Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Luiza "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Luiza rozbiła najmocniejszą parę! Uczestnicy jej tego nie wybaczą?

Luiza postanowiła nieźle namieszać. Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"? Uczestniczce udało rozbić się najmocniejszą parę.

Tego, co wydarzyło się podczas dzisiejszego Rajskiego Rozdania nikt się nie spodziewał. Choć niektórzy z uczestników zapowiadali, że mają zamiar trochę namieszać, widzowie nie podejrzewali, że odważą się aż na takie kroki. Czy to koniec przyjaźni, a początek ostrej gry w "Hotelu Paradise 3"? Decyzja Luizy sprawiła, że na rajskiej wyspie nic już nie będzie wyglądało tak, jak wcześniej. 

"Hotel Paradise 3": Marietta ocenia zachowanie Basi! Czy za bardzo osaczyła Krystiana?!

Luiza rozbiła najmocniejszą parę w "Hotelu Paradise 3"!

Kiedy Maurycy opuszczał "Hotel Paradise 3" dostał szansę, by zapewnić jednej z dziewczyn nietykalność. Uczestnik postanowił odpokutować swoje winy i podarować immunitet Luizie, z którą tworzył parę zanim na Zanzibarze pojawiła się Sara. Dla pozostałych był to jasny komunikat - bez względu na to, którego z chłopaków podczas Rajskiego Rozdania wybierze Luiza, żadna z uczestniczek nie będzie mogła już do niego podejść. I mimo, że ta już dała się poznać jako intrygantka, która chce "namieszać", za co nieźle oberwało się jej od widzów, nikt nie spodziewał się, że dojdzie aż do takie zwrotu akcji.

Sytuacja w "Hotelu Paradise 3" stawała się coraz bardziej napięta, a konflikty zaczęły pojawiać się nawet pomiędzy najsilniejszymi do tej pory parami. Basia ponownie pokłóciła się z Krystianiem, którego zachowanie wobec swojej coraz mniej podoba się widzom. Co więcej Basia na tyle podpadła pozostałym uczestniczkom, że te już wcześniej zaczęły spiskować przeciwko niej. Kiedy wybranka Krystiana odkryła prawdę podczas Rajskiej Wyroczni, jej mina mówiła wszystko. Z odpowiedzi Klaudii El Dursi nie była zadowolona również Luiza. Choć tej nocy to ona rozdawała karty, wróciła do hotelu zapłakana, a wszystko przez słowa Kamila - mimo jego zapewnień, że będzie tworzył z nią parę, nagle okazało się, że nikomu nie powiedział, że gdyby mógł wybierać pomiędzy nią a Sarą, ocaliłby Luizę! Nadszarpnięte zaufanie jednak nie pokrzyżowało jej planów. 

Kiedy doszło do podjęcia ostatecznej decyzji, Luiza wywołała szok na twarzach niemal wszystkich uczestników, stając na Rajskim Rozdaniu za Krystianem! Do tej pory on i Basia tworzyli jedną z najmocniejszych par i sądzili, że nikt nie odważy się nabroić w ich relacji. Cóż, bardziej nie mogli się zdziwić. Tym bardziej, że kiedy Basia położyła dłoń na ramieniu Kamila, za którym stała również Sara, ten wybrał... Sarę! Spodziewaliście się takiego zwrotu akcji? Tyle łez w "Hotelu Paradise 3" jeszcze się nie polało.

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Marietta Witkowska ostro o Simonie: "To jest niezły cwaniak"

Luiza postanowiła bardzo namieszać. Choć od dawna zapowiadała, że w końcu się to wydarzy, do tej pory nie miała najlepszych okazji. Kiedy tylko taka się natrafiła, postanowiła rozbić najmocniejszą parę!

Luiza
Mat. prasowe

Stając za plecami Krystiania, załatwiła Basię na amen!

Krystian i Basia
Mat. prasowe

Choć ta liczyła, że bezpieczeństwo zapewni jej Kamil, uczestnik wybrał Sarę. 

Kamil
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kto odpadł podczas "rajskiego rozdania" w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": To było szokujące "rajskie rozdanie"! Odpadł mocny faworyt! Co teraz? 

Finał " Hotelu Paradise " zbliża się wielkimi krokami. W tym momencie już nawet spiskujący przeciw sobie uczestnicy nie mogą spodziewać się tego, co wydarzy się podczas kolejnych "rajskich rozdań". Dzisiejszego wieczoru pożegnaliśmy kolejnego uczestnika. Tych emocji i takiego zestawienia nie spodziewał się nikt! Jak będą wyglądały teraz dalsze losy uczestników? Zobaczcie, kto musiał dziś wymeldować się z rajskiego hotelu.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Kamil doprowadza Magdę do płaczu! Robert: "Ty szowinistyczna świnio!" Co się wydarzyło?! "Hotel Paradise": Kto odpadł podczas "rajskiego rozdania"?  "Rajskie rozdania" zawsze były stresujące dla uczestników, ale od kiedy pojawiły się również komplikujące je zadania, nikt nie jest w stanie przewidzieć, czy wciąż jest bezpieczny i nie musi zacząć pakować walizek. Dziś okazję do skomplikowania wyboru parom mieli single. A było ich aż trzech. Magda, Łukasz i Kamil musieli zdecydować, która z par nie będzie mogła wybrać się podczas "rajskiego rozdania". Kamil sugerował wcześniej Acie, że to właśnie ona zostanie postawiona przed decyzją, ponieważ jest niemal pewien, że Magda i Łukasz bedą chcieli przeszkodzić Ivanowi i Ani. Kamil jako dobry przyjaciel, chce się troszczyć o kolegę i zasugerował Acie, że musi wybrać go podczas eliminacji, jeżeli to ona będzie decydować. Dla Aty byłoby to zdecydowanie mniejszym problemem, gdyby nie czuła nic do Ivana. Ich relacja to taki "zakazany owoc", którego nie mogą skosztować z szacunku do Ani.  Chciałabym go wybrać ale to jest bez sensu, bo on zaraz wróci do Anki  Ostatecznie podczas "rajskiego rozdania" Kamil, Łukasz i Magda zablokowali Anię i Ivana. Podczas wyborów Ivan podszedł do...

Hotel Paradise - QUIZ
Newsy
"Hotel Paradise 2": Do programu wróciła uczestniczka! Jej powrót mógł ucieszyć tylko jedną osobę! Będą problemy?

" Hotel Paradise 2 " jest pełen zwrotów akcji. Właśnie do programu powróciła uczestniczka, której totalnie nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa na "rajskiej wyspie". Jej powrót u niektórych wywołał konsternację i płacz. Tylko jedna osoba szczerze ucieszyła się z jej powrotu! Zobaczcie, kto ma szansę znowu namieszać na Bali!  Zobacz także:  Hotel Paradise. Kto odpadł w "Rajskim Rozdaniu"? Aż dwie osoby pożegnały się z programem Magda Jankowska wraca do "Hotelu Paradise 2" Wczorajsze "rajskie rozdanie" było szokujące nie tylko dla uczestników "Hotelu Paradise 2" ale również dla widzów. Sonia postanowiła zagrać va bank i postawić na Roberta podczas eliminacyjnego wyboru. Do tego samego uczestnika podeszła również Karolina, która nie starała się budować innej relacji w programie. Robert ostatecznie postanowił dać drugą szansę Soni, chociaż ich historia w programie była bardzo burzliwa.  Karolina musiała pożegnać się z programem, ale dostała możliwość wyeliminowania dodatkowej osoby. Mogła wybrać spośród osób, które wskazała we wcześniejszym "rytuale ognia". Tym samym wraz z nią do domu pojechała Julia.  Radość Soni z możliwości odbudowania relacji po odejściu Magdy nie trwała jednak długo. Uczestniczka postanowiła nie robić niczego na siłę, mimo tego, że przyznała Ani, że marzy o tym, aby stworzyć z Robertem coś więcej.  Robert powiedział mi, że miał tu jedną relację i nie będzie chciał innej - mówiła zmartwiona.  Ania jednak była zdania, że warto jest walczyć o siebie mimo przeciwności. Jednak te niestety znowu zaczynają się piętrzyć. Z samego rana do "Hotelu Paradise 2"...

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise"
East News
Newsy
"Brzydula 2" zamiast "Hotelu Paradise"! Zmiany w programie TVN7

Miłośnicy " Hotelu Paradise " będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Niestety od dziś, 5 października, nie zobaczymy już miłosnego reality show TVN7 o standardowej porze. Program ustąpi miejsca "Brzyduli 2". Kiedy w takim razie można spodziewać się emisji losów uczestników z rajskiej wyspy?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Kamil i Ivan przesadzili z krytyką Magdy? "Powinni zabronić uczestnikom komentarzy" "Brzydula" zamiast "Hotelu Paradise". O której będzie emitowane reality show? Od dziś rusza emisja kontynuacji hitowej "Brzyduli". Ula Cieplak powraca na ekrany po 10 latach przerwy, jako matka trójki dzieci i wyrozumiała żona. "Brzydulę" będzie można zobaczyć w TVN7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Oznacza to również, ze zajmie czas "Hotelu Paradise" w prime timie. Fani "puszki pandory" i "rajskich rozdań" będą musieli uzbroić się w cierpliwość. "Hotel Paradise" od jutra będzie emitowany o pół godziny później czyli o 20:30, natomiast dziś wyjątkowo o 20:45.  Losy mieszkańców rajskiej wyspy w dalszym ciągu będzie można śledzić od poniedziałku do czwartku. W tym tygodniu uczestników czeka wyjątkowo trudna "puszka pandory". Kto pożegna się z programem podczas "rajskiego rozdania"? Czy Adamowi uda się pozostać w programie na dłużej? Czy Sonia przekona się do Krystiana? I wreszcie, co tak naprawdę czuje do Artura? Czy Dominika powinna się obawiać młodszej koleżanki?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Sonia rozbije związek Dominiki i Artura?! "Zauroczyłam się w tobie od początku" Od 5 października "Hotel Paradise" będzie emitowany o pół godziny później czyli o 20:30. ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner