Już dziś na antenie TVN zobaczymy wielki finał MasterChef Junior! W ostatecznej rywalizcja zmierzą się  11-letnia Natalia Paździor i 12-letni Kuba Tomaszczyk. W decydującej rundzie mali kucharze będą musieli przygotować menu degustacyjne. Jak sobie poradzą? Komu Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran przyznają prestiżowy tytuł MasterChefa Juniora i wymarzoną statuetkę?

 

 By znaleźć się w finale, Natalia i Kuba musieli wykazać się nie tylko ogromnym kulinarnym talentem, ale również pokonać 12 pozostałych uczestników programu. Przed nimi ostatnia prosta na drodze do tytułu pierwszego polskiego MasterChefa Juniora. W najważniejszej z dotychczasowych konkurencji finaliści zmierzą się z popisowym menu degustacyjnym: 2 przystawkami, 2 daniami głównymi oraz pysznym deserem. Na przygotowanie potraw mali kucharze będą mieli tylko 2,5 godziny, ale pierwsze z dań musi trafić na stół jurorów już po godzinie. Co mówią o wielkim finale?

Ja marzę o tej statuetce. Ona jest najważniejsza w tym wszystkim – mówi Natalia Paździor. 

 

To jest najważniejsza nagroda, bo jej nie da się nigdzie kupić. Trzeba na nią sobie zapracować – dodaje Kuba Tomaszczyk.

 

Zwycięzca programu poza statuetką otrzyma 15 tysięcy złotych i wycieczkę zagraniczną dla całej rodziny. Zanim jednak dojdzie do rozstrzygającej rundy finałowej na planie MasterChefa Juniora spotkają się wszyscy uczestnicy programu. To właśnie oni będą dowodzić Mateuszem Gesslerem i Michelem Moranem. Mistrzowie kuchni będą gotować pod dyktando dzieci. Która z drużyn wygra tę konkurencję?

 

My najbardziej będziemy tęsknić za Mateuszem Gesslerem... :)

 

Zobacz: Mateusz Gessler prywatnie. Jego syn Franciszek też będzie kucharzem? Kim jest Ula, która "prawie wychowała jego syna"?

 

Kto wygra?

Kto wygra MasterChef Junior!?

 

Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior.

Kto wygra MasterChef Junior!?