Sara "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Nowa uczestniczka rozbiła jedną z najmocniejszych par! Kim jest piękna Sara?

W "Hotelu Paradise 3" pojawiła się nowa uczestniczka. Kim jest Sara? Na samym wejściu rozbiła już pierwszą z par!

Spokój uczestników trzeciej edycji "Hotelu Paradise" po raz kolejny został zakłócony. Krystian i Basia, Maurycy i Luiza, Krzysiek i Ola, Simon i Bibi, Marcin i Nathalia - choć te pięć par wydawało się być dobranych wręcz idealnie, okazuje się, że nowa uczestniczka zburzyła panujący porządek. Kiedy piękna Sara pojawiła się na Zanzibarze dosłownie wywołała efekt "wow" i zawróciła w głowie szczególnie jednemu z uczestników.

"Hotel Paradise 3": Marietta Witkowska ostro o Simonie: "To jest niezły cwaniak"

"Hotel Paradise 3": Nowa uczestniczka rozbiła kolejną parę! 

Klaudia El Dursi miała dla uczestników kolejną niespodziankę, która zdecydowanie nie wszystkim przypadła do gustu. Kiedy panowie udali się na plażę, okazało się, że czeka tam na nich nowa uczestniczka - bardzo pewna siebie i zniewalająco piękna 27-letnia Sara. 

Moja uroda przyciąga facetów, szczególnie Polaków, więc mam dość duże powodzenie, pewnie przez to, że jestem egzotyczna. Myślę, że największe wrażenie na mężczyznach robią moje kształty. Mam odstające pośladki, uwielbiam swoje dziarki, uwielbiam swoje oczy, uwielbiam ich kolor. Jak byłam mała, to zawsze chciałam tak wyglądać, więc wygrałam. Uważajcie, bo może późno przyszłam, ale wcale nie mam zamiaru wcześnie wychodzić - zapowiedziała. 

Sara Prokopek pochodzi z Krakowa i choć z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym, od trzech lat latam w liniach lotniczych i pracuje jako stewardessa. Jej wielką pasją jest sport, a zwłaszcza bieganie. Do tego Sara może pochwalić się niezwykłą urodą i perfekcyjną figurą. Jak się okazuje, nowa uczestniczka jest bardzo kochliwa, niestety do tej pory lokowała swoje uczucia w nieodpowiednich mężczyznach. Jej ideał mężczyzny to wysoki, umięśniony, lekko opalony brunet z zarostem i tatuażami. Domyślacie się, z kim stworzyła nową parę?

Sara
Mat. prasowe

Jak się okazuje, przy wyborze swojej pierwszej randki, Sara musiała zaufać intuicji. 27-latka jedynie na podstawie autoportretów narysowanych przez uczestników i serii krótkich pytań postawiła na Maurycego, który przecież jest w parze z Luizą! Choć ten okazywał swojej dotychczasowej partnerce spore zainteresowanie, nowa uczestniczka zdecydowanie zawróciła mu w głowie, i to aż za bardzo. Po udanej randce, podczas której jeździli na skuterze wodnym, Maurycy postanowił dokonać wymiany i teraz jego nową parą jest Sara! I choć nie ma on ani zarostu, ani tatuaży, Sara zdecydowanie poczuła do niego miętę.

Myślę, że się mu spodobałam. Po reakcji widzę, że jest uśmiech, jest to zainteresowanie - mówiła z przekonaniem.

Co z Luizą? Cóż, nowa uczestniczka zdecydowanie nie przypadła jej do gustu. "Ma taką aparycję i taki charakter mowy, jakby z góry na nas patrzyła" - oceniła ją krótko. W dodatku dziewczyna nie ukrywa, że jest jej dość przykro i już knuje z Olą, jak wyeliminować przeciwniczkę z gry! Choć Maurycy odwiedził swoją byłą parę tuż przed samym snem, wszystko wskazuje na to, że zdecydowanie gra na dwa fronty, bo gdy tylko wrócił do Sary, zaczął się niewinny flirt, a ta dwójka, choć dopiero się poznała, już zasnęła w czułych objęciach. W "Hotelu Paradise 3" znów poleją się łzy? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Szokujące wyznanie Basi. Jako dziecko uciekła z patologicznej rodziny

Maurycy na dobre zostawi Luizę dla Sary? Ostatnio fani spekulowali, że pierwszą parę połączyło coś więcej i są razem po programie! W "Hotelu Paradise" może jednak wydarzyć się wszystko. 

Luiza i Maurycy z
Instagram

Sara zdecydowanie przypadła Maurycemu do gustu, a ich znajomość bardzo szybko przechodzi w kolejne etapy. Już pierwszej nocy zasnęli w czułych objęciach. 

Sara
Mat. prasowe

Zobacz także
Marietta w jeansowej koszuli, Dawid z Hotelu Paradise bez koszulki

Marietta z "Hotelu Paradise" oceniła zachowanie Dawida w stosunku do Nathalii!

Dawid "Hotel Paradise 3"

„Hotel Paradise 3”: Zachowanie Dawida zszokowało wielu widzów! Jest głos produkcji: „Wiemy, że jesteście poruszeni”

 

Hotel Paradise 4. Nowa uczestniczka rozbiła kolejną parę! Uczestniczki: Brzydka jest
Fragment programu "Hotel Paradise 4"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Nowa uczestniczka rozbiła kolejną parę! Jest sporym zagrożeniem
Wejście nowej dziewczyny do "Hotelu Paradise 4" pokrzyżowało plany niektórych uczestników. Czyją parę rozbiła piękna Sara? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

W "Hotelu Paradise" wszystko ma swoje konsekwencje i nie inaczej mogło być z, jedynie z pozoru, niewinną grą na plaży. Porządek na rajskiej wyspie ponownie został zakłócony, choć większość uczestników była pewna, że ich planu nic nie może popsuć - jak widać nie przewidzieli wejścia do programu nowej uczestniczki, która nie tylko w sekundę zawróciła w głowie jednemu z chłopaków, ale również zaprzyjaźniła się z... Wiktorią! Piękna Sara sprawiła, że dziewczyny po raz pierwszy tak poważnie boją się o swoją pozycję. Kim jest nowa uczestniczka czwartej edycji "Hotelu Paradise" i czyją parę rozbiła na samym wejściu? Co więcej, na Zanzibarze poza nową uczestniczką, pojawiła się również nowa konspira... Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise 4". Kim jest Sara? Jedna z dziewczyn znowu trafiła do singlówki, a wszystko zaczęło się od zabawy w przeciąganie liny. Za sukcesy w grze pary dostały monety, którymi podczas kolejnego spotkania z Klaudią El Dursi mogli wziąć udział w licytacji i zdobyć zawartość tajemniczych pudełek. Jedno z nich skrywało jednak dość nieoczywistą nagrodę - klucz do singlówki. Pech chciał, że jego właścicielami okazał się Michał - który zachwycił uczestniczki i Oha, a prowadząca oznajmiła, że tym samym dziewczyna zostaje bez pary, bo na wyspie pojawiła się nowa piękność. Oha poczuła się zagrożona? Kiedy zobaczyła swoją następczynię ostro zareagowała. O, brzydka jest - skomentowała. Problem w tym, że panowie, a w szczególności Michał, nie podzielali jej zdania.  Bardzo ładna, długie nogi, zgrabna, no w moim typie - podsumował. - Wcześniej już myślałem, żeby zmienić parę, bo Oha nie jest za bardzo w moim typie. Bardzo się ucieszyłem, bo problem się dla mnie rozwiązał, przyszła fajna...

Sara i Mariusz z "Hotelu Paradise" 3 są parą?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Kolejna para wśród uczestników?! "Między nami jest zdecydowanie coś więcej"
Jeszcze w żadnej edycji "Hotelu Paradise" nie było tylu związków! Czyżby właśnie kolejna para się ujawniła?!

Trzecia edycja "Hotelu Paradise" jest naprawdę bogata w uczucia! Jeszcze w żadnej polskiej edycji nie powstało aż tyle szczęśliwych par! Co prawda niedawno Simon i Bibi ogłosili swoje rozstanie, ale wygląda na to, że kolejna para może dołączyć do grona szczęśliwców! Podpytywani przez fanów uczestnicy postanowili skomentować swoje relacje:  Jest zdecydowanie coś więcej O kogo chodzi? Czy właśnie kolejna para się ujawniła?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Basia ostro komentuje rozstanie Bibi i Simona. Ma dość Nowa para wśród uczestników "Hotelu Paradise 3"?  Uczestnicy " Hotelu Paradise 3 " nie mogą narzekać na brak relacji, które zrodziły się na rajskim Zanzibarze. Początkowo widzowie byli zauroczeni piękną relacją Basi i Krystiana, którzy wygrali "Hotel Paradise". Niestety miłość zwycięzców nie przetrwała, a o rozstaniu poinformowali tuż po finale . Mocną więź zbudowali także Simon i Bibi. Niestety również ten związek nie przetrwał , mimo tego, że Bibi niedługo wcześniej wybaczyła Simonowi zdradę .  Dużym zaskoczeniem był związek Oli i Michała , który w "Hotelu Paradise" budził mnóstwo kontrowersji. Uczestnicy mimo początkowego sceptycznego nastawienia kolegów i widzów, do dziś cieszą się miłością. W związku pozostali także Kara i Marcin. Zakochani niedawno wprowadzili się do wspólnego mieszkania w Warszawie. Kolejną parą, która poznała się w 3. edycji "Hotelu Paradise" są Maurycy i Luiza a także... największe zaskoczenie czyli Basia i Krzysiek . Chociaż w programie nie przyszło im przez głowę, że mogliby być razem, dziś nie widzą bez siebie życia.  Wygląda jednak na to, że to nie koniec niespodzianek. Widzowie "Hotelu...

"Hotel Paradise 3" Maurycy i Luiza są razem?
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Luiza i Maurycy są razem po programie? Powiedział co ich łączy. Zdradził ich jeden gest!
Fani "Hotelu Paradise 3" mają dowody na to, że Luiza i Maurycy są razem po programie! Teraz prawdę na temat tego, co łączy go z Luizą, powiedział były uczestnik show. Muszą ukrywać swoje uczucia?

Kiedy Maurycy pojawił się w " Hotelu Paradise 3 " od razu stworzył parę z Luizą, odbijając ją z objęć Sebastiana . I choć jego przygoda w programie nie trwała zbyt długo, wygląda na to, że zdążył zawrócić Luzie w głowie na dobre. Trudno zapomnieć, że kiedy po raz pierwszy go zobaczyła, powiedziała dziewczynom, że do hotelu w końcu przyszedł ktoś, kto jej się podoba! Czy po programie faktycznie zrodziło się pomiędzy nimi uczucie? "Hotel Paradise 3" Maurycy powiedział, co naprawdę łączy go z Luizą! Kiedy Maurycy pożegnał się z "Hotelem Paradise 3", on i Luiza wzbudzali w widzach spore emocje. Wszystko dlatego, że ta dwójka uczestników bardzo często pojawiała się na swoich relacjach na Instagramie, a ich media społecznościowe zalały wspólne zdjęcia, które mogły wyglądać dość dwuznacznie. Choć niektórzy sądzili, że właśnie to jest najlepszym dowodem, że nie są razem, wygląda na to, ze mogli się bardzo pomylić. Kiedy jeden z internautów podczas Q&A zapytał Maurycego, co łączy go z Luizą, ten postawił na szczerość.  Wspólny kredyt, dzieci i Tedi. A tak na serio to między innymi duże ambicje, podobne wartości, podejście do życia, poczucie humoru i chęć spełniania się i zdobywania. Soul Mate - skomentował Maurycy.  Choć jego odpowiedź była nieco żartobliwa, mogła dać do namysłu. Maurycy nie ukrywa, że on i Luiza są sobie bliscy i świetnie się dogadują, a nawet nazwał ją swoją bratnią duszą. Choć na temat domniemanego związku oboje milczą, fani już znaleźli dowody, że tych dwoje łączy coś o wiele większego, niż przyjaźń! W komentarzach pod wspólnym zdjęciem Luizy i Maurycego, które pojawiło się na Instagramie kontrowersyjnej uczestniczki w komentarzach dosłownie zawrzało! Okazuje się, że kiedy ekipa z...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner