Chris do Marietty - kocham cię
TV-Show

"Hotel Paradise": Chris martwi się o związek z Mariettą! Co z Szymonem i Łukaszem?

Co wydarzyło się w Hotelu Paradise 7 kwietnia, odc 23. Czy Szymon jest z Olą? Czy Łukasz podbił serce Martyny?

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" za nami! Co się wydarzyło? M.in. randki przywróconych uczestników - Łukasza z Sandrą oraz Szymona z Olą! Co jeszcze? Zobaczcie naszą krótką relację z wtorkowego odcinka programu TVN 7!

 

Flesz ewydanie

 

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje zaręczyny Basi i Krzysztofa! Czy pójdzie na ich ślub?

"Hotel Paradise": Chris martwi się o związek z Mariettą!

Randka Martyny i Łukasza na początku wydawała się bardzo chłodna. Dziewczyna nawet nie chciała rozmawiać z uczestnikiem podczas podróży. Jednak potem ich relacja uległa zmianie i uczestnicy złapali wspólny język. Łukasz nie szczędził uczestnice komplementów. Z kolei Oli nie podobała się na randce z Szymonem... jazda konno. 

Następnie Klaudia El Dursi przyszła z zadaniem do uczestników, którzy mieli zdecydować, do kogo dziewczyny pasują bardziej - Ola do Szymona czy do Maćka oraz czy Martyna do Latino czy do Łukasza? Ola i Maciek zdobyli 7 głosów, zaś Ola i Szymon - 5 głosów, zaś Martyna i Latino aż 9 głosów, za to za Martyną i Łukaszem były tylko 3 osoby.

Z kolei Marietta i Chris odbyli poważną rozmowę w łóżku!

Marietta: Szymon był pierwszym chłopakiem, który mi się spodobał.
Chris: O k***a, ch****o, zniosę to. Albo nie. O mnie mówiłaś tak źle, a o Szymonie tak zajebiście.
Marietta: Ale to teraz nie ma żadnego znaczenia, przysięgam Ci!

Chris jest wyraźnie zazdrosny o Mariettę!

Co mnie bardziej boli, to to że powiedziała, że program to jest program, ale co będzie po? Po co mi mówi, że mnie kocha? Ja się załamię, po programie będę cierpiał... [...] Albo zbudujemy coś prawdziwego, albo nie. - żalił się Chris Blondino.

Wszystkie przecinki na "k" z cytatu wyrzuciliśmy. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta o Chrisie: "Dziękuje że byłeś!" Co na to fani?

Chris martwi się o przyszłość z Mariettą!

Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise

Co dalej zrobią Szymon i Łukasz?

Szymon i Łukasz Hotel Paradise

Zobacz także
Quiz z Hotelu Paradise

Nowy QUIZ z "Hotelu Paradise"! Dzieje się coraz więcej! Jak uważnie śledzisz losy uczestników? Sprawdź się!

Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise

"Hotel Paradise": Marietta o Chrisie: "Dziękuje że byłeś!" Co na to fani?

 

Klaudia El Dursi o dzieciach
Newsy
Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?
Modelka odważyłaby się na udział w reality show!?

Klaudia El Dursi jeszcze niedawno była jedną z uczestniczek programu " Top Model " i z racji tego, zapytaliśmy ją czy sama wzięłaby udział w " Hotel Paradise ", który sama prowadzi. Okazuje się, ze odpowiedź modelki jest dosyć stanowcza. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co powiedziała Klaudia El Dursi na temat udziału w reality show. Jest szansa na to, że zobaczymy ją w kolejnej edycji w całkiem nowej roli!? Posłuchajcie, co ma do powiedzenia prowadząca na temat udziału w "Hotel Paradise"!? Co na to uczestnicy? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Uczestnicy oszaleli na punkcie nowego zdjęcia Klaudii El Dursi!    

"Hotel Paradise" kto to powiedział QUIZ
Instagram
Newsy
Jesteś na bieżąco z "Hotelem Paradise"? Udowodnij to w naszym quizie! Wiesz kto to powiedział?

Chyba nie ma już rzeczy, która mogłaby zaskoczyć widza w programie "Hotel Paradise". Uczestnicy oraz produkcja przyzwyczaili nas do tego, że w show może wydarzyć się dosłownie wszystko. Spisków, paktów i konfliktów nie brakuje. Zebraliśmy dla Was kilka gorących kwestii uczestników. Czy będziecie w stanie rozszyfrować kto to powiedział? Sprawdźcie, jak uważnie oglądacie "Hotel Paradise" i czy jesteście na bieżąco z akcją, która dzieje się na rajskiej wyspie Bali. 

Zobacz także: QUIZ! Jak uważnie oglądasz "Hotel Paradise"? Sprawdź się!

Chyba nie ma już rzeczy, która mogłaby zaskoczyć widza w programie "Hotel Paradise". Uczestnicy oraz produkcja przyzwyczaili nas do tego, że w show może wydarzyć się dosłownie wszystko. Spisków, paktów i konfliktów nie brakuje. Zebraliśmy dla Was kilka gorących kwestii uczestników. Czy będziecie w stanie rozszyfrować kto to powiedział? Sprawdźcie, jak uważnie oglądacie "Hotel Paradise" i czy jesteście na bieżąco z akcją, która dzieje się na rajskiej wyspie Bali.  Zobacz także:  QUIZ! Jak uważnie oglądasz "Hotel Paradise"? Sprawdź się!

Hotel Paradise Klaudia El Dursi
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": kolejna para pożegnała się z programem! Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku!
Tydzień finałowy w "Hotel Paradise" dostarcza widzom wielu emocji. Kolejna para musiała się pożegnać z show!

Wielki finał "Hotel Paradise" zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższy piątek 17 kwietnia dowiemy się kto wygra pierwszą polską edycję tego show! Główną nagrodą w finale jest 100 tysięcy złotych, o które powalczą dwie pary. Z tego też względu również w dzisiejszym odcinku pożegnaliśmy jedną z pięciu pozostałych par! Zobaczcie kto odpadł na kilka dni przed finałem.  Zobacz także:  Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise"! W programie jest sześć par, ale w finale będą tylko dwie! Zasady! "Hotel Paradise" wkroczył w decydującą fazę! W programie pozostało już tylko pięć par: Marta i Łukasz, Szymon i Ola, Adam i Viola, Chris i Marietta oraz Blondino i Martyna. Jednak w dzisiejszym odcinku musieliśmy się rozstać z jedną z nich! Jak do tego doszło?  Uczestnicy musieli podjąć wyjątkowo trudną decyzję. W swoich pokojach mieli przygotowane koperty i kartki i musieli zadecydować, kto zasługuje na finał, a kto powinien pożegnać się z show już teraz. Uczestnicy nie mogli w tej sprawie konsultować się z pozostałymi mieszkańcami hotelu. Para, która nie zdobyła zaufania pozostałych uczestników, musiała wymeldować się z hotelu. Jak głosowali uczestnicy? Adam i Viola zadecydowali, że Marietta i Chris zasługują na finał, a Łukasz i Marta powinni odpaść. Marta i Łukasz zagłosowali za Mariettą i Chrisem, którzy ich zdaniem powinni trafić do finału, za to Ola i Szymon powinni odpaść. Martyna i Blondino zadecydowali, że Ola i Szymon zasługują na finał, zaś Marta i Łukasz powinni odpaść. Ola i Szymon stwierdzili, że Blondino i Martyna powinni znaleźć się w finale, zaś Adam i Viola powinni odpaść.  Decydujący głos mieli Marietta i Chris . Zdaniem tej pary Adam i Viola powinni być w show do...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner