Ola, Luiza i Nathalia z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Nowy uczestnik to Maurycy Sas-Uhrynowski. Grał w "Na wspólnej"! Czyj związek rozbije?

Do ekipy "Hotelu Paradise 3" dołączył nowy uczestnik. Kim jest Maurycy? Wszystkie pary powinny się bać.

Kiedy już po ostatnim Rajskim Rozdaniu emocje zdążyły nieco opaść, uczestnicy byli pewni, że ten, kto teraz wejdzie do programu będzie musiał naprawdę stawać na rzęsach, by rozbić którąś z par. Cóż, nie mogli bardziej się przeliczyć. Do "Hotelu Paradise 3" właśnie wkroczył kolejny przystojniak i choć pozostali są jeszcze niczego nieświadomi, okazuje się, że namiesza on jak nikt! Kim jest Maurycy? Trzy z pań już zastanawiają się nad zmianą swoich par! 

"Hotel Paradise 3": Jeden z uczestników zauroczył Klaudię El Dursi! "Boże, jak to super mieć taką..."

"Hotel Paradise 3": Maurycy namiesza w związkach uczestników 

Ten dzień dla uczestników "Hotelu Paradise 3" przepływał naprawdę spokojnie, aż dziwne, że nikt z nich nie pomyślał, że jest za spokojnie. Pary dostały kolejne zadanie i każdy duet musiał udać się na szczerą rozmowę w cztery oczy, która zarówno paniom, jak i panom, dała sporo do myślenia. Nie wiedzieli jednak, że ich odpowiedzią przygląda się ktoś jeszcze!

Okazało się, że wszystko widzi i słyszy Maurycy - nowy uczestnik, którego pozostali jeszcze nie mieli okazji spotkać. Jak widać w "Hotelu Paradise 3" ściany naprawdę mają uszy. Kiedy już wszystko pary zdążyły się nagadać, a Maurycy zdobył wszelkie istotne informacje - wynikające również z ich mowy ciała, okazało się, że to utworzy zupełnie nowe pary w programie i będzie mógł wybrać partnerkę dla siebie! Czyj związek postanowi rozbić i która z dziewczyn najbardziej jest w jego guście? Biedni uczestnicy nie mają o niczym pojęcia, a trzy uczestniczki już nie mogą się doczekać, aż poznają kogoś nowego! Kto powinien czuć się zagrożony? 

Luiza, Ola i Nathalia raczej nie zostaną długo przy swoich obecnych partnerach. Choć Dawid i Ola zawarli pakt, ona już nie wierzy w jego szczere intencje, a on nie kryje się z tym, że ich znajomość nie potoczy się w romantycznym kierunku. Relacja Marcina i Natalii wydaje się coraz bardziej jednostronna, a ona też nie ukrywa, że czeka jeszcze na nowe ciacho. Co z Luizą i Sebastianem? Ten sam strzelił sobie w stopę, mówiąc swojej parze, że ma ją za "ziomalkę". Co więcej, podczas przysłuchiwania się rozmowom uczestników, to właśnie Luiza wpadła najbardziej Marcelowi w oko...

W którym związku namiesza nowy uczestnik i czy postanowi rozbić pary, które są najmocniejsze? Jedno jest pewne, chłopaki już powinny zacząć się bać tego przystojnego bruneta. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Przez przypadek zdradzili, kto będzie w finale. Zdjęcie szybko zniknęło

Oto nowy uczestnik w "Hotelu Paradise 3": Maurycy Sas-Uhrynowski. Kim jest? W mediach pojawiły się informacje, że jest modelem i aktorem, który ma na koncie udział w takich serialach jak "Na wspólnej" czy "Ojciec Mateusz"! Brał też udział w konkursie Mister Polski 2019, ale jeszcze jako Maurycy Kostmanowicz. 

Maurycy przyjaźni się z Jasperem Sołtysiewiczem, gwiazdorem "Barw szczęścia" oraz Marcinem Dubielem. 

 

Simon i Krystian pożegnają się ze swoimi partnerkami? Niewykluczone, że Maurycy postanowi rozbić najmocniejsze pary w programie.

Krystian i Simon w
Instagram

Luiza nie ukrywa, że ma zamiar traktować Sebastiana równie ziomalsko, jak on ją. Wygląda na to, że jeżeli nowy uczestnik będzie chciał ją odbić, ta wcale nie będzie miała nic przeciwko. 

Luiza Benzouaoua w
Mat. prasowe

Zobacz także
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"

"Hotel Paradise": Widzowie wściekli na Krystiana! "Brak szacunku do kobiety"

Nathalia Fok z Hotel Paradise

"Hotel Paradise": Tak kilka lat temu wyglądała Nathalia! Mamy nagranie! Podobna? 

 

Maurycy "Hotel Paradise 3"
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Maurycy podzielił wszystkich! W przeszłości namieszał w związku Sebastiana
W "Hotelu Paradise 3" zawrzało! Nowy uczestnik stworzył nowe pary, a z Sebastianem znał się jeszcze przed programem!

Kiedy do " Hotelu Paradise 3 " dołączył nowy uczestnik, żadna z par nie mogła czuć się bezpiecznie. Okazało się, że Klaudia El Dursi dała Maurycemu całkowicie wolną rękę, pozwoliła nieźle namieszać i stworzyć w programie nowe pary! To jednak nie był największy problem... Okazało się, że niektórzy z singli mieli tą przyjemność, bądź nieprzyjemność, poznać go nie w otoczeniu kamer, a w życiu prywatnym. Szczególnie wspomina go Sebastian, któremu Maurycy chciał kiedyś odbić dziewczynę! Czy nowy przystojniak podzieli, jak mogłoby się wydawać, zgraną już ekipę? Nowe pary w "Hotelu Paradise 3"! Sebastian poznał Maurycego jeszcze przed programem  Tym razem to nie Rajskie Rozdanie namieszało w życiu singli, którzy postanowili poszukać swojej drugiej połówki na słonecznym Zanzibarze. Nowy uczestnik dostał prawdziwy przywilej i mógł nieco namieszać. Maurycy, którego widzowie mogli poznać w jeszcze innych programach , rozbił najmocniejsze pary "Hotelu Paradise 3"! Tym samym od teraz singlem został Krystian, Basia trafiła pod skrzydła Marcina. Nathalia została sparowana z Dawidem, Sebastian z Bogusią, a Marcin z Basią. Nie trudno wywnioskować, że Maurycy dla siebie wybrał Luize i co najlepsze, to nie pierwszy raz kiedy pojawił się on w życiu Sebastiana! Ja go znam, on mnie nie zna, ale ja wiem kim jest - powiedział, kiedy tylko zobaczył nowego uczestnika.  Okazuje się, że kiedy Sebastian był w związku, Maurycy... próbował odbić jego dziewczynę! - On moją byłą dziewczynę wyrywał - zdradził Luizie Sebastian - To jest fuckboy! - podsumował. - On wszedł tu taki kochaniutki, przyjaźniutki... Musze zagadać, zapytać i go wyczuć.  - On taki nie jest. Znam go - ukrócił Sebastian. Luiza po raz kolejny znalazła się w mało...

Basia "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Dziewczyny odwracają się od Basi! Wyeliminują ją i Krystiana z programu?
Basia i Krystian grają bardzo nieczysto, a pozostałe uczestniczki są na nią wściekłe. Bibi nigdy jej tego nie wybaczy!

Choć na początku mogło się wydawać, że w programie zacieśniają się przyjaźnie, niektórzy z uczestników " Hotelu Paradise 3 " idą prosto po zwycięstwo, nie oglądając się za innych. Rywalizacja robi się coraz bardziej zacięta, a gra fair play schodzi zdecydowanie na drugi plan. Jak się okazuje Basia, która wchodząc to programu wydawała się jedną z najbardziej lubianych uczestniczek, coraz bardziej podpada dziewczynom i choć pewnie kroczy po złotą kulę, niespodziewanie może zostać wyeliminowana przez swoje konkurentki. Zdaniem pozostałych mieszkanek rajskiego hotelu, tym razem piękna blondynka przeszła samą siebie. Czy Bibi jej to wybaczy? Zobacz także:   "Hotelu Paradise 3": Luiza i Maurycy są razem po programie?! Zdradzili na Instagramie za dużo Uczestniczki "Hotelu Paradise 3" odwracają się od Basi  Kiedy do "Hotelu Paradise 3" dołączyli nowi uczestnicy, dosłownie zawrzało. Najpierw Maurycy pomieszał wszystkie pary, a następnie Bibi, która była singielką, wybrała do swojej sypialni Krzysztofa . Jak się okazuje, zrobiła to za namową Basi, a dziewczyny już podejrzewają, dlaczego ta tak bardzo nie chciała, by Bogusia sparowała się z Krystianem. Przez przeparowanie relacje pomiędzy Simonem a Bibi znacznie się ochłodziły, a Krzysztof stwierdził, że nie ma zamiaru opuszczać swojej teraźniejszej partnerki. Zdaniem pozostałych właśnie ziścił się diaboliczny plan Basi, czyli wyeliminowanie drugiej, najmocniejszej pary, by to ona i Krystian zostali na prowadzeniu! Wy jesteście dwie najsilniejsze pary, a ona zrobiła to po to, żeby was rozbić - powiedziała Ola w kierunku Bibi, po swojej rozmowie z Luiza. Bibi była wściekła na Basie i stanęła po stronie reszty uczestniczek. Dodatkowo powiedziała nawet Krzysztofowi, że ma nie ufać ani Basi ani Krystianowi i...

"Hotel Paradise": Maurycy i Luiza są parą
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Luiza i Maurycy są parą! Uczestnik właśnie potwierdził związek! 
Luiza i Maurycy to już piąta para z 3. edycji "Hotelu Paradise", która postawiła na miłość po programie! Zobaczcie, co powiedział Maurycy.

Kolejna para 3. edycji " Hotelu Paradise " właśnie potwierdziła swój związek! Maurycy i Luiza w programie zbudowali naprawdę mocną relację i pomimo tego, że początkowo bazowali tylko na relacjach przyjacielskich, po programie przerodziło się to w coś więcej! Właśnie potwierdził to sam Maurycy!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marcin tłumaczy się ze związku z Karą! Reakcja fanów bezcenna Maurycy i Luiza z "Hotelu Paradise" są parą  Trzecia edycja "Hotelu Paradise" była wyjątkowa! Po raz pierwszy w historii polskiej edycji programu, po emisji powstało aż tyle związków! Swoją miłość potwierdzili już Bibi i Simo n, Ola i Michał , a także Marcin i Kara . Zwycięska para, co prawda się rozstała , ale Bibi zdradziła, że Basia spotyka się z Krzysztofem a teraz... Maurycy ogłosił, że Luiza jest jego dziewczyną!  Luiza i Maurycy już w trakcie emisji "Hotelu Paradise" nie ukrywali, że mają ze sobą kontakt. Dodawali mnóstwo wspólnych zdjęć, mogących sugerować, że łączy ich coś więcej, jednak fani show byli ostrożni w swoich podejrzeniach, wiedząc, że uczestnicy mogą specjalnie podkręcać atmosferę wokół siebie. Okazało się jednak, że Maurycego i Luizę na prawdę połączyło coś więcej i postanowili zostać parą! Uczestnik potwierdził to, odpowiadając na pytanie:  Lui jest Twoją dziewczyną oficjalnie? Czy tylko się przyjaźnicie?  Maurycy wiele razy żartobliwie odpowiadał na to pytanie, jednak odpowiedział na nie na serio:  Myślę, że dla nikogo nie jest to zaskakujące, ze łączy nas coś więcej, więc tak spotykamy się jest moją dziewczyną i zobaczymy co z tego będzie.  Przy okazji dodał swoje przemyślenia dotyczące nazewnictwa w związku:  Chociaż w sumie określenie...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak