Simon "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Simon komentuje odejście Bibi. Opublikował poruszający wpis! Zdradził za dużo?!

Kiedy Bibi odpadła z "Hotelu Paradise 3" fani programu nie mogli w to uwierzyć. Czy ona i Simon są razem? Uczestnik opublikował na swoim Instagramie wpis, który wstrząsnął fanami.

Moment, w którym Bibi odpadła z "Hotelu Paradise 3" zdaniem wielu był jednym z najbardziej poruszających i smutnych wydarzeń w programie. Piękna uczestniczka, która ujęła widzów swoją osobowością, od samego początku tworzyła parę z Simonem, który nawet wyznał jej miłość! Kiedy jednak podczas ostatniego Rajskiego Rozdania do show nieoczekiwanie wróciła Ola, postanowiła się zemścić i odesłać dziewczynę do domu. Teraz odejście Bibi postanowił skomentować sam Simon. W mediach społecznościowych uwielbianego uczestnika trzeciej edycji "Hotelu Paradise 3" pojawił się wpis, który poruszył jego fanami. Okazuje się, że do dziś Simonowi trudno jest pogodzić się z tym, co wydarzyło się na Zanzibarze. Czy jednak chłopak nie zdradził za dużo? Jego ostatnie słowa wzbudzają wiele wątpliwości. 

"Hotel Paradise": Simon zdradził nam, czy ma żal do Oli za to, że wyrzuciła Bibi! Mocna odpowiedź!

Simon komentuje odejście Bibi z "Hotelu Paradise 3". Nie są razem po programie?

Widzowie wciąż z zapartym tchem śledzą losy uczestników "Hotelu Paradise 3" na ekranach telewizorów, jednak równie bacznie, dzięki mediom społecznościowym, przyglądają się ich życiu po programie. Fani kontrowersyjnego reality show TVN7 nie ukrywają, że ostatnie wydarzenia bardzo ich zszokowały, a kiedy decyzją Oli z Zanzibarem żegnała się Bibi, wielu z nich nie było w stanie powstrzymać łez. To wydarzenie było bardzo trudne również dla Simona, który relację z Bibi traktował bardzo poważnie. Podczas Rajskiego Rozdania chłopak nie żałował mocnych słów w stronę Oli, a teraz postanowił skomentować odejście Bibi w swoich mediach społecznościowych. Jak się wtedy czuł?

Czuje się jakby to znowu się wydarzyło, ogromny smutek i ból który mi towarzyszył😓 Opuszczasz "Hotel Paradise" i najgorzej kiedy wiedziałem, że ciebie nie zobaczę rano jak się obudzę. Nie mogłem cię przytulić ani pocałować. Dziękuje ci za wszystko😘 Dzięki Tobie odnalazłem lepszą wersję siebie. Ten czas spędzony z Tobą będę pamiętał do końca mojego życia❤️❤️ - napisał na swoim Instagramie. 

Okazuje się, że w przypadku Simona, wraz z zobaczeniem emocjonującego odcinka "Hotelu Paradise 3" w telewizji, powróciły wszystkie uczucia, które towarzyszyły mu w tamtym momencie. Jak sam przyznał, brak Bibi bardzo mu doskwierał, a swojej partnerce zawdzięcza naprawdę wiele. Czy jednak mimo poważnych deklaracji Bibi i Simon nie są razem po programie? Ostatnie zdanie Simona, które napisał w czasie przeszłym, może wzbudzić wiele podejrzeń. Czy mówił tylko o czasie spędzonym na Zanzibarze, czy może odniósł się to ich relacji po programie? Kiedy po odejściu z "Hotelu Paradise 3" Bibi opublikowała na swoim Instagarmie poruszający wpis, Simon również postanowił go skomentować i znowu dał fanom powody do spekulacji.

💔 nawet nie wiem co powiedzieć. Znowu to przeżywam od nowa. Pamiętaj że zawsze będę za tobą.❤️ - napisał.

Czy jego słowa świadczą o tym, że tych dwoje postanowiło się tylko przyjaźnić? Póki emisja trzeciej edycji "Hotelu Paradise" trwa, uczestnicy muszą milczeć jak zaklęci. Wygląda na to, że by poznać prawdę, musimy jeszcze poczekać. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Michał stanął w obronie Oli! Mocna wymiana komentarzy pomiędzy uczestnikami show

Wpis, który Simon opublikował po tym, jak Bibi odeszła z "Hotelu Paradise 3" poruszył fanami programu. Choć wielu kibicuje tym uczestnikom, ostatnie słowa Simona mogły wzbudzić wiele wątpliwości. 

Wracając do "Hotelu Paradise 3" Ola wprowadziła spore zamieszanie. Czy jej decyzja wpłynęła na przyszłość Bibi i Simona po programie?

Ola
Mat. prasowe

Fani programu nie tracą nadziei. Niektórzy wierzą, że Bibi jeszcze wróci do "Hotelu Paradise 3". Myślicie, że może się to wydarzyć?

Bibi
Mat. prasowe

Bibi z "Hotelu Paradise" w czarnej sukience
Instagram @bibi.hotelparadise3
TV-Show
"Hotel Paradise": Bibi pokazała, z kim spędza wieczory po programie! "Nasz czas" 
Jak wygląda życie Bibi po powrocie z "Hotelu Paradise"? Pokazała z kim spędza wieczory?! Romantyczny opis ale... czy jest tam Simon?!

Jak potoczyły się losy Simona i Bibi po " Hotelu Paradise "? Czy eliminacja Bibi na ponad tydzień przed wielkim finałem zmieniła coś w ich relacjach? Czy wciąż utrzymują kontakt po powrocie z rajskiego Zanzibaru? Te pytania zadają sobie wszyscy, którzy polubili tę parę. Bibi właśnie pokazała, z kim spędza wieczory w Polsce!  Nasz czas   - napisała tajemniczo. Jednak wcale nie spędza czasu z Simonem! Kto więc jej towarzyszy? Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Bibi odpadła z programu i opublikowała wzruszający wpis! "Hotel Paradise": Czy Simon i Bibi są razem po programie?  Simon i Bibi związali się w "Hotelu Paradise" niemal od samego początku. Byli w gronie nielicznych, którzy nawet nie próbowali się wiązać z innymi uczestnikami. Postawili na budowanie poważnej relacji. Na oczach widzów zdecydowali się na pierwsze zbliżenie, a także padły pierwsze deklaracje miłości. Ta najbardziej wzruszająca miała miejsce podczas ostatniego "rajskiego rozdania". Simon i Bibi w obecności Klaudii El Dursi i kolegów z "Hotelu Paradise" wyznali sobie miłość. Chwilę później decyzją Oli, która niespodziewanie wróciła do show, Bibi musiała pożegnać się z programem . Niedługo po emisji odcinka opublikowała w sieci wpis, w którym zwróciła się do Simona:  Jesteś najlepszą rzeczą, która spotkała mnie w HP. Dziękuję, że wspierałeś mnie w każdym momencie i zawsze stałeś za mną murem. Cieszę się, że dostałam taką szansę od losu i mogłam spędzić z Tobą tyle czasu. Wiem, że ta przygoda, historia będzie moim najlepszym wspomnieniem oraz lekcją na całe moje życie - napisała  Jednak czy ich relacja przetrwała po programie? Bibi właśnie pokazała, jak i z kim spędza wieczory! ...

Ola "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Ola po raz kolejny oszukała uczestników programu! Jej kłamstwo wyjdzie na jaw?
Ola Hałabuda niedawno powróciła do "Hotelu Paradise 3" i już udało jej się nieźle namieszać. Najpierw wyeliminowała Bibi, a teraz po raz kolejny oszukała mieszkańców rajskiego hotelu. Przesadziła?

Ola Hałabuda uznawana jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek " Hotelu Paradise 3 ". Atrakcyjna blondynka od początku programu jawnie przyznawała, że nie może wejść z bliższą relację z żadnym z umięśnionych przystojniaków z rajskiego hotelu, ponieważ czeka, aż w programie pojawi się ktoś, kto na dobre skradnie jej serce. I gdy pozostali mieszkańcy luksusowej willi na Zanzibarze uwierzyli, że dziewczyna czeka wyśnionego na "księcia z bajki" okazało się, że Ola tak naprawdę czekała na swojego przyjaciela - Michała. Gdy tylko chłopak pojawił się w randkowym show blondwłosa piękność dała się ponieść emocjom i zaczęła namiętnie się z nim całować. To właśnie wtedy, reszta mieszkańców nazwała ją "fałszywą" i podczas najbliższej możliwej okazji wyeliminowała z programu. I gdy wydawało się, że Ola na dobre powróciła do Polski, w poprzednim odcinku "Hotelu Paradise" stało się coś nieoczekiwanego. Ola nie tylko powróciła do reality show z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze, ale też wyrzuciła z programu Bibi , tłumacząc swoją decyzję tym, że teraz "nieźle namiesza w programie". Tak też się stało. Podczas, gdy mieszkańcy rajskiego hotelu opłakiwali odejście Bibi, Ola postanowiła po raz kolejny podgrzać atmosferę i oszukać pozostałych graczy. Sprawdźcie szczegóły! Ola z "Hotelu Paradise" znowu oszukała pozostałych uczestników Widzowie "Hotelu Paradise 3" zdecydowanie nie mogą narzekać na brak emocji. Niedawno byliśmy świadkami wyeliminowania z dalszej gry Bibi - czyli Bogusi Brzezińskiej. Decyzja Oli była dla mieszkańców rajskiego hotelu bardzo szokująca, szczególnie ze względu na fakt, że tego samego wieczoru Bibi i Simon pierwszy raz publicznie wyznali sobie miłość. Gdy...

Bibi i Simon na planie "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Bibi tym zdjęciem potwierdza, że związek z Simonem przetrwał po programie!? 
Bibi skomentowała swój powrót do "Hotelu Paradise"! Wpis skomentował również Simon! Napisali za dużo?!

Widzowie " Hotelu Paradise " starają się dowiedzieć, jak potoczyły się losy uczestników po programie. Kto się rozstał, komu udało się przetrwać lub czy są może jakieś nowe związki! Na temat Bibi i Simona krążą różne teorie. Niektórzy są przekonani, że wciąż są razem, inni twierdzą, że ten związek dawno się rozpadł . Dzisiejszy post Bibi na Instagramie, po tym jak wróciła do "Hotelu Paradise", a co więcej - spontaniczny komentarz Simona - zdradziły wszystko?! Koniecznie zobaczcie, co napisali!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Do programu wróciła faworytka! Finał gwarantowany?! "Hotel Paradise 3": Bibi komentuje swój powrót. Bibi i Simon są razem po programie?  Kolejny wielki powrót do "Hotelu Paradise"! Taką radość wśród uczestników do tej pory wywołał jedynie powrót Basi. Czas na kolejną weterankę trzeciej edycji! Bibi była w programie od samego początku i nie mogła po prostu tak odpaść! Postarał się o to, również Simon, w końcu to dzięki temu, że wygrał zadanie Bibi mogła jeszcze raz dołączyć do ekipy i walczyć o wielki finał "Hotelu Paradise" u boku Simona!  Uczestniczka postanowiła krótko skomentować swój powrót do programu na Instagramie! Czy niechcący zdradziła również, że jej związek z Simonem wciąż trwa?  Wróciłam dzięki Tobie i dla Ciebie ♥️ #missme? - napisała, publikując gorącą fotkę, na której całuje się z Simonem Na odpowiedź Simona nie trzeba było długo czekać! Stęskniony odpisał:  Miss you  Czy te niewinne ale jednocześnie bardzo ważne słowa są potwierdzeniem na to, że tych dwoje wciąż się kocha i pielęgnuje swoją relację po powrocie z "Hotelu Paradise"?!...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik