Na "Farmie" robi się coraz goręcej! W gospodarstwie zostały zawarte pierwsze pakty między uczestnikami, pojawiają się coraz poważniejsze konflikty, a w ostatnim odcinku fanów reality show zaskoczył flirt Kingi i Kuby. Wygląda na to, że między parą iskrzy i najmłodsza uczestniczka flirtuje z Kubą. Internauci już kibicują tej dwójce, a jeszcze niedawno żartowali, że Kinga bardziej odnalazłaby się w "Love Island"!

Reklama

Kinga i Kuba z "Farmy" nie kryją, że między nimi iskrzy

W czwartym odcinku Kinga i Kuba, podczas wykonywania zadania, wyraźnie zaczęli ze sobą flirtować. A kiedy Kuba sam siedział na pomoście dołączyła do niego Kinga i w szczerej rozmowie zaskoczyła go wyznaniem: Ja spałam nago. Ich wspólne rozmowy wzbudziły zainteresowanie pozostałych uczestników. Jako pierwszy sytuację skomentował Rafał i już wietrzy romans, a tymczasem Kinia, Iza i Monika nie ukrywają, że kibicują parze:

Wszystko się może wydarzyć. My im kibicujemy. - powiedziała wprost Kinia i Iza.

Co ciekawe flirt Kingi i Kuby zainteresował widzów "Farmy", którzy są ciekawi jak rozwinie się ten wątek:

"wiejskie zaloty"...????????????

Coraz bardziej lubię tą dwójkę ????

Mają prawo ????osobiście szczęścia życzę

Jak to powiedziała Kinia "Niech korzysta " chłopak ????

Zobacz także: "Farma": Kinga w programie ubiera się zbyt odważnie? Jest stanowcza odpowiedź!

Kinga to najmłodsza uczestniczka w programie i od początku budziła spore kontrowersje. Po pierwszych odcinkach internauci nie mieli wątpliwości, że szybko pożegna się z programem, a tymczasem już sporo namieszała i obecnie ma największą władzę na "Farmie" i to właśnie ona nominuje jedną osobę do pojedynku, po którym jeden z uczestników odpadnie z programu.

Zobacz także

Kuba może czuć się bezpieczny?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama