Instagram
1/6
Instagram

 

Dziś (5 września) o godzinie 21:30 na antenie TVN debiutuje "Ameryka Express". To bardzo dobrze znany widzom format, który przedtem nosił nazwę "Azja Express". Po raz kolejny osiem par złożonych z celebrytów oraz ich przyjaciół czy też bliskich wyjechało za granicę, aby zmierzyć się ze swoimi słabościami, mając w kieszeni zaledwie dolara na dzień! Nad ich wyprawą jak zawsze czuwała Agnieszka Woźniak-Starak, która skutecznie podkręcała atmosferę na planie. Niedawno odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowano wszystkich uczestników "Ameryka Express". Naszą uwagę zwrócił barwny duet, który szerszej publiczności znany jest pod nazwą "Fit Lovers". Kto tworzy ten zgrany tandem? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Chcesz wyglądać jak Agnieszka Woźniak-Starak? Ubrania w jej stylu znajdziesz w jednym sklepie i... nie wydasz majątku!

2/6
East News

 

Kim są Fit Lovers?

 

Udział w "Ameryka Express" był dla nich telewizyjnym debiutem. Choć wcześniej Fit Lovers występowali między innymi w popularnych reklamach, ich działalność skupiała się przede wszystkim wokół internetu. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz to zakręcona na punkcie sportu para. Wspólne zainteresowania połączyły ich na dobre. Pamela w przeszłości trenowała taniec, z kolei Mateusz uprawiał akrobatykę. Oboje są absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego. Sport to ich pasja, ale również sposób na życie. Para chce zarażać miłością do wszelkiej aktywności fizycznej także swoich fanów, których przez lata uzbierała się całkiem spora grupka. Wystarczy spojrzeć na Instagram Fit Lovers. Obecnie ich konto obserwuje niemal 800 tysięcy osób. Jak udało im się osiągnąć tak imponujący sukces? Odpowiedź na kolejnych slajdach! 

3/6
Instagram

 

Pamela i Mateusz z Fit Lovers nie zawsze wyglądali perfekcyjnie. Choć nigdy nie borykali się z problemem nadwagi, ich nawyki żywieniowe dalekie były od ideału. 

 

- Moją bolączką było częste niedojadanie, duża ilość napojów energetycznych oraz wybieranie mało wartościowych źródeł pożywienia. Trenowałem, ale nie miałem wiedzy na temat właściwego jedzenia. Przemęczałem się, mój organizm nie regenerował się tak, jak powinien. Ponadto miałem non stop problem z trądzikiem - zdradził w jednym z wywiadów Mateusz Janusz.

 

Z kolei Pamela Stefanowicz uwielbiała podjadać między posiłkami. Czekolada, bakalie, owoce - to było to, co kochała najbardziej. W pewnym momencie para zaczęła jednak zgłębiać wiedzę z zakresu dietetyki. Fit Loversi testowali na sobie różne rozwiązania, aż w końcu poznali swoje organizmy do perfekcji. Dzięki temu udało im się nie tylko pięknie wyrzeźbić ciała, ale również odzyskać zdrowie. Pamela i Mateusz nie chcieli jednak zachować tej wiedzy tylko dla siebie. Para postanowiła podzielić się nią z innymi, którzy tak jak oni borykali się z problemami z żywieniem. Tak właśnie powstał blog, a potem Instagram o nazwie Fit Lovers, który otworzył im drzwi do popularności. 

4/6
East News

 

Duet Fit Lovers poszedł o krok dalej! Pamela i Mateusz wydali nawet książkę, w której opisali swoje treningi oraz wskazówki dotyczące zdrowej diety. Sportowcy organizują także spotkania ze swoimi fanami. Za każdym razem na treningu z Fit Lovers pojawiają się rzesze wiernych obserwatorów, których Pamela i Mateusz zarazili miłością do sportu!

5/6
East News

 

Prywatnie Pamela i Mateusz tworzą kochający się związek. Niedawno para ogłosiła swoje zaręczyny. Podczas konferencji promującej "Ameryka Express" Pamela przyznała, że ten program był testem dla ich związku. Nigdy bowiem nie przyszło im zmierzyć się z aż tyloma trudnościami. Jesteśmy ciekawi, czy Fit Loversi zaliczyli ten test na ocenę celującą? 

6/6
Instagram

 

Jak myślicie, czy Mateusz i Pamela z Fit Lovers mają szansę wygrać "Ameryka Express"? Z pewnością pomoże im w tym świetna forma oraz wrodzony optymizm i łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości. Będziecie za nich trzymać kciuki?

 

POLECAMY: Tragedia na planie "Ameryka Express"! Woźniak-Starak: Uczestnicy chcieli zrezygnować

Więcej na temat Azja Express