Moment, w którym Bibi odpadła z "Hotelu Paradise 3" zdaniem wielu był jednym z najbardziej poruszających i smutnych wydarzeń w programie. Piękna uczestniczka, która ujęła widzów swoją osobowością, od samego początku tworzyła parę z Simonem, który nawet wyznał jej miłość! Kiedy jednak podczas ostatniego Rajskiego Rozdania do show nieoczekiwanie wróciła Ola, postanowiła się zemścić i odesłać dziewczynę do domu. Teraz odejście Bibi postanowił skomentować sam Simon. W mediach społecznościowych uwielbianego uczestnika trzeciej edycji "Hotelu Paradise 3" pojawił się wpis, który poruszył jego fanami. Okazuje się, że do dziś Simonowi trudno jest pogodzić się z tym, co wydarzyło się na Zanzibarze. Czy jednak chłopak nie zdradził za dużo? Jego ostatnie słowa wzbudzają wiele wątpliwości.

Reklama

Simon komentuje odejście Bibi z "Hotelu Paradise 3". Nie są razem po programie?

Widzowie wciąż z zapartym tchem śledzą losy uczestników "Hotelu Paradise 3" na ekranach telewizorów, jednak równie bacznie, dzięki mediom społecznościowym, przyglądają się ich życiu po programie. Fani kontrowersyjnego reality show TVN7 nie ukrywają, że ostatnie wydarzenia bardzo ich zszokowały, a kiedy decyzją Oli z Zanzibarem żegnała się Bibi, wielu z nich nie było w stanie powstrzymać łez. To wydarzenie było bardzo trudne również dla Simona, który relację z Bibi traktował bardzo poważnie. Podczas Rajskiego Rozdania chłopak nie żałował mocnych słów w stronę Oli, a teraz postanowił skomentować odejście Bibi w swoich mediach społecznościowych. Jak się wtedy czuł?

Czuje się jakby to znowu się wydarzyło, ogromny smutek i ból który mi towarzyszył???? Opuszczasz "Hotel Paradise" i najgorzej kiedy wiedziałem, że ciebie nie zobaczę rano jak się obudzę. Nie mogłem cię przytulić ani pocałować. Dziękuje ci za wszystko???? Dzięki Tobie odnalazłem lepszą wersję siebie. Ten czas spędzony z Tobą będę pamiętał do końca mojego życia❤️❤️ - napisał na swoim Instagramie.

Okazuje się, że w przypadku Simona, wraz z zobaczeniem emocjonującego odcinka "Hotelu Paradise 3" w telewizji, powróciły wszystkie uczucia, które towarzyszyły mu w tamtym momencie. Jak sam przyznał, brak Bibi bardzo mu doskwierał, a swojej partnerce zawdzięcza naprawdę wiele. Czy jednak mimo poważnych deklaracji Bibi i Simon nie są razem po programie? Ostatnie zdanie Simona, które napisał w czasie przeszłym, może wzbudzić wiele podejrzeń. Czy mówił tylko o czasie spędzonym na Zanzibarze, czy może odniósł się to ich relacji po programie? Kiedy po odejściu z "Hotelu Paradise 3" Bibi opublikowała na swoim Instagarmie poruszający wpis, Simon również postanowił go skomentować i znowu dał fanom powody do spekulacji.

???? nawet nie wiem co powiedzieć. Znowu to przeżywam od nowa. Pamiętaj że zawsze będę za tobą.❤️ - napisał.

Czy jego słowa świadczą o tym, że tych dwoje postanowiło się tylko przyjaźnić? Póki emisja trzeciej edycji "Hotelu Paradise" trwa, uczestnicy muszą milczeć jak zaklęci. Wygląda na to, że by poznać prawdę, musimy jeszcze poczekać.

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Michał stanął w obronie Oli! Mocna wymiana komentarzy pomiędzy uczestnikami show

Zobacz także

Wpis, który Simon opublikował po tym, jak Bibi odeszła z "Hotelu Paradise 3" poruszył fanami programu. Choć wielu kibicuje tym uczestnikom, ostatnie słowa Simona mogły wzbudzić wiele wątpliwości.

Wracając do "Hotelu Paradise 3" Ola wprowadziła spore zamieszanie. Czy jej decyzja wpłynęła na przyszłość Bibi i Simona po programie?

Mat. prasowe
Reklama

Fani programu nie tracą nadziei. Niektórzy wierzą, że Bibi jeszcze wróci do "Hotelu Paradise 3". Myślicie, że może się to wydarzyć?

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama