzyło się po jej odejściu z "Hotelu Paradise 3" pomiędzy Karą i Marcinem, sprawiło jej ogromną przykrość. Uwielbiana uczestniczka dostała od swoich fanów ogromne wsparcie i jak widać, nie ma zamiaru dłużej rozpaczać. Dziewczyna wraz z Basią, Krzyśkiem, Simonem, Kubą, Sarą, Justyną i Mariuszem wybrali się na wspólny wyjazd do Krakowa, podczas którego - ku zaskoczeniu internautów - zabrakło Krystiana i Bibi ! Jednak jak się okazuje, na krótkich wakacjach zacieśniły się więzy pomiędzy innymi uczestnikami. Choć w "Hotelu Paradise 3" Nathalii i Kubie było zdecydowanie nie po drodze, wygląda na to, że po programie bardzo się do siebie zbliżyli. Na wyjeździe spędzili sporo wspólnego czasu, a na Instagramie kontrowersyjnego uczestnika, który na Zanzibarze bardzo podpadł pozostałym mieszkańcom rajskiej willi , pojawiło się nagranie z Nathalią, na którym obydwoje siedzą przytuleni! - Kubuś...

Krystian z Hotelu Paradise zamieszkał z partnerką
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
TV-Show
"Hotel Paradise": Krystian pochwalił się swoim szczęściem! "Powodzenia na nowej drodze życia" piszą fani
Były uczestnik "Hotelu Paradise" poinformował o sporych zmianach w życiu prywatnym. Chodzi o związek Krystiana i Oliwii!

Krystian z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" razem z partnerką podjęli bardzo ważną decyzję dotyczącą ich związku. Były uczestnik randkowego hitu TVN7 opublikował na Instagramie szczery wpis, w którym poinformował o sporych zmianach w jego życiu prywatnym. Sprawdźcie, co się stało i jak na wyznanie Krystiana zareagowali internauci! Krystian z "Hotel Paradise" zamieszkał z partnerką Krystian wziął udział w trzeciej edycji "Hotelu Paradise" i od samego początku stworzył parę z Basią. Między uczestnikami programu pojawiło się uczucie i wszyscy fani mocno im kibicowali. Basia i Krystian razem dotarli aż do finału i wygrali trzecią edycje "Hotelu Paradise". Niestety, tuż po emisji ostatniego odcinka Krystian zdradził nam, że jego związek z Basią to już przeszłość.  Po jakimś czasie okazało się, że Basia związała się Krzyśkiem, który również wystąpił w "Hotelu Paradise", a Krystian znalazł swoje szczęście u boku pięknej Oliwii.  Zobacz także:   "Hotel Paradise": Krystian wziął ślub?! Razem z Oliwią pochwalili się obrączkami! Krystian i Oliwia tworzą związek od czterech miesięcy, ale teraz okazuje się, że już kilka tygodni temu podjęli ważną decyzję dotyczącą ich wspólnej przyszłości. Krystian w najnowszym wpisie na Instagramie zdradził że zamieszkał ze swoją partnerką! Pierwsze zdjęcie na nowym wspólnym mieszkanku z @oliwia.wiktoria.czajka 🤪 Mieszkamy już miesiąc razem i „jeszcze się nie pozabijaliśmy”😂 ale nic dziwnego bo od 4 miesięcy mieszkaliśmy na zmianę raz u mnie raz u niej. Wy tez wrzuciliście się kiedyś na taką głęboką wodę z partnerem? 🤔- napisał Krystian. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Basia i Krzysztof pochwalili się nagraniami z wesela! Wyglądali...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik