Kto jest Kogutem, Bocianem i Deszczem? Typy widzów
Mat. prasowe
TV-Show

Finał "Mask Singer": Kto jest Kogutem, Bocianem i Deszczem? Ostatnie typowanie widzów

Czy widzowie będą zaskoczeni po dzisiejszym finale "Mask Singer"? Maja swoje mocne typy, co do Koguta, Deszczu i Bociana. Słuszne?

Przed nami wielki finał "Mask Singer", w którym w wokalnych bitwach zmierzyło się ze sobą aż 12 uczestników. W finałowym starciu pozostali: Kogut, Deszcz oraz Bocian. Kto kryje się za spektakularnymi przebraniami? Widzowie mają mocne typy. Czy któryś z nich okaże się prawdziwy? Zobaczcie, kto według fanów "Mask Singer" przebrał się za Koguta, Bociana i Deszcz. 

Gwiazda TVN o imieniu dla synka. "Ono mi się przyśniło!"

Finał "Mask Singer": Kogut, Bocian i Deszcz zdemaskowani przez widzów? 

"Mask Singer" to najbardziej tajemniczy format stacji TVN od lat. Uczestnicy swój angaż trzymali w tajemnicy nawet przed najbliższymi. Dorota Gardias ukryła udział w "Mask Singer" nawet przez córką, chociaż Hania niemalże rozpoznała mamę w Róży po głosie! Tuż przed finałem z "Mask Singer" odpadło Słońce, którym była Beata Kozidrak. Za spektakularnymi kreacjami kryli się także Mateusz Banasiuk, Stefano Terrazzino, Grzegorz Skawiński, Daria Ładocha, Barbara Kurdej-Szatan, Qczaj, czy Marcin Miller. Widzowie byli oburzeni zachowaniem jurorów, jak maskę ściągnał Kot. Do zdemaskowania pozostało tylko trzech uczestników. W wielkim finale "Mask Singer" w muzycznej bitwie zmierzą się Kogut, Deszcz i Bocian. 

Widzowie typują, kim jest Bocian w "Mask Singer"

Patrząc na stroje nie sposób odgadnąć, kto może się kryć pod przebraniem. Seria podpowiedzi jednak naprowadziła nie tylko fanów, a nawet jurorów na fakt, że Bocianem w "Mask Singer" mogłaby być Ania Karwan. Szczegółem kłaniającym ku temu był motyw ptaków, wytatuowany na przedramieniu wokalistki, pasujący do jednej z podpowiedzi. Widzowie jednak do roli Bociana w "Mask Singer" typują także m. in. Natalię Nykiel, Mandarynę czy Natalię Szroeder. 

Kto pod maską Bociana z Mask Singer
Mat. prasowe

Zobacz także: "Mask Singer": Widzowie komentują zwycięstwo Nataszy Urbańskiej: "Jedyna rzecz, którą wygrała"

Widzowie typują, kim jest Kogut w "Mask Singer"

Wokół Koguta z "Mask Singer" w ostatnich dniach nie brakowało kontrowersji. Dziennikarz TVN24 miał zdradzić na antenie, że pod maską Koguta. Takie nazwisko padało również wśród typów widzów, jednak to nie jedyna opcja nad którą zastanawiali się fani. W roli Koguta w "Mask Singer" widzowie typują m. in. Marcina Prokopa, Damiana Michałowskiego z "Dzień Dobry TVN", Krzysztofa Skórzyńskiego, Krzysztofa Respondka a nawet... Szymona Hołownię!

Kto pod maską Koguta w Mask Singer
Mat. prasowe

Zobacz także: Finał "Mask Singer": Kto wygrał program? Wiadomo, kto był Kogutem, Bocianem i Deszczem

Widzowie typują, kim jest Deszcz w "Mask Singer"

Jeżeli chodzi o Deszcz w "Mask Singer" to widzowie zdają się nie mieć wątpliwości, że pod przebraniem kryje się kobieta. Wiele wskazówek przekazanych w programie nakierowuje fanów na to, że Deszczem może być Natasza Urbańska: 

Grała Ankę w "Metrze" za Katarzynę Groniec. Dostała perły od Niny, co zmieniło jej życie. Czyli Niny Andrycz. Natasza Urbańska - przedstawia swoje dowody, jedna z fanek, konfrontując je z podpowiedziami z odcinków. 

Chociaż Natasza Urbańska przewija się najczęściej wśród propozycji widzów, nie brakuje również głosów na Dodę, Kasię Moś, Kasię Dereń, Cleo, czy nawet Sylwię Grzeszczak. Czy któryś z tych typów okaże się właściwym? Już dziś wszystko stanie się jasne! 

Kto pod maska Deszczu w Mask Singer
Mat. prasowe

Tomson i Baron w "The Voice Kids"
East News
TV-Show
Finał "The Voice Kids": Widzowie rozczarowani decyzją jurorów. "Powinna być w finale"!
Kto znalazł się w finale "The Voice Kids"? Widzowie nie zgadzają się z decyzją jurorów!

Emocje podczas pierwszej części finału czwartej edycji "The Voice Kids" sięgnęły zenitu, a utalentowane dzieci i ich muzyczne popisy zdecydowanie nie ułatwiły jurorom zadania. Ostatecznie jednak Cleo postanowiła, że w ścisłym finale znajdzie się Tatiana, Dawid Kwiatkowski postawił na Olka, a Tomson i Baron wybrali Sarę. Fani popularnego programu są jednak odmiennego zdania i uważają, że miejsce z finale należało się innej uczestniczce.  Finał "The Voice Kids" rozzłościł widzów  Występy finałowych trójek Cleo, Dawida Kwiatkowskiego i Tomsona i Barona przyćmiły nawet gości specjalnych pierwszej części finału " The Voice Kids ". Utalentowane dzieci jak zwykle zaskoczyły widzów, a nawet swoich trenerów, swoją muzyczną dojrzałością i niektóre wykony sprawiły, że nie mogli oni powstrzymać łez, czy też owacji na stojąco. Niestety, z cudownej dziewiątki, do ścisłego finału mogła przejść tylko trójka uczestników i jak się okazuje, wśród Tatiany, Olka i Sary zabrakło... faworytki widzów! Fani programu nie kryją swojego rozczarowania, które postanowili wyrazić w mediach społecznościowych. Ich zdaniem to Tomson i Baron dokonali złego wyboru, a w finale powinna znaleźć się Amelia! 10-latka, która reprezentowała drużynę chłopaków, rozłożyła wszystkich na łopatki. Kiedy zaśpiewała "Feeling Good" Niny Simone, jurorzy nie kryli zachwytu, a jej soulowy głos poruszył całą widownię, jednak w ścisłym finale zamiast niej znalazła się Sara. Co na to widzowie? - Amelka! Jaka szkoda! Ustąpiłaś jednak osobie o równym Tobie talencie. Jesteś WIELKA! Sara zapewne wygra, ale Ty także wygrałaś! Gdybyś trafiła do ścisłego finału zamiast Sary, finał byłby Twój. - Moim zdaniem Amelka ma piękniejszy głos, aż chce...

Kasia ponownie otworzyła się na Pawła w Ślubie od pierwszego wejrzenia?
Mat. prasowe, screen ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pokazała zdjęcie z dzieckiem. Fani w szoku: "Córunia"?
Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" napisała, że jest dla tej dziewczynki całym światem. Wyglądają jak dwie krople wody!

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przez udział w programie spotkała się ze sporą krytyką widzów. Mimo to stara się być aktywna w sieci i chętnie utrzymuje kontakt z tymi, którzy są jej przychylni. Właśnie pokazała w sieci zdjęcie z piękną nastolatką, która jest łudząco podobna do niej samej. Internauci patrząc na to zdjęcie spytali czy... nie jest jej córką!  Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem - napisała pod zdjęciem Kim jest ta dziewczynka?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani pytają Kasię o córkę Kasia zdobyła popularność dzięki udziałowi w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Pawłem. Państwo młodzi początkowo byli sobą zachwyceni a na dodatek okazało się, że mieszkają w sąsiednich miejscowościach. Jednak po ślubie pełnym czułości Kasia zaczęła się dystansować od Pawła. Uczestnik początkowo wykazał się dużą cierpliwością, jednak z czasem zaczęło mu przeszkadzać, że nie jest w stanie niczego dowiedzieć się o własnej żonie. W trakcie eksperymentu okazało się, że Kasia kwestie małżeństwa woli obgadywać ze swoimi przyjaciółkami oraz mamą, a na rozmowy z mężem ostatecznie brakuje jej sił oraz chęci. Widzowie z zaciekawieniem czekają na finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" by dowiedzieć się jak ostatecznie potoczyły się losy Kasi i Pawła. W ostatnich odcinkach w ich relacji pojawiła się nadzieja. Zaraz po tym, gdy Paweł wpadł na pomysł, by zabrać żonę na zakupy ona przyznała:  Odkupił następne winy  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": przyjaciółka ostro o zachowaniu Kasi: "Masz serducho może martwe?!" Wielki finał 6. sezonu zostanie wyemitowany już 14. grudnia. Wtedy...

Hotel Paradise 2: kto jest w finale?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur w wielkim finale! W sieci burza: "Nie ma relacji, jest zawiść i obrażanie!"
"Hotel Paradise 2": Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur w wielkim finale! W sieci burza: "Nie ma relacji, jest zawiść i obrażanie!"

Oto finałowy skład drugiej edycji " Hotelu Paradise 2 "! Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński oraz Beata Postek i Artur Sargsyan wciąż mają szansę na główną wygraną - czyli 100 tysięcy złotych! O tym, kto stanie na "ścieżce lojalności" i będzie miał okazję zgarnąć pieniądze, dowiemy się już jutro! Tymczasem w sieci zawrzało! Zobaczcie, jak widzowie programu oceniają finałowe pary! Kto według nich powinien wygrać?  Zobacz także:  Znamy finałowy skład "Hotelu Paradise 2"! Odpadła para, którą typowali widzowie! "Hotel Paradise 2": Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur w wielkim finale! Za nami emocjonująca "puszka pandory" oraz eliminacje, w skutek których Magda Jankowska i Robert Kapica musieli pożegnać się z "Hotelem Paradise 2". Uczestnicy nie kryli, że dziwi ich decyzja kolegów, którzy zdecydowali się dać szansę Łukaszowi i Soni:  - Chcieli nam utrzeć nosa to nam utarli. Teraz ta chwila pokazała, że szczerość i prawdziwość nie idą tutaj w sukces - powiedział Robert - Jeżeli oni głosują i mają do wyboru nas, a Łukasza z Sonią i głosują na Łukasza z Sonią, którzy się kłócą, wyzywają i oni wybierają taką parę na finał i się pod tym podpisują? Słabo - dodała Magda  Teraz nie ma już niedopowiedzeń. Oficjalnie Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński oraz Beata Ata Postek i Artur Sargsyan są finalistami drugiej edycji "Hotelu Paradise 2". W sieci zawrzało! To zdecydowanie jeden z najbardziej emocjonujących finałów tej jesieni.  Wielu widzów nie zgadza się z werdyktem w programie:    - Żadna z tych par nie zasługuje na wygraną tyle w temacie 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ - Dlaczego do finału dochodzą pary w których nie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik