Przed nami pierwszy odcinek drugiej serii walecznego show Polsatu „Ninja Warrior Polska” (zobaczymy go już dziś o 20:05)! Kto tym razem stanie na torze? Wśród uczestników trzy znane nazwiska! Poznajcie ich!

Reklama

Franek Rumak z "Love Island" w "Ninja Warrior Polska"

W pierwszym odcinku „Ninja Warrior Polska” (które tym razem poprowadzi Karolina Gilon) zobaczymy m.in. Łukasza Kadziewicza, znanego siatkarza:

Całe życie słyszałem, że czegoś nie mogę, do czegoś się nie nadaję, bo jestem za wysoki lub mam nieodpowiedni charakter – wspomina siatkarz. - A jak tak słyszę, to robię wszystko, by pojawić się właśnie w takich miejscach i spróbować swoich sił. Najpierw był udział w „Tańcu z gwiazdami”, a teraz przyszła pora na pobieganie w roli ninja. W życiu chodzi o zabawę, a ja lubię się dobrze bawić! Jak oceniam swoje szanse? Jak ma się 206 cm wzrostu, prawie każdy sport można uznać za ekstremalny – także udział w „Ninja Warrior Polska”.

Krystian Szczęsny

W programie swoich sił spróbuje również Franek Rumak, znany wszystkim z „Love Island”!

Chcę sprawdzić, na ile jestem ninja – mówi z uśmiechem Franek Rumak. – Wyznaję zasadę, że nieważne ile razy się upada, ważne ile razy się wstaje. Jestem tu po to, aby się sprawdzić i dobrze bawić. Mam swoje typy co do potencjalnych zwycięzców. Obserwuję kilku gości na Instagramie, którzy nieźle wymiatają.

Krystian Szczęsny

Wśród faworytów 1. odcinka znajduje się Jakub Zawistowski, czyli last man standing z 1. sezonu „Ninja Warrior Polska”.

– Wydaje mi się, że jestem dobrze przygotowany. Ale jak dobrze – to okaże się na torze. Przez cały rok trenowałem na torach podobnych jak ten w programie. Niestety kilka tygodni przed startem naderwałem mięsień czworoboczny, dlatego miałem przerwę w treningach. Na torze chcę skupić się na przeszkodach. Wyłączę niepotrzebne myślenie. To, co piękne jest w programie, to że jako uczestnicy nie rywalizujemy między sobą. Naszym przeciwnikiem jest tor i my sami, nasze słabości czy dekoncentracja.

Krystian Szczęsny

"Ninja Warrior Polska” na antenie Polsatu w każdy wtorek o godz. 20:05 od 1 września 2020 roku! Szykują się ogromne emocje!

Zobacz także
Krystian Szczęsny
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama