Lili Antoniak od lat jest królową filmików komediowych w mediach społecznościowych, a od niedawna szersza publiczność może oglądać jej duet z Sylwią Bombą w "Gogglebox". Inluencerka jakiś czas temu opublikowała w sieci wzruszające nagranie, na którym przyznała, że udało jej się zajść w długo wyczekiwana ciążę. Na instagramowym profilu gwiazdy TTV na bieżąco pojawiały się nagrania oraz zdjęcia powiększającego się brzuszka, a dzisiaj Lili Antoniak przekazała obserwatorom szczęśliwą nowinę - jej córeczka jest już na świecie! Świeżo upieczeni wybrali piękne, choć bardzo oryginalne imię!

Reklama

Lili Antoniak urodziła córeczkę!

Pod koniec maja Lili Antoniak ogłosiła, że jest w drugiej ciąży! Influencerka przyznała, że starania o dziecko kosztowały ją wiele wylanych łez, jednak na szczęście udało się! Teraz w mediach społecznościowych bohaterki "Gogglebox" pojawiło się pierwsze zdjęcie z wyczekiwaną córeczką!

„Nie płacz mamo, trzymam Cię - wszystko jest dobrze”❤️ - napisała w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz także: Barbara Pasek urodziła. Była gwiazda "Dzień Dobry TVN" zdradziła płeć dziecka

Dumni rodzice wybrali dla córeczki oryginalne imię - Mia Róża! W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo gratulacji od przyjaciół oraz fanów.

Zobacz także

- Jest ❤️ ❤️ gratulacje - napisała Sylwia Bomba.

- GRATULACJE! Jesteście takie DZIELNE! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️???????????????????????????????????? - Aleksandra Żuraw z "Top Model".

- Zdrowia!❤️ - Natalia Siwiec.

- Wow❤️ gratulacje - Joanna Koroniewska.

Reklama

My również gratulujemy Lili Antoniak i życzymy jej i małej Mii dużo zdrowia i przespanych nocy!

lili.antoniak/Instagram
Instagram @sylwiabomba
Reklama
Reklama
Reklama