Daria Juszczyk z drugiej edycji "Projektu Lady" właśnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka! Uroczym zdjęciem podzieliła się na Instagramie. Wygląda na to, że poród tuż tuż! Zobaczcie, jak dziś wygląda Daria, bardzo się zmieniła od udziału w show TVN? Niedługo przed nią nowe, najważniejsze wyzwanie - macierzyństwo.

Reklama

Zobacz także: Zwyciężczyni "Projekt Lady" w szpitalu po porodzie! Liubov Miruk: "Umierałam już z bólu"

Daria z "Projektu Lady" jest w ciąży

Daria Juszczyk była ulubienicą widzów drugiego sezonu "Projektu Lady". Mimo tego, że zajęła w programie 6. miejsce i nie doszła do wielkiego finału, zdążyła zdobyć ogromną sympatię widzów. Internauci polubili ją do tego stopnia, że w sieci powstawały nawet grupy fanów uczestniczki. Daria była niezwykle szczera ale jednocześnie nie ukrywała, że ma problem z brakiem akceptacji siebie. W programie udało jej się nieco pokonać tę słabość.

Od debiutu niesfornej Darii w "Projekcie Lady" minęło już cztery lata. Jak wygląda teraz życie uczestniczki? Przed nią ogromne zmiany, bo właśnie pochwaliła się, że... zostanie mamą! Daria z "Projektu Lady" właśnie pochwaliła się już sporym ciążowym brzuszkiem! Maluch pojawi się na świecie już niedługo.

Baby loading - napisała Daria, publikując uroczą ciążową fotkę.

Jak na razie Daria z "Projektu Lady" nie zdradziła czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Serdecznie gratulujemy przyszłej mamie!

Zobacz także

Zobacz także: Gwiazda "Projektu Lady" została mamą! Urocze zdjęcia z dzieckiem trafiły do sieci

Daria z "Projektu Lady" spodziewa się dziecka! Gwiazda drugiej edycji show TVN zostanie mamą po raz pierwszy. Pokazała zdjęcie ciążowego brzuszka, jednocześnie dzieląc się radosną nowiną!

Instagram @dariija___

Daria, mimo tego, że nie była finalistką "Projektu Lady" była zdecydowaną ulubienicą widzów. Cztery lata temu pokochali ją za rozbrajającą szczerość, nieporadność i poczucie humoru. Decyzja mentorek o eliminacji Darii z programu nie spotkała się z zadowoleniem fanów programu.

Materiały prasowe

Niedługo Daria z "Projetku Lady" zostanie mamą po raz pierwszy. Aktualnie jest w szczęśliwym związku i oczekuje narodzin maleństwa. Na razie nie zdradziła czy będzie to synek czy córeczka.

Reklama

Nie tylko Daria z "Projektu Lady" zostanie mamą. Swoje dzieci niedawno na świecie przywitały także Liubov Miruk, zwyciężczyni czwartej edycji, czy Agnieszka Koszelak z 3. edycji.

Reklama
Reklama
Reklama