Kara z "Hotelu Paradise" odniosła się do informacji o rozstaniu Bibi i Simona, a przy okazji skomentowała swój związek z Marcinem. Uczestniczka randkowego programu TVN7 wbiła delikatną szpilę swoim kolegom? Jej komentarz może zaskakiwać. Sprawdźcie, co napisała i co powiedziała Kara podczas relacji na InstaStories!

Reklama

Kara z "Hotelu Paradise 3" o rozstaniu Bibi i Simona

Kilka dni temu Simon opublikował w sieci oświadczenie w którym zdradził, że jego związek z Bibi to już przeszłość. Niestety, kilka tygodni po emisji finałowego odcinka "Hotelu Paradise" para podjęła decyzję o rozstaniu. Simon nie ukrywał smutku, a internauci zaczęli ostro krytykować Bibi i sugerować, że nie wygląda na zmartwioną rozstaniem. Bibi nie ukrywa jednak, że nigdy nie wyobrażała sobie, że będzie kiedyś musiała pisać o rozstaniu z Simonem.

Mimo, iż bardzo w to wierzyliśmy nie udało się by Nasza relacja trwała i rozwijała się ???? Naprawdę bardzo mi przykro… Nie sądziłam, że będę kiedykolwiek pisała o Naszym rozstaniu :( Ale chce pamiętać tylko dobre chwile i o tym, że żadna nie jest stracona! Szymon jesteś niesamowity, dziękuję Ci za wszystko. Dużo Ci zawdzięczam i kibicuje Ci najmocniej jak się da!
Zawsze masz miejsce w moim sercu, bo bez Ciebie życie nie byłby takie same… DZIĘKUJĘ ❤️‍???? - wyznała Bibi- napisała Bibi.

Instagram

Teraz rozstanie Bibi i Simona postanowiła skomentować Kara. Piękna uczestniczka "Hotelu Paradise", której związek z Marcinem wywołał spore kontrowersje, podczas relacji na InstaStories odniosła się do medialnych informacji.

Bardzo lubię Bibi i Simona. Bardzo mi przykro, że nie są już razem. Życzę im dużo szczęścia- napisała Kara.

Co ciekawe, Kara postanowiła przy okazji przypomnieć historię swojego związku z Marcinem, któremu w przeciwieństwie do związku Bibi i Simona chyba nikt nie dawał szans.

Wiecie, w takich momentach zaczynasz tak bardzo doceniać związek, o wiele bardziej. Bardzo się cieszę, że nasza relacja rozwija się z miesiąca na miesiąc i jest tylko lepiej- oceniła Kara.

Czyżby Kara właśnie wbiła szpilę swoim kolegom z programu, którzy być może nie do końca wierzyli, że jej związek z Marcinem przetrwa? To jeszcze nie koniec komentarza Kary!

Zobacz także

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kara nie jest zazdrosna o Marcina? Jej słowa mogą go zaniepokoić

Instagram @kara_routman

Kara postanowiła przypomnieć, jak wiele osób krytykowało jej zwiżzek z Marcinem.

Wielu w nas nie wierzyło, mówiło negatywnie o naszym związku. Wielu ludziom nie spodobał się fakt, że jesteśmy razem z Marcinem. To był bardzo trudny okres, mnóstwo osób o nas mówiło, spotykaliśmy się z nieprzyjemnym zachowaniem i obraźliwymi tekstami w naszym kierunku- Kara mówiła podczas relacji na InstaStories.

Instagram @kara_routman

Na koniec Kara wyznała, że "wygrała miłość"...

Co sądzicie o takim komentarzu?

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 3". Marcin i Kara planują założyć rodzinę? Mają już wybrane imiona!

Instagram @kara_routman
Reklama
Reklama
Reklama