Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"?
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Kolejna para odpadła przed finałem. Bibi i Simon wyrzucili ich z programu!

W "Hotelu Paradise 3" właśnie rozpoczął się finałowy tydzień, a ostatnie zadanie powiedziało o uczestnikach więcej, niż by chcieli. Przez swoje decyzje jedna z par musiała pożegnać się z programem. Widzowie oburzeni: "Wszystko ustawione"!

Basia i Krystian, Kornelia i Krzysiek, Bibi i Simon, Sara i Maury, oraz Kara i Marcin - to właśnie te pięć par znalazło się w finałowym tygodniu trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Tym razem wygra prawdziwa miłość, czy jednak przyjacielski pakt? Jak się okazuje Klaudia El Dursi przygotowała dla uczestników zadanie, które rozłożyło na łopatki nawet największych faworytów widzów. Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3" przed samym finałem? Simon i Bibi po raz kolejny musieli stanąć przed trudnym wyborem, a ich decyzja zszokowała fanów kontrowersyjnego show. 

„Hotel Paradise 3”:Krystian ostro o związku Kornelii i Krzysia. To była tylko gra?

Finał "Hotelu Paradise 3": Która z par straciła szansę na wygraną?

Dzisiejsze rozgrywki w "Hotelu Paradise 3" z początku wydawały się bardzo niewinne. Kiedy Klaudia El Dursi po raz pierwszy zwołała uczestników na plażę, okazało się, że przygotowała dla nich test smaku, jednak był to jedynie rozruch do kolejnego, decydującego zadania, podczas którego na pary czekał już o wiele trudniejszy test, bo test znajomości siebie. Kto w ilu był związkach, jakie jest ulubione jedzenie partnerki, jej największa pasja, czy najlepsza przyjaciółka? Kto częściej przeprasza, spędza więcej czasu w łazience, czy jak nazywają się rodzice partnera i ile mają lat? Wyszło na to, że niektóre z pytań zdecydowanie przerosły oczekiwania uczestników, a ci, którzy poradzili sobie z nim najgorzej, mieli jeszcze dziś opuścić rajski hotel. 

Kto zdobył najmniejszą ilość punktów? Nikogo nie powinno dziwić, że najlepszą znajomością swoich partnerów wykazali się Simon i Bibi, jednak ku zaskoczeniu fanów, tuż po nich znaleźli się Kara i Marcin, którzy spędzili ze sobą stosunkowo mało czasu. Bezpieczni byli również Krzysztof i Kornelia, którym również poszło całkiem nieźle. Ostatecznie, najmniejszą i taką samą ilość punktów zdobyli Maurycy i Sara oraz Krystian i Basia, co Klaudia El Dursi doskonale podsumowała. 

Maurycy i Sara, mam wrażenie, że wy dużo ze sobą rozmawiacie, ale nie do końca się słuchacie. Natomiast Krystian i Basia, to jest chyba dokładnie tak jak wy mówicie, że jesteście jak takie typowe włoskie małżeństwo. Spieracie się naprawdę na wielu płaszczyznach. Znacie się, ale zawsze jedno musi postawić na swoim, co w naszym teście nie wyszło za dobrze.

Nagle prowadząca "Hotelu Paradise 3" oznajmiła, że decyzję o tym, kto opuści program będą musieli podjąć Bibi i Simon. Cóż, po raz kolejny wygrana w zadaniu okazała się niechlubną nagrodą. Kiedy faworyci widzów wrócili z narady, zaskoczyli fanów kontrowersyjnego show. 

Kocham was wszystkich. Każdy z was zasługuje na to, żeby tutaj być i każdy z was dotarł tu dzielnie i fair. Ale my zdecydowaliśmy, że nie moglibyśmy tego zrobić Krystianowi i Basi. Sara i Maurycy, mamy nadzieję, że nie macie nam tego za złe - oznajmił Simon.  

Wraz z jego słowami w  "Hotelu Paradise 3" polały się łzy, a wielu nie mogło uwierzyć w to, że Simon i Bibi nie pozbyli się swoich największych rywali w walce o rozbicie Złotej Kuli! Tym bardziej, że pomiędzy Basią i Krystianem coraz częściej dochodzi do sporych nieporozumień.

Test kretyński. Wszystko ustawione po to, żeby decyzja spadła na Simona i Bib, żeby Baśka i Krystian mogli z nimi wygrać w finale 

Bibi i Szymon powinni wywalić Baśkę i Krystiana. Już Kornelia i Krzysiek więcej o sobie wiedzą. No porażka totalna - pisali rozżaleni internauci.

Sądzicie, że dokonali dobrego wyboru? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Z kim tak naprawdę jest Basia po programie? Kolejne zdjęcie wywołało burzę

Maurycy i Sara okazali się jedną z dwóch par, które wiedzą o sobie najmniej. Ostateczne to Bibi i Simon podjęli decyzję o tym, że to właśnie oni tym razem opuszczą "Hotel Paradise 3". Choć uczestnicy nie mają im tego za złe, niektórzy dziwią się, że faworyci widzów zostawili w grze swoich największych rywali. 

 Kto odpadł z
Mat. prasowe

Czyżby Bibi i Simon aż tak bardzo byli pewni swojej wygranej? Simon przyznał, że nie wyobraża sobie, by odebrać Krystianowi i Basi taką szansę. Myślicie, że jeszcze pożałują swojego wyboru? To już nie pierwszy raz, kiedy ta dwójka musiała podjąć tak ważną dla wszystkich decyzję.

Kto odpadł z
Mat. prasowe

Krystian i Basia wciąż pozostają w grze, jednak od powrotu do Polski dzielił ich mały włos! Po dzisiejszym zadaniu postanowią w końcu pójść na kompromisy, czy nadal będą wdawać się w sprzeczki, byleby tylko postawić na swoim? Ta para budzi wśród widzów nie tylko coraz więcej kontrowersji, ale i wątpliwości. 

 Kto odpadł z
Mat. prasowe

Ogromnym zaskoczeniem okazali się Kornelia i Krzysztof. Choć tą dwójkę łączy jedynie przyjaźń i pakt, a widzowie nie dawali im szans, udało im się wejść do finałowego tygodnia i póki co ich pozycja wcale nie jest zagrożona. Mimo kilku potknięć na teście - i to zdecydowanie ze strony uczestniczki - okazało się, że znają się naprawdę dobrze!

 Kto odpadł z
Mat. prasowe

Coraz więcej pytań budzi również relacja Kary i Marcina. Niektórzy z internautów uważają, że ta dwójka jest razem po programie! Jak widać, mimo tego że zdążyli spędzić ze sobą naprawdę mało czasu, są świetnymi słuchaczami, a test poszedł im naprawdę znakomicie. Czyżby Marcin jednak zmienił zdanie i zamiast poświęcać się sobie, chciał zbudować coś poważnego z drugą osobą?

 Kto odpadł z
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 3": Kto będzie w finałowym tygodniu?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Wiadomo, kto znajdzie się w finale! Tej parze nikt nie dawał szans
Koniec "Hotelu Paradise 3" zbliża się wielkimi krokami, a uczestnicy mogli zawalczyć o swoje miejsce w finale! Wiemy, które z par w nim zobaczymy. Widzowie nie kryją swojego zaskoczenia.

Krystian i Basia, Maurycy i Sara, Simon i Bibi, Krzysztof i Kornelia, Marcin i Kara oraz Ola - jedenastka uczestników dotarła niemal do samego końca " Hotelu Paradise 3 ", jednak do finałowego tygodnia wejdą tylko nieliczni. Kto będzie miał jeszcze większą szansę, by zawalczyć o złotą kulę i główną wygraną? Choć Rajskie Rozdanie jeszcze przed nami, wiadomo już, kto może czuć się bezpieczny. Nikt nie spodziewał się, że w finałowym tygodniu zobaczymy akurat tę parę ! Finałowy tydzień w "Hotelu Paradise 3" Klaudia El Dursi wie, jak sprawić uczestnikom niespodziankę, choć już nie raz mogliśmy się przekonać, że nie zawsze jest ona miła. Tym razem jednak było inaczej, a niektórzy mogli zawalczyć o naprawdę spore przywileje. Najpierw na plaży pojawiły się dziewczyny, a Ola miała wybrać, które z nich będą mogły stanąć razem z nią w starciu o immunitet. Ostatecznie Ola zadecydowała, że jej rywalkami będą Kornelia, Kara i Bibi. Uczestniczki nie miały łatwego zadania, a immunitet miała otrzymać ta, która najszybciej przeciągnie na linię mety worek z kokosami.  Choć każda z dziewczyn walczyła jak lwica, okazało się, że w tym przypadku Bibi była bezkonkurencyjna. Partnerka Simona zdobyła immunitet i tym samym zapewniła sobie bezpieczeństwo podczas najbliższego Rajskiego Rozdania, a tym samym o swoją pozycję w programie nie musiał martwić się również Simon - przynajmniej tak wszystkim się wydawało. Poza nimi bezpieczna będzie jeszcze jedna para, a takiego obiegu spraw mało kto się spodziewał.  Kiedy na na plaży pojawili się panowie, Klaudia El Dursi czekała na nich z tą samą konkurencją, jego uczestnicy nie walczyli już tylko o swoje bezpieczeństwo, ale o bezpieczeństwo swojej pary, co automatycznie zapewnia jej wejście do finałowego tygodnia "Hotelu Paradise 3". Choć...

Krystian i Basia w "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Basia i Krystian nie będą w finale? Zaliczyli kolejną kłótnię! Fani: "Porażka"
Basia i Krystian po raz kolejny podpadli widzom, a fani "Hotelu Paradise 3" nie chcą ich w finale! Zachowanie pary w ostatnim odcinku zdradziło, że wcale nie są ze sobą po programie?! Takiej wpadki nikt się nie spodziewał.

Kiedy Basia i Krystian spotkali się w " Hotelu Paradise 3 ". Pomiędzy tą dwójką od razu zaiskrzyło. Ci uczestnicy jednak od samego początku wzbudzali spore kontrowersje wśród widzów, którzy raz im dopingowali, a raz wręcz błagali o to, by któreś z nich w końcu wróciło do Polski. Nieoczekiwanie, kiedy dziewczyna po raz kolejny pojawiła się w programie, wszyscy byli szczęśliwi, jednak jak się okazuje - nie na długo. Fani reality-show coraz bardziej wątpią w to, że Basia i Krystian są razem po programie i zdecydowanie nie chcą, by tych dwoje znalazło się w finale trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Dlaczego? Wszystko przez to, co wydarzyło się w ostatnim odcinku. Zachowanie Basi i Krystiana skomentowała nawet sama Klaudia El Drusi. Chłopak zwala całą winę na uczestniczkę? "Hotel Paradise 3": Basia i Krystian najgorszą parą w programie?! Ostatnie wydarzenia w "Hotelu Paradise 3" były dla jego uczestników prawdziwym testem. Klaudia El Dursi postanowiła sprawdzić, na ile programowe pary się znają i wyszło na to, że Basia i Krystian wiedzą o sobie tyle co nic! Widzowie, którzy byli świadkami ich odpowiedzi, aż przecierali oczy ze zdziwienia, bo niemal na wszystkie zadane im pytania, ta dwójka odpowiedziała źle, a Basia nie wiedziała nawet, jak ma na imię mama Krystiana! Po tym, co zostało wyemitowanie na antenie TVN7 fani trzeciej edycji "Hotelu Paradise" nie zostawili na parze suchej nitki, a Krystian nie krył swojego rozczarowania Basią. Za niepowodzenie w zadaniu zwalił całą winę na nią? Najlepsze, że tuż przed "egzaminem", uczestniczka była pewna, że pójdzie im świetnie!  - Jesteś na mnie zły - pytała Basia. - Troszeczkę. Nie poruszaliśmy takich głównych tematów, nie pytaliśmy się o rodziców, mówiłaś,...

Klaudia El Dursi w finale Hotel Paradise 3
mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Za nami finał show! Kto wygrał? Znamy wyniki!
Zobacz, co wydarzyło się w finale "Hotelu Paradise 3"! Która z par wygrała? Krystian i Basia wielkimi zwycięzcami, ale był rzut kulą!

W walce o zwycięstwo w "Hotel Paradise" stanęły dziś trzy pary - Bibi i Simon, Marcin i Kara oraz Krystian i Basia. Tylko dwie jednak rywalizowały o możliwość stanięcia na tzw. "ścieżce lojalności", a o tym zadecydowali pozostali uczestnicy. Która z par miała szansę wygrać 100 tysięcy złotych? Czy zwycięska para doniosła Złote Kule do końca, a może jedno z nich się wyłamało i rzuciło kulą wcześniej? Wyniki finału znajdziecie w naszym newsie! Kto wygrał "Hotel Paradise 3"? Basia i Krystian zwycięzcami! Na ten dzień czekali wszyscy fani programu "Hotel Paradise"! Dziś dowiedzieliśmy się, która z par wygrała cały program oraz kto zgarnął główną wygraną. Fani show prześcigali się w typowaniach - równe szanse dawali Krystianowi i Basi oraz Bibi i Simonowi, najmniejsze (głównie po ostatniej "Puszce Pandory") - Marcinowi i Karze. I tak się stało. Decyzją uczestników do wielkiego finału przeszli Bibi i Simon oraz Krystian i Basia. Potem to również oni zadecydowali, kto mógł stanąć na ścieżce lojalności. Za Basią i Krystianem opowiedzieli się: Justyna, Maurycy, Sara, Nathalia, Ola, Michał, Kamil, Kornelia, Krzysztof, Luiza, Sebastian Za Bibi i Simonem stanęli: Marcin, Kara.  To był prawdziwy nokaut! Jak powiedział Michał: Simon i Bibi nie przekonują mnie swoją relacją. Nie podoba mi się, że tak długo rozdawali karty. Czy to dlatego tak zagłosowała reszta uczestników? Potem przyszedł czas na "ścieżkę lojalności". Każdy z finalistów mógł rzucić kulą na kwotach od 50 tys. wzwyż, do 100 tysięcy złotych, i zgarnąć całą wygraną dla siebie. Na polu z kwotą 100 tysięcy złotych w ostatniej sekundzie kulę rozbił Krystian, czego nie...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik