Hanna Żudziewicz w krótkiej sukience Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na wakacjach Jacek Jeschke bez koszulki
Jacek Jeschke na zdjęciu z Hanną Żudziewicz
Instagram

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów "Tańca z Gwiazdami"! W najnowszej edycji hitowego show Polsatu znów pojawią się Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke! Lubiana para ze względu na inne obowiązki nie wzięła udziału w ósmej i dziewiątej edycji programu, ale teraz wracają!

Z kim Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zatańczą w najnowszej odsłonie "Tańca z Gwiazdami" i jak wypoczywali przed rozpoczęciem treningów? Spójrzcie tylko na ich zdjęcia z wakacji! Miłość w ich związku kwitnie! 

Będziecie im kibicować w najnowszej, dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"? 

1/3
Hanna Żudziewicz w krótkiej sukience
Instagram

To już pewne, Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wracają do "Tańca z Gwiazdami". Według ostatnich ustaleń "Super Expressu" Hania zatańczy w parze z Adamem Małczykiem, a Jacek Jeschke zostanie tanecznym partnerem Basi Kurdej-Szatan. Która para poradzi sobie lepiej w najnowszej edycji show Polsatu? 

Spójrzcie, jak przed rozpoczęciem treningów wypoczywali Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke! Gdzie wybrali się na wakacje?

2/3
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na wakacjach
Instagram

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke już od ponad roku tworzą szczęśliwy związek. O tym, że są razem Jacek potwierdził w rozmowie z nami w październiku 2018 roku. 

Łączy nas taniec i łączy nas życie prywatne- mówił nam tancerz. To wyszło naturalnie z tego względu, że przebywamy ze sobą już tyle lat razem. 

Para nie pojawiła się w dwóch ostatnich edycjach "TzG", ale teraz wracają! Przed programem Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wypoczywali w Egipcie. Spójrzcie tylko na ich wspólne zdjęcie! Ależ oni się kochają. 

3/3
Jacek Jeschke bez koszulki
Instagram

Okazuje się również, że para przygotowuje się nie tylko do "Tańca z Gwiazdami", ale również do kolejnych mistrzostw w tańcu. Zobaczcie, co nam zdradził Jacek Jeschke! 

Na początku listopada mamy mistrzostwa Europy w show. Chcieliśmy, żeby ta informacja dotarła do największej ilość publiczności, tym bardziej, że te zawody będą odbywać się w Warszawie- przyznał w rozmowie z Party.pl.

Trzymamy więc kciuki za sukces w programie Polsatu oraz na mistrzostwach!