Za nami kolejna Puszka Pandory, podczas której mieszkańcy "Hotelu Paradise 3" musieli zmierzyć się z najbardziej niewygodnymi zagadnieniami. Standardowo, większość karteczek z anonimowymi pytaniami była kierowana do najnowszego uczestnika, a właściwie uczestniczki - Justyny. Rudowłosa piękność była zapytana m.in. o operację piersi, typ idealnego partnera oraz to, który z panów najbardziej jej się podoba. I gdy wydawać by się mogło, że dzisiejsza Pandora zaprowadzi graczy wprost do Rajskiego Rozdania, nagle... stało się coś nieoczekiwanego. Do programu została przywrócona dawna mieszkanka rajskiego hotelu.

Reklama

Sara wraca do "Hotelu Paradise"!

Podczas wyciągania kolejnych karteczek z pytaniami, jedno z nich zostało skierowane do Sary, która kilka odcinków temu musiała pożegnać się z programem.

Do Sary: czy cieszysz się, że wróciłaś do hotelu? - przeczytała pytanie zmieszana Bibi.

Również pozostali uczestnicy nie mogli opanować swojego zdziwienia, mieszającego się z radością, gdy piękna brunetka nagle przekroczyła próg "Hotelu Paradise".

Przypominamy, że choć Sara nie weszła wcześniej w bliską relację z żadnym z przystojniaków, bardzo zaprzyjaźniła się z Krystianem, który po wyeliminowaniu z gry Basi, właśnie w jej ramionach odnalazł spokój i wielkie wsparcie. Niestety, decyzją Bibi i Simona Sara podczas jednego z Rajskich Rozdań nie mogła połączyć z Krystianem, co doprowadziło do wyeliminowania jej z programu.

Reklama

Czy tym razem Sarze uda się odnaleźć prawdziwą miłość w "Hotelu Paradise"? Być może dziewczyna na nowo dopasuje się z Maurycym, z którym wcześniej łączyła ją nie tylko przyjaźń, ale też zauroczenie? Cóż, pozostaje nam czekać na kolejne odcinki rajskiego hotelu.

Zobacz także
Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama